e-mail sitemap strona główna


Sztuka wzbogacania się

Wallace D. Wattles
Cena: 21.70 zł
stron: 97

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak myśleć, by się bogacić? Bestseller z 1910 roku, od którego wszystko się zaczęło.


Niezwykły film "The Secret" podbija Amerykę. Niedawno ukazała się również książka pod tym tytułem i błyskawicznie uzyskała status bestsellera.

Miliony ludzi skorzystały już ze stosowania Sekretu w swoim życiu. Jak mówi Rhonda Byrne - twórczyni filmu i książki, do ich stworzenia zainspirowała ją książka z 1910 roku... Jaka? Właśnie ta, o której przeczytasz na tej stronie - "Sztuka wzbogacania się" (w oryginale "The Science of Getting Rich").

Jakie sekrety ludzi bogatych przedstawia Wallace D. Wattlesw "Sztuce wzbogacania się"?


Zobacz, jak uniwersalne i wciąż aktualne prawdy zawiera ta wydana w 1910 roku książka (poniżej znajdziesz kilka przykładów):

"Posiadanie pieniędzy i własności jest rezultatem pewnego schematu postępowania; ci, którzy postępują w Pewien Sposób – celowo lub przez przypadek – stają się bogaci; natomiast ci, których działania odbiegają od tego Pewnego Sposobu, pozostają biedni bez względu na to, jak ciężko pracują i jak bardzo są uzdolnieni.Jest prawem naturalnym, że podobne przyczyny zawsze wywołują podobne skutki, dlatego każdy mężczyzna lub kobieta, którzy nauczą się działać w pewien odpowiedni sposób, staną się nieodmiennie bogatymi."

"Musisz pozbyć się myśli o współzawodnictwie. Masz tworzyć, a nie konkurować o to, co już zostało stworzone.Nie musisz nic nikomu zabierać.Nie musisz być twardy i bezwzględny.Nie musisz posuwać się do oszustwa czy wykorzystywać innych. Nie musisz nikogo zmuszać, by pracował dla Ciebie za mniej niż zarabia obecnie."

"Nie musisz patrzeć z zazdrością na własność innych; nikt nie posiada tego, czego nie mógłbyś zdobyć sam, bez zabierania drugiemu czegokolwiek."

Teraz oprócz wersji elektronicznej jest jeszcze wersja audio! Korzyści z zainwestowania w wersję MP3 ebooka "Sztuka wzbogacania się": możesz słuchać książki gdziekolwiek jesteś
nie potrzebujesz ani odpowiedniego oświetlenia, ani użycia rąk - możesz np. jechać samochodem i słuchać, ćwiczyć na siłowni i słuchać... dzięki wielokrotnemu przesłuchaniu materiału świetnie sobie utrwalisz treści książki i łatwiej wprowadzisz je w życie jeśli jesteś słuchowcem - będziesz zaskoczony tym, jak łatwo i przyjemnie przyswaja się wiedzę dzięki audiobookowiEXTRA: Posłuchaj fragmentu "Sztuki wzbogacania się" w postaci audiobooka, zanim zdecydujesz się skorzystać z pełnej wersji.

"Biedę można usunąć, ale nie poprzez zwiększanie ilości zamożnych ludzi , którzy myślą o biedzie, tylko poprzez zwiększanie liczby biednych ludzi, mających zamiar z wiarą stać się bogatymi.Biedni nie potrzebują dobroczynności; potrzebują inspiracji. Dobroczynność daje im tylko chleb, by utrzymać ich przy życiu lub rozrywkę, by zapomnieli o ubóstwie na godzinę lub dwie; inspiracja natomiast sprawi, że podniosą się oni z biedy. Jeśli chcesz pomóc biednym, pokaż im, że mogą stać się bogaci; udowodnij to i sam stań się bogaty."

"Wielu ludzi może szydzić z pomysłu, że istnieje ścisła nauka o zdobywaniu bogactwa. Trzymając się przekonania, że zasoby bogactwa są ograniczone, będą oni nalegać, by instytucje rządowe i społeczne zostały zmienione, zanim ktokolwiek posiądzie wiedzę.Nie jest to jednak prawdą.To prawda, że rządy utrzymują masy w ubóstwie, ale dzieje się tak tylko dlatego, że masy nie działają i nie myślą w Pewien Sposób .Jeśli masy zaczną posuwać się naprzód, tak jak jest to wskazane w tej książce, to ani rządy, ani układy przemysłowe nie mogą ich powstrzymać; wszystkie układy muszą zostać zmodyfikowane, by zrobić miejsce dla postępu."

"Mężczyźni i kobiety praktykujący powyższe zasady z pewnością staną się bogaci, a ich bogactwo będzie wprost proporcjonalne do pewności ich wizji, stałości ich wiary i celu oraz siły ich wdzięczności." - kończy swoją książkę autor.

Co jeszcze odkryję dzięki temu ebookowi?


Czy jest tak, że ktoś ma monopol na sprzyjające okoliczności?

Dlaczego pragnienie bogactwa jest zgodne z naturą człowieka?

W jaki sposób przychodzi bogactwo?

W jaki sposób przychodzi bogactwo?

Jak myśleć w sposób prowadzący do bogactwa?

Jak wykorzystać wolę?

Jak efektywnie działać?

Jak bardzo pomoże Ci WDZIĘCZNOŚĆ?

Jak być człowiekiem postępu?

Jak swoimi myślami kształtować rzeczywistość?

Dlaczego każdy może stać się bogatym?

Twoje myśli mają moc sprawczą!


Największą różnicą między bogatymi i biednymi jest ich sposób myślenia. To właśnie on decyduje o działaniu jakie podejmują - a działanie, jak wiemy, przesądza o rezultatach. Ta metafizyczna nieco książka pokaże Ci, jak myśleć, by przyciągać do siebie okazje i bogactwo. Odkryje przed Tobą sprawczą siłę Twoich myśli i da Ci wskazówki, jak ją najlepiej wykorzystać.

Myśl o tym, czego chcesz, nie myśl o tym, czego nie chcesz. O czymkolwiek myślisz - przyciągasz to. Twoja podświadomość dostaje jasny komunikat czego ma szukać i do czego ma Cię doprowadzić.

Przez prawie sto lat od napisania książki, przeczytały ją miliony ludzi... I to właśnie Ci ludzie otrząsnęli się z ograniczających przekonań wpajanych im przez otoczenie i zaczęli budować swoje bogactwo z zyskiem nie tylko dla siebie, ale i dla otoczenia.

Dajemy Ci wieczną gwarancję. Nie tylko naszą zwykłą gwarancję satysfakcji, którą objęty jest każdy nasz ebook, ale także gwarancję rezultatów - jeśli zaczniesz myśleć w sposób przedstawiony w książce, zaczniesz się bogacić!

Bonus:

Darmowy dostęp (bez zapisywania się na listy mailingowe) do szkoleń Piotra Łabuza (trenera NLP), czyli do "Wrót Sukcesu" (www.wrotasukcesu.pl).

Aktualnie dostępny jest kurs internetowy: "Jak zaprogramować się na osiąganie celów..."

A teraz skorzystaj z prostego formularza zamówienia, by już za chwilę cieszyć się wiedzą, która odmieni Twoje życie:
Więcej informacji
Cena: 21.70 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Psychologia sukcesu

Szkoła Sukcesu (0.00zł)
Umysł Lidera (21.90zł)
Od złotówki do stówki (19.97zł)
Gut Impact (34.00zł)
Podążaj za marzeniami (0.00zł)
Vademecum doradcy ubezpieczeniowego (21.70zł)
8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla (0.00zł)
Pieniądze o jakich dotąd nie śniłeś (19.90zł)
Feng shui partnerstwa (19.97zł)
Świadome zakupy (19.97zł)
Sekrety kreatywnego myślenia (21.70zł)
Tydzień z Milionerem (19.90zł)
Odrodzenie Feniksa (27.25zł)
Ja i cele (37.00zł)
Czynniki osiągania sukcesu (41.70zł)
Klucz do skutecznej komunikacji (24.97zł)
Optymizm (19.97zł)
Gra o życie (19.97zł)
Tylko Ty Decydujesz (0.00zł)
Zmień swoje myśli (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej