e-mail sitemap strona główna


Gut Impact

J.D. Fuentes
Cena: 34.00 zł
stron: 190

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak bezpośrednio wpływać na ludzkie instynkty, emocje i wyobraźnię, sprawiając, że wszelkie Twoje sugestie staną się nieodparcie fascynujące, zniewalające i hipnotyczne?


Jak sprawić, by ludzie naprawdę koncentrowali się na tym, co mówisz. Jak sprawić, by dana osoba odczuła dowolną, wybraną przez Ciebie, emocję.

Możesz przemawiać bezpośrednio do czyichś instynktów i zmysłów, a wtedy Twoje słowa znajdą natychmiastowy odzew. Opisana w tej książce unikalna metoda nosi angielską nazwę Gut Talk. Tłumacząc dosłownie nazwę znaczy ona mniej więcej “mówienie do czyichś wnętrzności”, czyli do serca, emocji, instynktów . Tyle tylko, że po polsku nie daje się wyrazić nawet w przybliżeniu tak krótko i jednoznacznie, więc zachowaliśmy oryginalną nazwę.

Władza. Pieniądze. Seks. Jeśli jesteś mniej więcej taki, jak większość ludzi, to widząc lub słysząc te słowa, odczuwasz lekki dreszcz. Uwierz jednak, że wypowiadanie słów: władza, pieniądze czy seks, to wcale nie jest jedyny sposób wywarcia wpływu na emocje innych ludzi. Kiedy ktoś wie, jak używać pozostałych wymiarów ludzkiej komunikacji – jak skoordynować to jak mówi, z tym co mówi – zdobywa umiejętność przyciągania czyjejś uwagi tak samo pewnie, jak dyskotekowy bramkarz potrafi wykręcić czyjąś rękę.

Nie chodzi tylko o zdobycie czyjejś uwagi. Ktoś, kto potrafi przemawiać bezpośrednio do instynktów, do serca, do emocjonalnej części psychiki; potrafi sprawić, że będziesz pragnął tego, czego nigdy nie pragnąłeś; potrafi otworzyć Twój umysł na możliwości, które nigdy by Ci nie przyszły do głowy.


Książka, „Gut Impact” stawia sobie za zadanie dać Ci tę władzę nad ludzkimi emocjami. Będzie tu mowa o tym, jak możesz się nauczyć sięgać poza racjonalne motywy innych ludzi i oddziaływać bezpośrednio na ich instynkty, rozbudzając i rozpalając swymi słowami ich wyobraźnię.

Odkryjesz dzięki niej, w jaki sposób, sięgając poza racjonalne motywy słuchacza, możesz oddziaływać bezpośrednio na instynkty, jak możesz rozpalać wyobraźnię samymi słowami.

Chodzi o nauczenie Cię, jak możesz dotrzeć do ludzi, inspirować ich, motywować, prowadzić . Nie jest to książka pełna niezrozumiałych, naukowych dywagacji czy mglistych teorii. Jest to praktyczny poradnik, pełen konkretnych sposobów do wykorzystania w realnych, życiowych sytuacjach, prowadzący do uzyskania oczekiwanych rezultatów.

Ta książka nauczy Cię następujących rzeczy:

  • Jak sprawić, by ludzie naprawdę koncentrowali się na tym, co mówisz.
  • Jak sprawić, by dana osoba odczuła dowolną, wybraną przez Ciebie, emocję.
  • Jak używać historii w celu wywołania u słuchacza silnych emocji, a jednocześnie sprawić, by nie odczuwał z tego powodu żadnych negatywnych doznań.
  • Jak nadać swoim słowom siłę oddziaływania.
  • Jak sprawić, by dana osoba czuła się z Tobą swobodnie.
  • Jak rozpoznać typ osobowości danej osoby.
  • Jak “popychać i przyciągać” odpowiednio dla typu osobowości.
  • Jak emanować siłą i jak być naprawdę sugestywnym.

Uwaga: Książka „Gut Impact”  została napisana przez tego samego autora, co bestseller "Seksualny klucz do kobiecych emocji" . Jest ona jakby rozszerzeniem tematu, bo uczy praktycznych umiejętności, które nie koniecznie związane są z podrywaniem, ale komunikacją w ogóle.

GUT TALK to metoda kierowania uczuciami słuchacza poprzez omijanie racjonalnej części jego psychiki i przemawianie bezpośrednio do emocji.


Więcej informacji
Cena: 34.00 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Psychologia sukcesu

8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla (0.00zł)
Umysł (31.70zł)
Stań się kobietą sukcesu (21.70zł)
Pieniądze o jakich dotąd nie śniłeś (19.90zł)
Tydzień z Milionerem (19.90zł)
Klucz do skutecznej komunikacji (24.97zł)
Motywacja bez granic (21.70zł)
Sztuka wzbogacania się (21.70zł)
Techniki najskuteczniejszych negocjatorów (29.70zł)
Manipulacja, perswazja czy magia? (27.97zł)
Vademecum doradcy ubezpieczeniowego (21.70zł)
Odrodzenie Feniksa (27.25zł)
Bądź swoim najlepszym przyjacielem (14.97zł)
Szkoła Sukcesu (0.00zł)
Podążaj za marzeniami (0.00zł)
Tylko Ty Decydujesz (0.00zł)
Efekt Motyla (21.70zł)
Sekrety samokształcenia (19.97zł)
Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji (29.95zł)
Zabójcza koncentracja (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej