e-mail sitemap strona główna


Stań się postrachem bukmacherów

Bartłomiej Boruta
Cena: 39.97 zł
stron: 72

obszerniejsze informacje o ebooku

Skuteczne systemy obstawiania, których boją się bukmacherzy zostały ujawnione!


Zaklady bukmacherskie i zaklady sportowe. Dowiedz się jak skutecznie wygrywać! Wykorzystaj zakłady bukmacherskie i zakłady sportowe na swoją korzyść!

Czy wydaje Ci się, że dobra znajomość sportu zapewni Ci zwycięstwo w zakładach bukmacherskich? Jeśli tak, to niestety się mylisz. Ja także tak myślałem gdy kilka lat temu jako młody człowiek z głową nabitą wiedzą z gazet sportowych zaczynałem swoją przygodę pt.: zakłady sportowe.

Odkryj wypróbowane systemy matematyczne i strategie gry, które dadzą Ci przewagę nad bukmacherem oraz poznaj "Złote Zasady", dzięki, którym przestaniesz popełniać błędy i nareszcie zaczniesz wygrywać.

Myślałem, że nie mogę przegrać przecież wiem wszystko o piłce nożnej, koszykówce czy hokeju, znam drużyny, zawodników, statystyki. Oczywiście czasem wygrywałem ale jednak kilkumiesięczny bilans wypadał ujemnie.

Dlaczego bukmacher ma zawsze przewagę. Czy wiesz jak ją zniwelować?


Postanowiłem rozważyć to naukowo, a był to czas kiedy zaczynałem studia na Politechnice Krakowskiej więc naturalne było, że do rozważań użyłem królowej nauk czyli matematyki. Obliczenia pokazały mi jasno, że niezależnie od wyniku meczu bukmacher zawsze wygrywa ale pokazały też jak jego przewagę zminimalizować, a nawet jak zyskać przewagę. Zakłady bukmacherskie zaczęły przynosić mi zyski!

Po kilku latach gry wiem już, że nawet najlepsza znajomość sportu nie gwarantuje nam zysku, potrzeba dużo więcej.

I Ty możesz poznać wiedzę, która spowodowała, że nie jestem mile widziany u bukmacherów w moim mieście i muszę grać w Internecie.


Jedną z podstawowych umiejętności profesjonalnego gracza powinna być umiejętność interpretacji oficjalnych informacji o drużynie takich jak np.: zmiana trenera, mecze wyjazdowe, derby i wiele innych, których wpływ na wynik spotkania może być znaczący.

Umiejętność ta wymaga wielu miesięcy a nawet lat obserwacji i śledzenia statystyk. Dzięki poradnikowi oszczędzisz ten czas i szybko nabędziesz umiejętności potrzebnych wytrawnym graczom.

Ilość pieniędzy, które zarobisz dzięki tej wiedzy ograniczona jest tylko stawką, za jaką grasz. Grając zachowawczo za niskie stawki będziesz w stanie zarobić 100-200zł tygodniowo niewiele ryzykując. Oczywiście, gdy przyswoisz całą wiedzę i strategie gry nic nie stanie na przeszkodzie zagrania o naprawdę wysoką stawkę. Stawkę, którą jest zmiana stylu życia na lepsze. Zapewniam Cię Internauto, że jest to naprawdę możliwe poprzez zakłady bukmacherskie.


Więcej informacji
Cena: 39.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Hazard, zakłady bukmacherskie

Multilotek kontra zakłady sportowe i bukmacherskie (39.97zł)
Bukmacherski profesjonalizm (19.90zł)
Cover booker (31.70zł)
Systemy bukmacherskie 2006 (39.97zł)
Poker współczesny. Texas Hold'em i inne odmiany pokera. (39.97zł)
Kasyna zawsze wygrywają? (39.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej