e-mail sitemap strona główna


Włoskie słówka

Paweł Sygnowski
Cena: 9.97 zł
stron: 50

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak zapamiętać 200 włoskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut?


Język włoski jest łatwy. Włoski staje się coraz popularniejszy wśród Polaków. Wykorzystaj techniki pamieciowe do nauki słówek i wyrażeń. Poznaj jezyk włoski.

UWAGA: Ujawniamy sekret skutecznej nauki włoskich słówek!

Zanim poznasz skuteczny sposób na naukę włoskiego, zastanów się proszę przez moment, w jaki sposób nauczyłeś się języka polskiego, który jest przecież zaliczany do jednego z najtrudniejszych języków świata. Czy chodziłeś do jakieś szkoły językowej? Czy ktoś Ci mówił, jak masz się uczyć? A może ktoś wpajał Ci reguły gramatyki polskiej? Wcale nie...

Jako bardzo mały chłopiec, czy dziewczynka - brałeś na swój warsztat pojedyncze słowo zasłyszane u rodziców i powtarzałeś je w kółko, nie zważając na błędy i myląc się nieustannie, do czasu... Następnie brałeś się za kolejne słówko i kolejne. Potem były już całe, pełne zdania. I to wszystko. Pojedyncze słówko - w tym właśnie zawiera się cały sekret.

Odkryj gdzie leży tajemnica sprawnego porozumiewania się po włosku


Czy wiesz, że język włoski zawiera kilkaset tysięcy słów? Jak myślisz, ile słów używa przeciętny Włoch? 100 tysięcy? 10 tysięcy? Wcale nie. Przeciętny Włoch używa stale około 2000 słów. To wszystko. Taka liczba jest mu w 100% wystarczająca do prowadzenia swobodnych i prostych rozmów.

Co byś w takim razie powiedział, gdybyś poznał metodę, dzięki której w jak najkrótszym czasie mógłbyś nauczyć się maksymalnej liczby słówek, wyrażeń i całych zdań języka włoskiego?

Co byś powiedział, gdybyś w ciągu najbliższych 100 minut poznał, co najmniej 100 wcześniej zupełnie nieznanych Ci włoskich słów i wyrażeń?
Mowa o zupełnie samodzielnej, bez stresowej nauce i to w dodatku bez śladu nudy, z wykorzystaniem wyobraźni i natychmiastowymi odczuwalnymi rezultatami.

Taka metoda istnieje. Jest ona stosowana i uznana przez tej skali ekspertów w temacie niekonwencjonalnych metod nauczania, jak choćby Tony Buzan, czy Harry Lorayne. Jej początki giną w mroku dziejów. Jednak przyjmuje się, ze pochodzi ze starożytnej Grecji. Nie wiadomo dokładnie, kiedy powstała oraz czy jej dzisiejsza wersja to oryginał, czy tylko któraś z jej wersji.

Co to za metoda?


Jest to metoda nauki obcego słownictwa wykorzystująca prawa ludzkiej pamięci oraz techniki jej działania, które zostały opisane szeroko na http://szybka-nauka.zlotemysli.pl

Na czym polega ta metoda?


Na wykorzystaniu naturalnych praw i technik działania ludzkiego umysłu. Dzięki temu poprzez zaangażowanie w znacznym stopniu twojej wyobraźni, metoda te eliminuje tym samym wszelką nudę z nauki, wykorzystuje w maksymalny sposób twój czas, dając ci poczucie pewności siebie, dzięki natychmiastowym, sprawdzalnym i odczuwalnym rezultatom.

Jak bardzo efektywna jest ta metoda?


Zupełnie początkujący, jest w stanie opanować 200 włoskich słówek w czasie krótszym niż 100 minut.

Gdybyś przez 5 dni w tygodniu poświęcił tylko ok. 1 godziny na naukę słówek, to przy założeniu, że w 1 godzinę nauczysz się ich ok 200, opanujesz w ciągu tygodnia 1000 słówek.

Udowodniono, ze przeciętny człowiek w 90% swoich rozmów używa do 2000 słów, które są ciągle powtarzane w różnych kontekstach i znaczeniach. Można, więc powiedzieć, ze w 2 tygodnie jesteś w stanie opanować zakres słów znanych i używanych przez przeciętnego Włocha.

"Uwierz, że jesteś w stanie opanować włoski, a nauka słówek będzie dla Ciebie łatwa i przyjemna."


Ebook zawiera skuteczną metodę nauki obcego słownictwa, na przykładzie włoskich słów, wyrażeń i zdań. Metoda została bardzo szczegółowo i obrazowo opisana i zastosowana na ogromnej liczbie różnego typu przykładów - tj. słówek z bardzo różnych kategorii tematycznych.

Dzięki tej metodzie, możesz zwiększyć szybkość przyswajanego przez Ciebie słownictwa nawet kilkukrotnie!

Na początek dostaniesz w ręce - fundament, czyli omówienie procesu zapamiętania 250 włoskich słówek wraz z dokładnym opisem metody, dzięki której, jest to możliwe. W tej liczbie znajdziesz nie tylko same słówka, ale także nawet całe wyrażenia i zdania, co ma ci uświadomić, że prezentowana metoda nadaje się do nauki wszystkiego, nie tylko samych słówek.

UWAGA: SPECJALNE BONUSY

BONUS #1: Dodatkowe słówka
Do każdego zakupu, dołączamy za darmo dodatkowe 450 włoskich słówek wraz z przykładami do skutecznej i szybkiej nauki języka włoskiego.
Pomyśl, jakie to daje Ci ogromne możliwości. W sumie poznasz 700 słówek, czyli więcej, niż używa przeciętny Włoch w swoich prostych konwersacjach.
Czy masz jutro klasówkę z włoskiego, czy wylatujesz jutro do pracy na wakacje do Włoch, czy masz spotkanie z włoskim kontrahentem - zawsze i wszędzie możesz zastosować tą publikację, aby poznać te kilkadziesiąt, czy kilkaset słówek w kilkanaście minut i zdobyć solidne podstawy dzięki którym twój wyjazd przemieni się w egzotyczną i przyjemną przygodę, a nie językową torturę.

BONUS #2: Bezpłatne konsultacje
Otrzymasz także możliwość bezpłatnych konsultacji z autorem tej publikacji. Dzięki czemu, w jakimkolwiek miejscu utkniesz, zawsze będziesz mieć do pomocy swojego osobistego trenera.
Pomyśl i policz, ile już wydałeś już na tradycyjne kursy uczące języka włoskiego i jakie dzięki temu osiągnąłeś rezultaty? Jeśli chcesz mieć inne rezultaty, to zacznij się uczyć w inny sposób. Zacznij się uczyć słówek.
I nie bój się, że coś Ci nie wyjdzie lub, że czegoś nie zrozumiesz - od tego masz kontakt ze mną - albo, że kolejny raz wyrzucisz swoje pieniądze w błoto, bo od tego masz dożywotnią gwarancję satysfakcji.

Decyzja należy do Ciebie. Zainwestuj w siebie i sam przekonaj się, jaka prosta i przyjemna może być nauka włoskiegoWięcej informacji
Cena: 9.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Nauka języków obcych

Strona bierna jest prosta! (19.97zł)
Szybka nauka języków obcych (29.90zł)
Matura ustna z języka angielskiego (19.97zł)
Angielskie przyimki (prepositions) (9.97zł)
Business English dla każdego (24.97zł)
Pułapki i ciekawostki języka niemieckiego (14.97zł)
Mowa zależna jest prosta! (19.97zł)
Angielskie czasy (19.97zł)
Angielskie formuły konwersacyjne (9.97zł)
Niemieckie słówka (9.97zł)
Okresy warunkowe są proste! (19.97zł)
Angielskie zwroty (14.97zł)
SuperMemo 98 Skuteczna nauka angielskiego (0.00zł)
Angielskie formuły konwersacyjne i Angielskie przyimki (15.90zł)
Hiszpańskie słówka (19.97zł)
Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim (14.97zł)
Język angielski (19.97zł)
Angielskie słówka (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej