e-mail sitemap strona główna
Kategoria: Ezoteryka


Tarot, Twój klucz do przyszłości

Sergiusz Kizińczuk
Cena: 19.97 zł
stron: 198

obszerniejsze informacje o ebooku

Tylko dla tych, którzy chcą odkryć czym naprawdę jest Tarot i poznać swoją przyszłość poprzez wróżenie z kart.


Tarot nie tylko dla wtajemniczonych. Odkryj czym naprawdę jest Tarot i poznaj moc wróżenia z kart.

OSTRZEŻENIE: Tarot jest skuteczny, ale bywa także niebezpieczny.

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakby to było, gdybyś potrafił przewidywać przyszłość? Na pewno słyszałeś o legendarnych postaciach, prorokach, jak na przykład Nostradamus, tworzących przepowiednie, które sprawdzały się w przyszłości.

Czy wiesz, że Tarot posiada najwyższą sprawdzalność przepowiedni wśród wszystkich sztuk wróżebnych?


Od początku swego istnienia człowiek chce wyprzedzić czas, zajrzeć za zasłonę przyszłości. Robił to na różne sposoby, wróżył z gwiazd, wróżył z lotu ptaków. Wraz z rozwojem gatunku ludzkiego następował rozwój sztuk dywinacji.

Dziś wiele się nie zmieniło, nadal pragniemy wiedzieć, co nas spotka. Kiedyś jednak sztuki wróżebne były dostępne tylko dla wtajemniczonych. Otoczone niezwykłą tajemnicą, często przekazywane z pokolenia na pokolenie, niedostępne. Dziś niemal każdy może wróżyć, każdy znajdzie metodę dostępną dla siebie.

Czym jest tarot?


Tarot, to 78 kart z dziwnymi kolorowymi wizerunkami, które odsłonią przed Tobą tajemnicę przyszłości, jeśli tylko będziesz tego chciał. Na pewno widziałeś już karty Tarota, niektóre mroczne, intrygujące, tajemnicze.

Dzięki tym kartom zajrzeć możesz za zasłonę przyszłości. To tak, jakbyś o krok wyprzedził własny los! Fajnie byłoby wiedzieć, co myśli Twój Los zanim On o tym pomyśli, co? :-) Tarot jest otoczony magiczną mgłą tajemnicy, ale już za chwilę może stać się Twoim przyjacielem, powiernikiem.

Tarot to nie tylko fakty i mity!


Kiedy przeczytasz ebooka "Tarot, Twój klucz do przyszłości", już nikt nigdy nie oszuka Cię bajką, jakich wiele na temat Tarota. Będziesz wiedział jakie są fakty i mity związane z tarotem, będziesz potrafił wróżyć z kart, a Twoje wróżby będą się sprawdzały.

Pamiętaj, że Tarot to wspaniałe narzędzie do pracy z samym sobą, z własnym wnętrzem. To również drzwi do przyszłości, które samodzielnie możesz otworzyć. Możesz stać się Magiem, lecz jeśli zboczysz, jeśli będziesz szukał powiązań z czarną magią... sam przeczytaj co się stanie: "Tarot, Twój klucz do przyszłości"

"Wiedza zawarta w tej publikacji pozwoli Ci na samodzielne stawianie kart Tarota, poznasz historię kart, ich interpretacje. W Twoje ręce trafi narzędzie o niespotykanej mocy wróżebnej. Sprawdzalność przepowiedni kart Tarota uznana jest za najwyższą wśród wszystkich sztuk wróżebnych!"

Zanim podejmiesz decyzję, zastanów się tylko jak bardzo przydałaby Ci się moc "zaglądania" w przyszłość. Nawet biznesmeni korzystają z porad tarocistów przed podejmowaniem krytycznych decyzji i traktują to jako swojego rodzaju doradztwo. Tarot może stać się Twoim osobistym, darmowym doradcą.

Wraz z ebookiem otrzymasz także:
Specjalny pakiet grafik zawierających całą talię kart: "Universal Wait Tarot" w skali 1:1. Będziesz mógł wydrukować i wyciąć te karty, aby korzystać z nich w trakcie ćwiczeń, zanim kupisz sobie prawdziwą talię.Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Ezoteryka

Runy - magia w Twoich rękach (19.97zł)
Ezoteryka, czyli nie dajmy się zwariować! (0.00zł)
Wprowadzenie do magii (0.00zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej