e-mail sitemap strona główna


Dobre wypracowania

Elżbieta Banecka
Cena: 19.97 zł
stron: 88

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak samodzielnie pisać wypracowania i otrzymywać z nich wysokie oceny bez większego wysiłku?


Kto jeszcze chce pisać dobre wypracowania, które będą wysoko oceniane? Poznaj 5 sposobów na dobre wypracowanie i prace pisemne na 5.

Wielu uczniów idzie na łatwiznę i ściąga z Internetu gotowe wypracowania, prace pisemne, pod którymi później podpisuje się własnym imieniem i nazwiskiem. Pomijając kwestie tego czy takie oszustwo jest dobre, czy złe, czy zastanawiałeś się kiedyś jak wiele tacy uczniowie tracą?

Wyobraź sobie dwóch uczniów. Pierwszy z nich nie napisał w życiu żadnego wypracowania, żadnej pracy pisemnej samodzielnie. Zawsze ściągał, oszukiwał i podkładał gotowce, otrzymując niejednokrotnie bardzo dobre oceny. Drugi uczeń, starał się samodzielnie pracować, sam pisał prace, które często oceniane były słabo. Drugi uczeń wiedział jednak, że pisząc wypracowania rozwija swoje umiejętności, które będą niezwykle cenne w przyszłości.

Zastanawiałeś się może kiedyś jak bardzo umiejętność konstruowania wypowiedzi pisemnej, argumentacji przyda Ci się w życiu? Wyobraź sobie jeszcze raz tych dwóch uczniów po kilku latach, gdy ukończą szkołę. Będą musieli pisać listy motywacyjne, ubiegać się o pracę, wyrażać swoje myśli na piśmie. Jak sądzisz, który będzie miał większe szanse na sukces? Czy ten, który zawsze brał gotowce i sam nie potrafi wiele napisać, czy ten, który wszystko pisał samodzielnie, rozwijał swoje umiejętności i potrafi dobrze argumentować swoje decyzje oraz myśli. Który potrafi pisać w taki sposób, aby zrobić odpowiednie wrażenie na odbiorcy? Którym z tych uczniów Ty jesteś? Którym chciałbyś być?

Ty także możesz już za chwilę poznać 5 skutecznych sposobów na dobrą ocenę z wypracowania.


Czy zastanawiałeś się kiedyś w jaki sposób nauczyciele oceniają wypracowania? Co jest dla nich naprawdę ważne i co powinieneś zamieścić w swojej pracy, aby otrzymać dobrą ocenę? A może piszesz wypracowania "na czuja"? Pewnie czasem udaje się, a czasem nie za bardzo. Chciałbyś wiedzieć jak zawsze zrobić dobre wrażenie na nauczycielu? Jak sprawić, aby Twoje wypracowania wyróżniały się spośród innych i aby zawsze były wysoko oceniane?

Szkolna polonistka pokaże Ci krok po kroku jak pisać dobre wypracowania.


To co wyróżnia tą publikację, jest fakt, że została ona napisana przez polonistkę, która oceniła w swojej karierze tysiące prac pisemnych. Kupując zatem ebooka "Dobre wypracowania" dowiesz się, co jest tak naprawdę ważne w pracy pisemnej, co powoduje, że robi ona wrażenie na każdym kto ją czyta i dzięki czemu możesz bez większych problemów otrzymywać dobre oceny za wypracowania, a nauczyciele nie będą mogli uwierzyć, że piszesz je samodzielnie.


Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Praktyczna edukacja

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową? (19.97zł)
Sekrety czytania (0.00zł)
Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia (19.97zł)
Maturalne repetytorium z matematyki. Liczby i zbiory (14.97zł)
Techniki pamięciowe dla każdego (29.95zł)
Zwielokrotnianie Umysłu (21.70zł)
Szybka nauka dla wytrwałych (29.95zł)
Jak zdać egzamin? (19.97zł)
Psychologiczne przygotowanie do matury (19.97zł)
Praktyczny Kurs Pisarstwa (19.97zł)
Szybkie czytanie dla wytrwałych (29.95zł)
Statystyka po ludzku (29.90zł)
Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej