e-mail sitemap strona główna


Multilotek kontra zakłady sportowe i bukmacherskie

Arkadiusz Kwiatkowski
Cena: 39.97 zł
stron: 114

obszerniejsze informacje o ebooku

Poznaj skuteczne metody i tajemnice bezpiecznego wygrywania. Tylko dla tych, którzy myślą poważnie o wielkich pieniądzach ze świata sportu.


Multilotek kontra zakłady sportowe i bukmacherskie. Udoskonalona progresja. Zaklady sportowe i bukmarcherskie - poznaj skuteczne systemy obstawiania. Multilotek też może przynosić zyski.

Poznaj niesamowicie skondensowaną i autorską wiedzę zawierającą metody, dzięki którym znacznie zmniejszysz ryzyko i zwiększysz prawdopodobieństwo wygranych.


O tym, że jestem sympatykiem sportu i posiadam umysł do nauk ścisłych (matematyki) nie będę się rozpisywał. Największym czynnikiem, który pomógł mi w napisaniu tego ebooka była porażka przeżyta w przeszłości. Znam jej gorycz i nie życzę tego nikomu. Wszystkie rady w poradniku podporządkowane są temu, abyś jej uniknął. Mam nadzieję, że wykorzystasz moje doświadczenie.

Może bałeś się wydawać na grę dużych sum. Oczywiście słusznie. Sam powinieneś określać swoje możliwości finansowe. Mnie również paraliżował strach, że mogę stracić ciężko zarobione pieniądze. Postanowiłem zniwelować wszelkie czynniki, które doprowadzają do porażki. W znacznym stopniu to się udało. Już nie boję się wydać 10 razy więcej niż kiedyś. Oznacza to, że zakłady sportowe i bukmacherskie przynoszą mi 10x większy zysk niż kiedyś i nie boję się już ryzyka.

Poznaj zupełnie nowe podejście do najbardziej znanej metody, jaką jest progresja, a także dokładnie rozpisane zakłady skrócone (olbrzymia oszczędność!) z podanymi gwarancjami wygranych!


Progresja, jako najpopularniejsza metoda gry, została przeze mnie dokładnie przeanalizowana i opisana. Wyciągnięte liczne wnioski są rewelacyjne!

Poznaj system, dzięki któremu, mimo większego wzrostu stawek na poszczególnych poziomach całkowity koszt progresji jest niższy niż w progresjach tradycyjnych!

Tego nie znajdziesz w żadnym innym wydawnictwie!

Drugą nowością zawartą w poradniku jest rozpisanie systemów skróconych dla zakładów bukmacherskich z podanymi gwarancjami wygranych. Można nimi grać na dowolną ilość meczy! Może nie było Ciebie stać na zagranie np. systemem 4 z 7, musiałeś opłacić aż 35 zakładów, dzięki systemowi skróconemu opłacasz tylko 7 zakładów, w zakładach internetowych koszt takiego systemu to tylko 3,50 PLN ! Gwarancja wygranej już przy dwóch błędach!

Ta publikacja zawiera niezwykle skondensowane tajemnice sukcesu, o wiele bardziej wartościowe niż pieniądze, jakie w niego zainwestujesz, które na dodatek zwrócą Ci się już po tygodniu!


Pamiętaj, że płacisz za wiedzę, która ma Ci pomóc odnieść naprawdę duże korzyści finansowe. Dlatego też ta wiedza jest tak cenna. Ten ebook to skondensowane systemy i zasady skutecznej gry. Jeśli jednak jakimś cudem, zainwestowana w ebooka kwota nie zwróci Ci się, będziesz mógł go zwrócić i odzyskać pieniądze. Ryzykujesz zatem jedynie możliwość odniesienia sukcesu.


Więcej informacji
Cena: 39.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Hazard, zakłady bukmacherskie

Cover booker (31.70zł)
Systemy bukmacherskie 2006 (39.97zł)
Kasyna zawsze wygrywają? (39.97zł)
Poker współczesny. Texas Hold'em i inne odmiany pokera. (39.97zł)
Stań się postrachem bukmacherów (39.97zł)
Bukmacherski profesjonalizm (19.90zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej