e-mail sitemap strona główna


Systemy bukmacherskie 2006

Marcin Opaliński
Cena: 39.97 zł
stron: 113

obszerniejsze informacje o ebooku

Wykorzystaj skuteczne i sprawdzone w praktyce systemy bukmacherskie, znane tylko nielicznym, i zacznij wygrywać dużo więcej .


Systemy bukmacherskie, dzięki którym zminimalizujesz ryzyko i zwiększysz zyski z zakładów. Poznaj systemy bukmacherskie, znane tylko nielicznym.

Lokata w banku gwarantuje nam zysk ok. 6% w skali roku. Gra na giełdzie papierów wartościowych ok. 30% (co i tak uważane jest za wielki sukces). Zakłady bukmacherskie? Kwestia sporna. Najskuteczniejsi gracze są jednak w stanie osiągnąć zysk ok. 500% a może i 1000%! Jak zapewne się domyślasz - to kwestia praktyki, doświadczenia... ale także czegoś jeszcze. Najlepsi gracze wykorzystują po prostu sprawdzone, często opracowane przez siebie, skuteczne systemy bukmacherskie, które gwarantują im wysokie wygrane.

"Skoro czytasz ten tekst, jestem przekonany na 99,9%, że grasz już na zakładach bukmacherskich, ale Twoje wygrane Cię nie satysfakcjonują. Prawdopodobnie właśnie dlatego, sprawdzone systemy bukmacherskie tak bardzo mogą Cię zainteresować."

Dlaczego znając się na sporcie nie zawsze udaje Ci się dobrze typować wyniki?

Otóż to. Musisz się przekonać o tym, iż gwarancją wygranych w zakładach sportowych nie jest Twoja wiedza z danej dyscypliny lecz specjalnie przygotowane systemy bukmacherskie, które będziesz konsekwentnie realizować.
Oczywiście wiedza o danej dyscyplinie sportu jest niezwykle przydatna, jednakże nie poparta konkretnym systemem w zakładach sportowych jest praktycznie bezużyteczna. Jeśli zatem traktujesz zakłady bukmacherskie jako coś więcej niż tylko hobby, to systemy bukmacherskie powinny Ci się spodobać.

"Od lat szukałem bukmachera, który oferowałby zakłady na żużel. (moja ukochana dyscyplina sportowa) Udało się! Znalazłem wymarzonego bukmachera, który oferuje takie zdarzenia na wszystkie ligi świata, Speedway Grand Prix oraz na I ligę polską.
I tutaj się rozczarowałem. Znając składy, formy zawodników, kontuzje, przygotowanie toru i sprzętu, lecz nie posługując się żadnym systemem nie byłem w stanie osiągnąć zysków...
...dzisiaj obstawiam także inne dyscypliny sportowe, znając się na nich o wiele mniej niż na moim hobby, zarabiając na nich dużo więcej, gdyż wykorzystuję dopracowane i sprawdzone w praktyce systemy bukmacherskie, które niemalże gwarantują mi zysk."

- Marcin Opaliński, autor publikacji "Systemy bukmacherskie 2006"Poznaj nowe możliwości, jakie właśnie stoją przed Tobą do dyspozycji

Nadchodzi era internetowych zakładów bukmacherskich. Komfort jaki Ci dają zakłady sportowe w sieci to przede wszystkim możliwość:
gry 24h na dobę, 365 dni w roku;
możliwość gry na 5 min przed rozpoczęciem spotkania;
możliwość gry LIVE ( w trakcie spotkania);
ponad kilka tysięcy zdarzeń sportowych tygodniowo.

Możliwości jakie daje nam dzisiejsza technika są ogromne, jednakże jak już wcześniej pisałem, do osiągnięcia Twojego sukcesu potrzebne są sprawdzone systemy bukmacherskie, systemy dopracowywane przez kilka lat, oparte na praktyce, a nie tylko na teorii. Zaopatrując się w "Systemy bukmacherskie 2006" w końcu będziesz miał szanse na większe wygrane, staniesz się bardziej niezależny finansowo, a nawet Twoje życie może się zmienić.
Pamiętaj: Aby odnieść SUKCES należy tego chcieć i dążyć w tym kierunku do osiągnięcia celu.

Zobacz co kryją w sobie "Systemy bukmacherskie 2006" zanim podejmiesz decyzje o skorzystaniu z nich!


Progresja - jeden z najpopularniejszych systemow bukmacherskich, który stosowany jest przez doświadczonych graczy. Mimo, iż wymagający dość szerokiej analizy, zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników. System uznawany za 100% mimo tego, że na początku może zniechęcić niektórych graczy. Wszystko oparte na licznych przykladach.

System bukmacherski nazywany systemem 100%. Wygrywamy stosunkowo mało (w zależności od posiadanego kapitału) nie znając się w ogóle na sporcie!

Zasada słupkowa, polega na zminimalizowaniu naszego ryzyka strat jakie możemy ponieść w bukmachera gdy rzeczywiście prześladowałby nas ogromny pech.

Moje ulubione "dziecko", które daje mi największe zyski. System wymyślony przez matematyków, początkowo wykorzystywany w kasynach przy grze w ruletkę. Przechodził wiele zmian, aż został przystosowany do gry u bukmachera. System stosuję do zdarzeń sportowych, o których nie mam zielonego pojęcia. Pozwala on mi przy wkładzie finansowym np. 200 zł osiągnąć ok. 2500 zł miesięcznie!

System antyryzykant umożliwia nam w dużym stopniu ograniczyć możliwość poniesienia ogromnych strat. Stawki rosną jak wygrywasz, maleją kiedy przegrywasz.Więcej informacji
Cena: 39.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Hazard, zakłady bukmacherskie

Kasyna zawsze wygrywają? (39.97zł)
Stań się postrachem bukmacherów (39.97zł)
Cover booker (31.70zł)
Bukmacherski profesjonalizm (19.90zł)
Poker współczesny. Texas Hold'em i inne odmiany pokera. (39.97zł)
Multilotek kontra zakłady sportowe i bukmacherskie (39.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej