e-mail sitemap strona główna


Techniki najskuteczniejszych negocjatorów

Dariusz Świerk
Cena: 29.70 zł
stron: 73

obszerniejsze informacje o ebooku

51 technik manipulacyjnych, 120 kontrtechnik, ponad 180 przykładów.


Dowiedz jak się bronić przed nieuczciwymi chwytami, które odbierają Ci pieniądze.

Wyobraź sobie taką sytuację...

Negocjujesz ważny kontrakt. Rozmowy dobiegają końca. Ustaliłeś już szczegóły porozumienia wierząc, że główne trudności w rozmowach zostały pokonane. A tu nagle Twój „przeciwnik” nieoczekiwanie zmienia zdanie i żąda więcej – lepszych warunków.

Cczy wiesz co w obliczu takiej bezczelnej techniki najlepiej zrobić?

Od tego JAK zareagujesz i CO powiesz będzie zależał wynik negocjacji!

A jeśli ten kontrakt jest tak ważny, że zależeć od niego będzie dalszy przebieg Twojej kariery lub zarobki? A jeśli zależeć od niego będą losy Twojej firmy? Aż strach pomyśleć, co może się zdarzyć, jeśli podejmiesz błędną decyzję. Konsekwencje będą nie do odwrócenia!

Negocjacje to gra i zanim kontrakt nie zostanie podpisany wszystko może się zdarzyć! Możesz się spodziewać wszelkich tricków i nietypowych zagrań z drugiej strony.

Musisz być przygotowany na najbardziej nieetyczne i manipulacyjne techniki, które mają potężne oddziaływanie na psychikę. Musisz liczyć się z tym, że Twój rozmówca bez skrupułów wykorzysta Twoją niewiedzę i w bezczelny sposób będzie Tobą manipulował!

Tylko od Ciebie i Twoich umiejętności negocjacyjnych zależeć będzie czy uzyskasz sukces w rozmowach – zrealizujesz własne, założone wcześniej cele i jednocześnie sprawisz, że Twój rozmówca wstanie od stołu zadowolony z poczuciem, że osiągnął sukces.

Okazją do poznania najskuteczniejszych technik prowadzenia rozmów oraz nauczenia się kontrtechnik jest ebook Techniki najskuteczniejszych negocjatorów.

Materiał zawiera techniki od łagodnych i nadających się zawsze do zastosowania (odrzucanie pierwszej oferty, okazywanie zdziwienia wielkością kwoty), do technik na krawędzi bezczelności, obliczonych na stratę jednej ze stron („oskubywanie”, wycofanie oferty, technika faktów dokonanych, zmiany w przesyłanych umowach).

Wierzę, że przystępujesz do negocjacji w dobrej wierze i z zamiarem osiągnięcia porozumienia. Jednak mając do czynienia z zawodowcami lub po prostu z ludźmi lubiącymi nieczystą grę, może się zdarzyć, że zostaniesz łatwo wmanipulowany w niekorzystną dla Ciebie lub Twojej firmy sytuację. Poznanie najskuteczniejszych technik prowadzenia rozmów oraz nauczenie się kontrtechnik pozwoli Ci uzyskać przewagę podczas rozmów.

Niektóre opisane techniki są nieetyczne, nie oznacza to jednak, że namawiamy Cię do ich stosowania! Najczęściej nie musisz ich używać. Najważniejsze, że je ZNASZ i dzięki temu nie dajesz sobą manipulować. W zasadzie stosujesz je wówczas, gdy widzisz, że Twój rozmówca nie jest wobec Ciebie uczciwy i sam stosuje sztuczki negocjacyjne, co niestety nie jest dziś rzadkością.

Znajomość technik i kontrtechnik negocjacyjnych oraz umiejętność stosowania ich i obrony przed nimi zapewni Ci komfort psychiczny podczas rozmów i stanie się elementem budowy Twojej pozycji negocjacyjnej. A jeśli gra negocjacyjna idzie o wysoką stawkę, znajomość opisanych technik i kontrtechnik jest po prostu koniecznością.

Nawet jeśli uważasz, że wiesz już wszystko o negocjacjach zobacz jak robią to najlepsi!


Więcej informacji
Cena: 29.70 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Psychologia sukcesu

Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji (29.95zł)
Duchowa rEwolucja (19.97zł)
Sztuka wzbogacania się (21.70zł)
Gut Impact (34.00zł)
Manipulacja, perswazja czy magia? (27.97zł)
Rutyna w związku (14.49zł)
Gra o życie (19.97zł)
Mowa Ciała a Sukces (27.00zł)
Tydzień z Milionerem (19.90zł)
Czynniki osiągania sukcesu (41.70zł)
Motywacja bez granic (21.70zł)
Optymizm (19.97zł)
Podążaj za marzeniami (0.00zł)
Zarządzanie sobą samym w czasie (21.70zł)
Zmień swoje myśli (19.97zł)
8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla (0.00zł)
Odrodzenie Feniksa (27.25zł)
Bądź swoim najlepszym przyjacielem (14.97zł)
Feng shui partnerstwa (19.97zł)
Sekrety kreatywnego myślenia (21.70zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej