e-mail sitemap strona główna


Zmień swoje myśli

Alan Falcone
Cena: 19.97 zł
stron: 104

obszerniejsze informacje o ebooku

Zmień swoje myśli, czyli jak sposób myślenia może mieć wpływ na zmiany w Twoim życiu?


Sukces to osiągnięcie tego, co się wcześniej postanowiło osiągnąć!

PRZYJACIELU! Marzysz o zostaniu naczelnym dyrektorem notowanej na giełdzie spółki? Pragniesz nabyć w końcu ten nowy dom, o którym śnisz po nocach od lat? Jaka właściwie jest Twoje własna wizja sukcesu?

Oto świetna wiadomość dla Ciebie!


To TY SAM określasz, co jest dla Ciebie sukcesem! Nie jest to określone przez nikogo innego, tylko przez Ciebie. Ocena sukcesu nie zależy od żadnych ścisłych pomiarów, tylko od Twojej subiektywnej oceny. A dla niektórych ludzi sukces to przede wszystkim sama droga do celu.

Sukcesem oczywiście może być osiągnięcie czegoś materialnego, takiego jak pieniądze czy nowy dom. Może to być coś egoistycznego, jak powiedzmy władza i status VIP-a, wynikające z dyrektorskiej posady w wielkiej firmie. Może to także być coś emocjonalnego, jak znalezienie miłości czy trwałego związku. Sukcesem może nawet być coś całkiem altruistycznego i bezinteresownego – jak poprawa zdrowia i bezpieczeństwa dzieci w trzecim świecie. Albo, powiedzmy, uratowanie starych drzew na skwerku blisko Twojego domu. Po prostu nie istnieje jeden konkretny sposób określenia tego, czym jest sukces, to słowo oznacza różne rzeczy dla różnych ludzi.

Oto wspólna cecha ludzi sukcesu - determinacja!


Wszyscy odnoszący sukcesy ludzie mają jednak jedną wspólną cechę – determinację! Aby odnieść sukces, najpierw musisz postanowić, że go odniesiesz. Choć taka decyzja nie zawsze jest całkiem świadoma, stanowi ona ziarno, z którego każdy sukces wyrasta. A zatem – najpierw trzeba postanowić.

Sukces prawdopodobnie nie przyjdzie do Ciebie z dnia na dzień, jednak umiejętnie stosując zasady i sposoby opisane w tej książce, z pewnością jesteś w stanie go osiągnąć. Jeśli zadasz sobie odpowiednio dużo wysiłku, jeśli będziesz miał skuteczny plan akcji i należycie go wykonasz, sukces masz praktycznie zagwarantowany.

Ta książka powinna się stać Twym podręcznikiem życia – może nie jedynym, ale jednym z najważniejszych. Za każdym razem, gdy wybierasz sobie jakiś cel i decydujesz się naprawdę dążyć do jego osiągnięcia, powinieneś przerobić wszystkie opisane ćwiczenia, co z pewnością pomoże Ci Twój sukces osiągnąć zarówno szybciej, jak i mniejszym kosztem.

Pamiętaj, sukces rozpoczyna się w Twoim umyśle. Co więcej, to właśnie w swym umyśle naprawdę go osiągasz, potem on już tylko ujawnia się w materialnym świecie. Zainwestuj więc tę symboliczną kwotę w wiedzę, która zaowocuje w przyszłości - wystarczy jedynie wypełnić poniższy formularz!
Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Psychologia sukcesu

Dobry start (17.70zł)
Podążaj za marzeniami (0.00zł)
Duchowa rEwolucja (19.97zł)
Umysł (31.70zł)
Bądź swoim najlepszym przyjacielem (14.97zł)
Stań się kobietą sukcesu (21.70zł)
Czynniki osiągania sukcesu (41.70zł)
Sekrety samokształcenia (19.97zł)
Korepetycje z sukcesu (19.90zł)
Szkoła Sukcesu (0.00zł)
Rutyna w związku (14.49zł)
Techniki najskuteczniejszych negocjatorów (29.70zł)
Świadome zakupy (19.97zł)
Feng shui partnerstwa (19.97zł)
Mowa Ciała a Sukces (27.00zł)
Sztuka pisania perswazyjnych tekstów (37.00zł)
Nieśmiałość - jak się jej pozbyć? (19.97zł)
8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla (0.00zł)
Sztuka wzbogacania się (21.70zł)
Motywacja bez granic (21.70zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej