e-mail sitemap strona główna


Wzory pism pracownika kierowane do pracodawcy

Agata Gronowicz i Bożena Lenart
Cena: 30.50 zł
stron: 27

obszerniejsze informacje o ebooku

25 przydatnych wzorów z zakresu: urlopów, czasu pracy, wynagrodzenia, uprawnień związanych z rodzicielstwem, odejścia z pracy, powstrzymania się od pracy.


Profesjonalne wzory pism dla pracodawców, jak i dla pracowników.

"To idealne rozwiązanie zarówno dla pracodawców, jak i dla pracowników - jednolite, profesjonalne wzory pism"

W pracy działu kadr często występuje konieczność formułowania różnego rodzaju pism dokumentujących dokonywane czynności prawne dotyczące stosunku pracy.

O ile jednak pisma skierowane przez pracodawcę do pracownika nie sprawiają najczęściej kłopotu, o tyle redagowane samodzielnie przez pracowników pisma do pracodawcy bywają trudne do zrozumienia, a niekiedy – przy częstych zmianach prawa – niezgodne z obowiązującymi przepisami.

"Wręcz pracownikom gotowy pakiet dokumentów, które powinni składać do pracodawcy – dzięki temu zaoszczędzisz czas poświęcany na ich instruowanie!"

Aby wspomóc pracę działów kadr w takiej sytuacji w niniejszym opracowaniu zostały zebrane wzory pism, które można polecić pracownikowi do wykorzystania przy formułowaniu wniosku do pracodawcy.

WAŻNE:Wszystkie wzory wyposażone zostały w podanie podstawy prawnej, co umożliwia zweryfikowanie obowiązującego stanu prawnego. Użytkowy charakter wzorów podkreśla ponadto zastosowany format A4, co powoduje, że nadają się one do natychmiastowego wydrukowania i wykorzystania w praktyce.

To jedyna taka publikacja elektroniczna na rynku, dzięki której bez trudu można przygotować komplet dokumentów dla pracowników, które powinni składać do pracodawcy w związku np. z urlopem wypoczynkowym, macierzyńskim, wychowawczym.

Aby przygotować takie wzory samodzielnie, trzebaby zaopatrzyć się w kilka publikacji dotyczących dokumentacji pracowniczej, które zazwyczaj koncentrują się na pismach przygotowywanych przez pracodawców. Tutaj wszystko jest w jednej publikacji, przygotowanej przez specjalistów.

Autorzy:Bożena Lenart, Agata Gronowicz – specjalistki prawa pracy z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, absolwentki Wydziału Prawa i Administracji UW, autorki wielu publikacji o tematyce prawa pracy; w środowisku specjalistów ds. kadr znane z prowadzenia interesujących szkoleń i licznych artykułów w prasie codziennej.

Podsumowując, w publikacji "Wzory pism pracownika kierowane do pracodawcy" znajdziesz m.in wzory dotyczące:

- czasu pracy;
- urlopów wypoczynkowych;
- wynagrodzeń;
- rodzicielstwa;
- zwolenienia z pracy.

Skorzystaj z przygotowanych przez specjalistów wzorów i nie trać czasu. Wręcz pracownikom gotowy pakiet dokumentów, które powinni składać do pracodawcy – dzięki temu zaoszczędzisz czas poświęcany na ich instruowanie!Więcej informacji
Cena: 30.50 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Praca i zatrudnienie

Nawiązanie stosunku pracy (36.60zł)
Dodatki do wynagrodzeń (17.70zł)
Praca za granicą (19.97zł)
365 dni do sukcesu (21.70zł)
Zwolnienia z przyczyn niedotyczacych pracownika (14.77zł)
Sekrety skutecznych negocjacji (39.97zł)
Urlop wypoczynkowy (11.59zł)
Godziny nadliczbowe (18.30zł)
Awans zawodowy nauczyciela (19.97zł)
Daj się dobrze zatrudnić (24.97zł)
Emigracja do Szkocji (19.97zł)
Tylko Ty decydujesz o swojej finansowej przyszłości (0.00zł)
Praca, praca, praca. Czyli jak znaleźć oferty pracy? (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej