e-mail sitemap strona główna


Hipnotyczny telemarketing

Dariusz Skraskowski
Cena: 37.25 zł
stron: 197

obszerniejsze informacje o ebooku

Dowiedz się, czym jest hipnotyczny telemarketing, dzięki któremu zwiększysz swoje zyski.


Dowiedz się jak można prowadzić skutecznie rozmowy telefoniczne w biznesie, zwiększając swoje zyski.

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek prowadzić tak wciągającą rozmowę telefoniczną, że chciałoby się prowadzić ją w nieskończoność?
A teraz wyobraź sobie, że prowadzisz z klientami w taki sposób rozmowy telefoniczne. Jest to możliwe, gdyż dobrze napisany scenariusz rozmowy telefonicznej i "hipnotyzujący" głos podczas rozmowy, wzbudza w Kliencie tak przydatne stany emocjonalne jak: ogromną ciekawość, pragnienie posiadania i chęć działania. Tak właśnie działa Hipnotyczny Telemarketing.

Kto jeszcze chce poznać sekrety skutecznej rozmowy telefonicznej, czyli hipnotyczny telemarketing w praktyce?

Słyszałeś może, że 90% procent rozmów telefonicznych kończy się chwilę po nawiązaniu kontaktu telefonicznego z rozmówcą?
Czytając tego e-booka dajesz sobie szansę na osiągnięcie rezultatów, o jakich niektórzy mogą tylko pomarzyć.

"W poradniku "Hipnotyczny telemarketing" zawarłem swoje ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu biznesowych rozmów telefonicznych. Przeprowadziłem kilkanaście tysięcy takich rozmów w trakcie swojej działalności zawodowej. Pracowałem jako sprzedawca, konsultant, szkoleniowiec, kierownik działu telesprzedaży. Posiadam certyfikat "Praktyk sztuki NLP". Czytając tego e-booka dowiesz się jak zmniejszyć koszty i zwiększyć sprzedaż, rozpoznać klientów zainteresowanych ofertą, zaprezentować korzyści, rozwijać wymagane umiejętności, udoskonalić scenariusz rozmowy i jak tę wiedzę wykorzystać praktycznie.

- Dariusz Skraskowski, autor publikacji "Hipnotyczny telemarketing"


Większość handlowych poszukiwań i kontaktów odbywa się za pośrednictwem telefonu.
Jak zatem najefektywniej go wykorzystasz? Od czego zaczniesz? Który z elementów jest kluczem do Twojego sukcesu?
"Hipnotyczny telemarketing" to intensywny kurs dla tych osób, które w swojej pracy zawodowej korzystają z telefonu. W zależności od Twojego doświadczenia i zdobytej wiedzy, niektóre części tego kursu będą dla Ciebie znajome. Zdaję sobie sprawę, że każdy wyrusza z innego miejsca i zmierza ku innym celom. Dlatego wybierz te elementy, które pasują do Twojej sytuacji i wykorzystaj je w praktyce.

Dlaczego tylko nieliczni potrafią prowadzić niezwykle skuteczną rozmowę telefoniczną?

Jeszcze kilka lat temu sam zadawałem sobie dokładnie takie samo pytanie. Efekty jakie wówczas osiągałem były dalekie od zadowalających. Przyznam ci się szczerze: doprowadzały mnie do wielkiego stresu i zmartwień.
Na szczęście czasy gdy 1 klient na 10 umawiał się telefonicznie na prezentację oferty, a jeszcze mniej dokonywało zakupu minęły. Kilkanaście tysięcy rozmów telefonicznych i ciągłe zdobywanie wiedzy o skutecznej komunikacji sprawiły, że dzisiaj to ja uczę w jaki sposób skutecznie wpływać na innych podczas rozmowy telefonicznej.
Chcę podzielić się z Tobą tą praktyczną wiedzą. Dlatego napisałem e-book "Hipnotyczny telemarketing" - pierwszą tego typu publikację polskiego autora na polskim rynku.
Tylko wyobraź sobie jakby to było, gdybyś wiedział/a, co jest naprawdę ważne i na co zwrócić uwagę przy rozmowie telefonicznej, czym kierować się przy wyborze kontaktów z listy, aby Twoja praca była skuteczna i jednocześnie sprawiała przyjemność.
Bez względu na to czy jesteś telemarketerem, handlowcem, przedsiębiorcą lub windykatorem należności, możesz prowadzić rozmowy, które będą jeszcze skuteczniejsze. Dzięki ebookowi "Hipnotyczny telemarketing" całkowicie samodzielnie napiszesz lub udoskonalisz swój scenariusz rozmowy telefonicznej.

Co możesz zyskać zawodowo korzystając z telefonu?
Telefoniczna obsługa stała się jednym z najbardziej wydajnych sposobów prowadzenia interesów. Różne badania pokazują, że średni koszt rozmowy handlowej w sprzedaży stacjonarnej jest kilkukrotnie wyzszy niż przy sprzedaży telefonicznej. Można więc przeprowadzić kilka transakcji telefonicznych za cenę jednego kontaktu osobistego z klientem. Coraz więcej firm stosuje więc obsługę telefoniczną nie tylko po to, by obniżyć koszty działalności, ale też by zwiększyć sprzedaż.

Czy wiesz, że telefon jest najpowszechniejszym narzędziem komunikacji używanym w biznesie?

Właściwie każdą sprawę, jaką dotychczas załatwiano w kontaktach bezpośrednich, można obecnie przeprowadzić poprzez telefon. Każdego dnia przeprowadza się setki milionów rozmów telefonicznych. Codziennie więc miliony firm rozpowszechniają swój wizerunek za pośrednictwem linii telefonicznych. Sposób prowadzenia interesów przez telefon może więc doprowadzić firmę do rozkwitu lub do upadku. Ucząc się, jak czerpać korzyści z telefonu, możesz znajdujący się na Twoim biurku aparat zamienić w maszynkę do robienia pieniędzy.Więcej informacji
Cena: 37.25 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Rozwój Twojej firmy

Marketing alternatywny (29.95zł)
Pracownik niepełnoetatowy (30.50zł)
Umowa zlecenie i o dzieło (19.97zł)
Fundusze unijne (37.00zł)
Czas pracy w przykładach (36.60zł)
Analiza FMEA procesu (37.00zł)
Moja firma (19.97zł)
Potrafię korzystać z internetu prowadząc własną firmę (0.00zł)
Idealny pracownik (29.95zł)
Umysł sprzedawcy (29.95zł)
Zostań Supersprzedawcą (21.70zł)
Jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek? (22.62zł)
Dokumentacja pracownicza (30.50zł)
Rada pracowników w firmie (47.58zł)
Upadłość nie jest klęską (24.97zł)
Skuteczne poszukiwanie klientów (19.97zł)
Urlop wypoczynkowy pracownika (54.90zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej