e-mail sitemap strona główna


Techniki pamięciowe dla każdego

Andrzej Bubrowiecki
Cena: 29.95 zł
stron: 178

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak wykorzystać moc swojego umysłu poprzez efektywne techniki pamięciowe i zapamiętać wszystko czego potrzebujesz?


Przestań "wkuwać". Zacznij uczyć się z głową i spraw, aby nauka przestała być dla Ciebie uciążliwym zajęciem.

... czy aby nie jesteś zacofany?

Przepraszam, jeśli Cię to uraziło, ale jeśli w XXI wieku nadal "wkuwasz" to, czego musisz się nauczyć na pamięć, to albo jesteś zacofany i żyjesz nadal w poprzednim stuleciu, albo po prostu nie zdajesz sobie sprawy z tego, że można uczyć się inaczej, lepiej, efektywniej, szybciej...

Miejmy nadzieję, że to po prostu niewiedza...

Jeśli tak, to wyobraź sobie jakby to było, gdybyś dowolny materiał, który dostaniesz do nauczenia się lub przyswojenia, był w stanie zapamiętać w niezwykle krótkim czasie, a przede wszystkim pamiętać go bardzo długo i "na wyrywki"?

Już za chwilę możesz zdobyć niezwykle praktyczną publikację "Techniki pamięciowe dla każdego", w której znajdziesz metody i techniki pamięciowe, dzięki którym bez trudu będziesz w stanie zapamiętać:
 • słówka z języków obcych i słowa „trudne” obcego pochodzenia;
 • wzory matematyczne, fizyczne, chemiczne;
 • informacje z historii, biologii, geografii;
 • wiadomości z medycyny, geologii, muzyki, paleontologii, astronomii i wielu innych dziedzin wiedzy;
A także:
 • dowcipy, sny i rozkłady kart do gry.
 • numery telefonów, kont, daty i terminy;
 • twarze, imiona i nazwiska poznawanych osób;

Twierdzisz, że jest to niemożliwe? Że potrafią tak tylko "największe mózgi"? Nic bardziej błędnego. Prawda jest taka, że osoby, które uczą się z niezwykłą łatwością, często zupełnie nieświadomie wykorzystują techniki pamięciowe, dzięki którym to, czego się uczą, na długo zostaje im w głowie i nie tracą tyle czasu co osoby, które tych technik nie znają. Ty możesz poznać te techniki już za chwilę.

"(...) szczególne brawa za obszerny opis techniki map myśli, a zwłaszcza za zamieszczenie wielu autentycznych przykładów pokazujących w obrazowy sposób, jak łatwa, prosta i skuteczna, jest to technika.Bardzo spodobała mi się bardzo duża liczba, bardzo różnych przykładów samego zastasowania opisanych technik.

To między innymi czyni z tej publikacji, bardzo praktyczny przewodnik po technikach pamięciowych.

Podsumowując. Bez względu na to, czy techniki pamięciowe, to temat zupełnie Ci obcy, czy już uważasz się za eksperta w tej dziedzinie, zdecydowanie warto abyś sięgnął po tą publikację.

W pierwszym przypadku gładko "wejdziesz" w świat pamięci, a w drugim nieraz i nie dwa zdziwisz się dowiadując się czegoś, czego nie wiedziałeś, choć twierdziłeś, że już wszystko wiesz. Tak samobyło ze mną, stąd moja gorąca rekomendacja i wyrazy uznania dla autora. Dobra robota p. Andrzeju."


- Paweł Sygnowski, autor bestsellerów Wydawnictwa Złote Myśli dotyczących szybkiego czytania i szybkiej nauki oraz technik pamięciowych.


Przestań "wkuwać". Zacznij uczyć się z głową i spraw, aby nauka przestała być dla Ciebie uciążliwym zajęciem.


Zastanów się ile czasu zaoszczędzisz, ucząc się szybciej i z lepszymi wynikami. Nawet jeśli jesteś sceptycznie nastawiony, to czy nie warto spróbować? Przecież ryzykujesz tylko tym, że może Ci się udać i zdobędziesz przewagę nad tymi, którzy nadal uczą się "staroświecko".

Dzięki książce "Techniki pamięciowe dla każdego" bardzo szybko przekonasz się, jakie ogromne możliwości tkwią w Twoim mózgu.

Jeśli przeczytasz, to co ma Ci do przekazania Autor publikacji "Techniki pamięciowe dla każdego" nie tylko dowiesz się, że Twoja pamięć może funkcjonować doskonale, jeśli tylko będziesz umiejętnie ją ćwiczył, ale dowiesz się jak to zrobić.

Ponadto dzięki tej publikacji:
 • Poznasz prawa psychologii zapamiętywania i opanujesz techniki pamięciowe, dzięki którym będziesz mógł zapamiętywać w sposób szybki, skuteczny i bezstresowy ogromne ilości informacji.
 • Nauczysz się sporządzania notatek w formie Map Myśli. Dzięki nim będziesz zapamiętywał szybciej informacje a Twoje myślenie stanie się bardziej twórcze.
 • Poznasz różne rodzaje inteligencji. Dowiesz się, jak rozwijać inteligencję językową oraz jak uczyć się zgodnie z własną, skuteczną strategią.
 • Będziesz wiedział, w jaki sposób i kiedy powtarzać materiał, aby został na długo w pamięci a także jak organizować sobie optymalne warunki do nauki.
 • Nauczysz się także relaksować i poznasz ćwiczenia poprawiające pracę mózgu, co jest niezbędne do efektywnej nauki.

Wybór należy do Ciebie. Możesz nadal "wkuwać" i tracić czas, albo zdobyć narzędzia do skutecznej nauki. Zanim zamówisz ebooka, pomyśl ile czasu i stresu zaoszczędzisz sobie, gdy będziesz potrafił naprawdę wykorzystywać potencjał swojego umysłu. I jak Ci się to podoba?Więcej informacji
Cena: 29.95 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Praktyczna edukacja

Dobre wypracowania (19.97zł)
Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową? (19.97zł)
Szybkie czytanie dla wytrwałych (29.95zł)
Psychologiczne przygotowanie do matury (19.97zł)
Jak zdać egzamin? (19.97zł)
Maturalne repetytorium z matematyki. Liczby i zbiory (14.97zł)
Statystyka po ludzku (29.90zł)
Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia (19.97zł)
Praktyczny Kurs Pisarstwa (19.97zł)
Szybka nauka dla wytrwałych (29.95zł)
Zwielokrotnianie Umysłu (21.70zł)
Sekrety czytania (0.00zł)
Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej