e-mail sitemap strona główna


Wzory pism pracownika kierowane do pracodawcy

Agata Gronowicz i Bożena Lenart
Cena: 30.50 zł
stron: 27

obszerniejsze informacje o ebooku

25 przydatnych wzorów z zakresu: urlopów, czasu pracy, wynagrodzenia, uprawnień związanych z rodzicielstwem, odejścia z pracy, powstrzymania się od pracy.


Profesjonalne wzory pism dla pracodawców, jak i dla pracowników.

"To idealne rozwiązanie zarówno dla pracodawców, jak i dla pracowników - jednolite, profesjonalne wzory pism"

W pracy działu kadr często występuje konieczność formułowania różnego rodzaju pism dokumentujących dokonywane czynności prawne dotyczące stosunku pracy.

O ile jednak pisma skierowane przez pracodawcę do pracownika nie sprawiają najczęściej kłopotu, o tyle redagowane samodzielnie przez pracowników pisma do pracodawcy bywają trudne do zrozumienia, a niekiedy – przy częstych zmianach prawa – niezgodne z obowiązującymi przepisami.

"Wręcz pracownikom gotowy pakiet dokumentów, które powinni składać do pracodawcy – dzięki temu zaoszczędzisz czas poświęcany na ich instruowanie!"

Aby wspomóc pracę działów kadr w takiej sytuacji w niniejszym opracowaniu zostały zebrane wzory pism, które można polecić pracownikowi do wykorzystania przy formułowaniu wniosku do pracodawcy.

WAŻNE:Wszystkie wzory wyposażone zostały w podanie podstawy prawnej, co umożliwia zweryfikowanie obowiązującego stanu prawnego. Użytkowy charakter wzorów podkreśla ponadto zastosowany format A4, co powoduje, że nadają się one do natychmiastowego wydrukowania i wykorzystania w praktyce.

To jedyna taka publikacja elektroniczna na rynku, dzięki której bez trudu można przygotować komplet dokumentów dla pracowników, które powinni składać do pracodawcy w związku np. z urlopem wypoczynkowym, macierzyńskim, wychowawczym.

Aby przygotować takie wzory samodzielnie, trzebaby zaopatrzyć się w kilka publikacji dotyczących dokumentacji pracowniczej, które zazwyczaj koncentrują się na pismach przygotowywanych przez pracodawców. Tutaj wszystko jest w jednej publikacji, przygotowanej przez specjalistów.

Autorzy:Bożena Lenart, Agata Gronowicz – specjalistki prawa pracy z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, absolwentki Wydziału Prawa i Administracji UW, autorki wielu publikacji o tematyce prawa pracy; w środowisku specjalistów ds. kadr znane z prowadzenia interesujących szkoleń i licznych artykułów w prasie codziennej.

Podsumowując, w publikacji "Wzory pism pracownika kierowane do pracodawcy" znajdziesz m.in wzory dotyczące:

- czasu pracy;
- urlopów wypoczynkowych;
- wynagrodzeń;
- rodzicielstwa;
- zwolenienia z pracy.

Skorzystaj z przygotowanych przez specjalistów wzorów i nie trać czasu. Wręcz pracownikom gotowy pakiet dokumentów, które powinni składać do pracodawcy – dzięki temu zaoszczędzisz czas poświęcany na ich instruowanie!Więcej informacji
Cena: 30.50 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Praca i zatrudnienie

Nawiązanie stosunku pracy (36.60zł)
Sekrety skutecznych negocjacji (39.97zł)
Urlop wypoczynkowy (11.59zł)
Praca za granicą (19.97zł)
Godziny nadliczbowe (18.30zł)
Tylko Ty decydujesz o swojej finansowej przyszłości (0.00zł)
Dodatki do wynagrodzeń (17.70zł)
Zwolnienia z przyczyn niedotyczacych pracownika (14.77zł)
Emigracja do Szkocji (19.97zł)
Daj się dobrze zatrudnić (24.97zł)
Awans zawodowy nauczyciela (19.97zł)
Praca, praca, praca. Czyli jak znaleźć oferty pracy? (19.97zł)
365 dni do sukcesu (21.70zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej