e-mail sitemap strona główna
Kategoria: Internet


Spam. Profilaktyka i obrona

Bartosz Danowski i Łukasz Kozicki
Cena: 17.90 zł
stron: 262

obszerniejsze informacje o ebooku

Koniec z niechcianą pocztą - oszczędzaj swój czas i nerwy!


Otrzymujesz zaledwie 10 niechcianych wiadomości dziennie i już doprowadza Cię to do szału?


Każdy, kto chce na poważnie wykorzystywać e-mail - wcześniej czy później - zetknie się z problemem spamu... To od Twojej wiedzy zależy, czy codziennie będziesz tracić wiele czasu i niepotrzebnie się denerwować usuwając zbędne listy, czy...

Jak to możliwe, że niektórzy dostają np. 2000 niechcianych wiadomości na dobę, a jednak żyją, mają się dobrze i w dodatku nie muszą nic robić, by spam sam znikał jak tylko się pojawia?
Dzieje się tak, ponieważ są oni świadomi mechanizmów, które rządzą wysyłaniem spamu i skutecznie się mu przeciwstawiają stosując różne przydatne "bronie" - na przykład filtry antyspamowe. Dzięki temu mogą się w ciągu dnia zająć czymś pożyteczniejszym niż usuwanie listów reklamujących viagrę, zegarki lub tanie oprogramowanie...

„Spam. Profilaktyka i obrona” to wartościowa pozycja, dzięki której użytkownicy mogą skutecznie walczyć ze spamem, zapewniając sobie tym samym komfort pracy z pocztą elektroniczną.Magazyn INTERNET

Co trzeba wiedzieć, by niechcący nie udostępnić swojego adresu spamerom?


Należy bardzo uważać z podawaniem swojego adresu w jego normalnej postaci na forach dyskusyjnych, grupach usenetu, czy też w ogóle jakichkolwiek stronach WWW. Specjalne programy spamerów skanują strony WWW i wyławiają z nich adresy. Istnieje szereg sposobów na bezpieczne podawanie adresu, a ich omówienie znajdziesz w ebooku „Spam. Profilaktyka i obrona”.

Co możesz zrobić, gdy ktoś bez Twojej zgody wysyła Ci niezamówione materiały reklamowe? Jakie kary grożą za wysyłanie SPAMu? Od jakiegoś czasu mamy w Polsce ustawę, której zadaniem jest chronić nas przed otrzymywaniem niechcianych przesyłek. Co więc jest spamem w myśl ustawy, a co nim nie jest? Jak możemy zareagować, gdy dostaniemy spam i co grozi za jego wysyłanie? Ten temat został również bardzo sumiennie przedstawiony w książce „spam. Profilaktyka i obrona”.

Idąc dalej tym tropem dochodzimy do kwestii "być albo nie być" dla wielu firm:

Chcesz wysyłać materiały reklamowe i jednocześnie nie być spamerem? Jak robić to legalnie? Obecnie wysyłanie spamu jest wykroczeniem. Ściganie tego wykroczenia następuje na wniosek pokrzywdzonego i sąd może nałożyć grzywnę do 5000 zł.

E-mail pozostaje jednym z najpotężniejszych narzędzi sprzedaży dostępnych w internecie. Legalne jest wysyłanie materiałów marketingowych, które NIE są spamem. Jakie warunki musi spełniać lista adresów e-mail, do której możesz bezpiecznie wysyłać swoje oferty? Również i na to pytanie odpowiedź znajdziesz w ebooku „Spam. Profilaktyka i obrona”

Kto powinien sięgnąć po tego ebooka?


Każdy, kto używa poczty elektronicznej i ma problem ze spamem. Jeśli dalej tracisz czas na usuwanie spamu ze swojej skrzynki i chcesz przerwać ten stan - koniecznie poznaj sposoby pozbycia się tego problemu.

Ludzie, którzy zaczynają się udzielać w sieci. Jeśli piszesz coraz więcej na forach, grupach dyskusyjnych itd. - przestrzegaj pewnych reguł, które uchronią Twój adres przed niepotrzebnym spamowaniem.

Każdy, kto myśli o wykorzystaniu e-maila w swoim biznesie. Jest niezwykle ważne, by wiedzieć dokładnie, co trzeba zrobić, by wysyłać swoje reklamy i jednocześnie nie narażać się na karę za spam.

Każdy, kto chce przestać ufać mitom i poznać prawdę na temat spamu. Dzięki tej książce nauczysz się nie tylko, jak się chronić, ale będziesz w pełni świadomy lub świadoma swoich praw i łatwo odróżnisz spam od tego, co spamem nie jest...

Co jeszcze odkryje prze Tobą ebook „Spam. Profilaktyka i obrona” ?

  • Kto zarabia na spamie?
  • Spam w poczcie elektronicznej, na grupach dyskusyjnych, przez telefon, faks, SMS, MMS...
  • Jakie są popularne typy spamu e-mailowego? (E-maile reklamowe, „Zgodne z ustawą o świadczeniu usług…”, Oszustwa i wyłudzenia, Łańcuszki i żarty biurowe, Spyware, zombie i e-pluskwy)
  • W jaki sposób prawo chroni nas przed spamem?
  • Jak ochraniać swój adres i skutecznie bronić się przed spamem?
  • Rady dla stawiających pierwsze kroki w e-biznesie - jak używać komercyjnie e-maila i nie zostać spamerem?
  • Wiele bezcennych rad na 262 stronach tej solidnej publikacji. Sprawdź szczegóły w spisie treści.

Dodatek
Netykieta i standardy obowiązujące w sieci
Akty prawne związane ze spamem obowiązujące w Polsce
Akty prawne związane ze spamem obowiązujące w Unii Europejskiej (po polsku)
Prawo w internecie
Metody walki ze spamem
Oprogramowanie do walki ze spamem
Unix, Linux
MS Windows
Najpopularniejsze czarne listy (RBL)
Sprawdzanie wielu list RBL jednocześnie i inne narzędzia
Strony poświęcone tematyce spamu

Raz zainwestowane pieniądze pozwolą Ci nie tylko skończyć z problemem spamu, ale także stać się najlepiej poinformowanym na ten temat człowiekiem w Twoim środowisku.Więcej informacji
Cena: 17.90 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Internet

Internet w praktyce (19.97zł)
Zwalcz spam - profilaktyka antyspamowa (0.00zł)
Podpisy cyfrowe (0.00zł)
Potrafię korzystać z Internetu - Rekinada (0.00zł)
Cyfrowa przyszłość (0.00zł)
Forum dyskusyjne - Przewodnik od A do Z (19.97zł)
Potrafię korzystać z Internetu na studiach (0.00zł)
Dane i bezpieczeństwo (0.00zł)
(Nie)bezpieczne aukcje (0.00zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej