e-mail sitemap strona główna


Emigracja do Szkocji

Agnieszka Iżycka
Cena: 19.97 zł
stron: 147

obszerniejsze informacje o ebooku

Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć nowe życie w Szkocji. Dowiedz się w jaki sposób znaleźć tam pracę, a także załatwić wszelkie formalności.


Niech Twój pobyt w Szkocji stanie się pasmem przygód, niezapomnianych wrażeń, czasem nawiązywania wielu przyjemnych znajomości, a także sukcesywnego opanowywania tajników języka angielskiego i powiększania zasobów własnej kieszeni.

Kilka słów od autorki Moja praca jest skierowana do każdego, kto zamierza wyemigrować do Szkocji w celach zarobkowych i nie tylko. Do grona odbiorców zaliczam też pulę Polonii, która już stawia pierwsze kroki podczas pobytu za granicą. „Emigracja do Szkocji” jest pakietem informacyjnym, który został przeze mnie stworzony na potrzeby osób zmagających się z niezliczoną liczbą pytań, na które można doszukać się jedynie zdawkowych odpowiedzi. Niniejszy pakiet informacyjny ma na celu uświadomienie Polaków nt. realiów życia, z którymi przyjdzie im się zmagać po przybyciu na północ UK.

Główne kwestie, które staram się poruszyć odnoszą się do informacji i zasad dotyczących takich spraw, jak wynajęcie mieszkania, poprzez szeroką gamę wiadomości przybliżających znalezienie pracy, umiejętne poradzenie sobie z formalnościami, a także zakup auta i nawet przesłanie pieniędzy do Polski.

Czego dowiesz się z ebooka?
Jakie są podobieństwa i różnice głównych miast Szkocji (Edynburg i Glasgow) - z taką wiedzą dokonasz właściwego wyboru swojego miejsca zamieszkania.
Z jakich środków transportu najlepiej korzystać i ile możesz na tym zaoszczędzić.
Jakie są zasady wynajmu mieszkania
Jak działa system edukacji w Szkocji.
Jak skutecznie szukać pracy i znaleźć taką, która Cię usatysfakcjonuje.
Jak działa system edukacji w Szkocji.
Jak działa rządowa pomoc socjalna i dlaczego warto z niej skorzystać.
Jak założyć własną firmę w Szkocji.
Jak bez kłopotów kupić samochód.
Co warto zwiedzić, czyli... turystyczny aspekt Szkocji.

To oczywiście tylko część zagadnień poruszona w tej publikacji. Od jakiegoś czasu występuje u nas fala emigracji. Głównie młodzi, odważni, przedsiębiorczy Polacy wyjeżdżają za granicę. Ogólnie znana jest przyczyna tego zjawiska - to ekonomia. Kilkakrotnie większe zarobki kuszą.

Dzięki tej publikacji będzie Ci znacznie łatwiej odnaleźć się w nowym świecie. Jeśli poważnie myślisz o wyjeździe do Szkocji, to z pewnością te materiały będą Ci bardzo pomocne. Oczywiście to Ty musisz podjąć szereg decyzji - nikt inny za Ciebie tego nie zrobi. Musisz nie tylko dojść do wniosku, że naprawdę chcesz wyjechać ale także, że taka publikacja jest Ci potrzebna. Podejmij rozsądną decyzję pamiętając o naszej Gwarancji Satysfakcji Klienta


Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Praca i zatrudnienie

365 dni do sukcesu (21.70zł)
Urlop wypoczynkowy (11.59zł)
Sekrety skutecznych negocjacji (39.97zł)
Nawiązanie stosunku pracy (36.60zł)
Praca za granicą (19.97zł)
Daj się dobrze zatrudnić (24.97zł)
Tylko Ty decydujesz o swojej finansowej przyszłości (0.00zł)
Zwolnienia z przyczyn niedotyczacych pracownika (14.77zł)
Praca, praca, praca. Czyli jak znaleźć oferty pracy? (19.97zł)
Dodatki do wynagrodzeń (17.70zł)
Awans zawodowy nauczyciela (19.97zł)
Wzory pism pracownika kierowane do pracodawcy (30.50zł)
Godziny nadliczbowe (18.30zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej