e-mail sitemap strona główna
Kategoria: Zdrowie i uroda


Świadome śnienie

Marek Kopydłowski
Cena: 19.97 zł
stron: 75

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak zdać sobie sprawę z tego, że właśnie śnisz i kontrolować świadomie swoje sny?


Odkryj, jak czerpać przyjemność z bycia świadomym tego, że śnisz i wszelkich możliwości, jakie daje Ci robienie czego tylko chcesz w swoim śnie.

Jak często miewasz sny, podczas których jednocześnie wiesz, że śnisz, ale nie budzisz się, tylko korzystasz z okazji, by robić w nich, co Ci się żywnie podoba? Czy wiesz już, że po opanowaniu oneironautyki (czyli sztuki świadomego śnienia) możesz mieć ponad 200 świadomych snów w roku? Wyobraź sobie tylko, jak fantastyczne przeżycia czekają na Ciebie w prawie każdą noc!

Dlaczego każdy człowiek może nauczyć się, jak świadomie śnić?


Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zasnąć z intencją obudzenia się o 6 rano? Co dzieje się, gdy mamy takie nastawienie i plan? W większości przypadków nasza podświadomość budzi nas, jeśli nie o 6, to np. o 5:58 :)

Tak, Ty też możesz korzystać z mocy swojej podświadomości i robić dzięki temu różne nowe i ciekawe rzeczy (jak choćby świadomie śnić) - wystarczy, że odkryjesz, w jaki sposób się z nią "dogadać" i trochę poćwiczysz.

Oneironautyka (z ang. Lucid Dreaming) to nie tylko wspaniała rozrywka... W snach możesz ćwiczyć rozwiązywanie konfliktowych sytuacji, bezpiecznie przygotować się do ważnych rozmów, uczyć się nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi.

Jeśli remontujesz dom albo pracujesz jako dekorator wnętrz, możesz sprawdzić, jak będą wyglądały różne pomieszczenia po zmianie koloru ścian, czy ustawienia mebli. Osoby pracujące w sklepach mogą w swoich snach testować ułożenie towarów, a jeśli uprawiasz sport, to możesz trenować w czasie swoich snów.

To jeszcze nie wszystko! W snach możesz również rozwiązywać nękające Cię problemy i odkryć coś zupełnie nowego. Friedrich Kekule odkrył budowę cząsteczki benzenu właśnie w czasie snu. Nie inaczej powstał Układ Okresowy Pierwiastków w formie, jaką dzisiaj znamy.

Na co pozwoli Ci uzyskanie świadomości w śnie?


Uzyskanie świadomości we śnie pozwala kontrolować bieg wydarzeń. Może to służyć do przerwania powtarzających się koszmarów sennych lub zwykłej rozrywce - w takim kontrolowanym śnie można odwiedzić dalekie miejsce, spotkać kogoś czy sprawdzić się w sytuacji trudnej do uzyskania w rzeczywistości - śpiew przed dużą publicznością, skok ze spadochronem (lub nawet bez), nurkowanie, czy (dosyć popularne) przygody seksualne. - mówi fragment notki o świadomy śnieniu zamieszczonej w Wikipedii.

Oneironautyka znana jest ludzkości od bardzo dawna. Występuje w wielu kulturach, między innymi w wierzeniach Aborygenów. Zjawisko to zostało dokładnie przebadane i opisane, nie ma żadnych wątpliwości, co do jego istnienia, o czym świadczą między innymi miliony oneironautów na całym świecie. Jest to wspaniała rozrywka, gdyż możesz robić wszystko, o czym tylko marzyłeś lub marzyłaś , ale było to dla Ciebie za drogie, nie miałeś lub nie miałaś czasu, energii, ale było to po prostu całkowicie niemoralne lub nawet nielegalne.

Twoje sny należą tylko do Ciebie i nikt nie ma do nich wglądu. Jedyną rzeczą, która Cię ogranicza jest własna wyobraźnia. Realizm doznań ze świata snów jest zbliżony do wrażeń z prawdziwego świata.

Świadome śnienie jest zajęciem bardzo bezpiecznym.

Wszystko dzieje się w Twoim umyśle, a Twoje ciało ulega naturalnemu paraliżowi, aby nic Ci się nie stało. Masz pełną kontrolę nad światem snów, nie czujesz bólu, a w przypadku jakiś bardzo poważnych „wypadków”, po prostu się obudzisz.

Jakość snów bezpośrednio wpływa na samopoczucie po obudzeniu. Czy zauważyłeś już, że po przyjemnych snach budzisz się wypoczęty i pełen energii, a po koszmarach czujesz się tak, jakbyś w ogóle nie spał? Kontrolując sny, możesz sprawić, że wszystkie będą wspaniałe i zapewnią Ci doskonały wypoczynek. Dzięki temu będziesz budził się niezwykle wypoczęty, mając mnóstwo energii na cały dzień.

A teraz przestań na chwilę zastanawiać się, co ciekawego będziesz robił podczas swojego następnego świadomego snu i ile przyjemności Ci to sprawi - pozwól, że przedstawię Ci praktyczny poradnik „Świadome śnienie” , który już niebawem nauczy Cię wywoływania i kontrolowania Twoich świadomych snów.

Czego między innymi dowiesz się z ebooka „Świadome śnienie”?


Dlaczego zapamiętywanie snów jest ważne i jak to robić?

Jak odróżniać świadomy sen od rzeczywistości?

Jakie metody wywoływania świadomych snów możesz zastosować? (WBTB, MILD, WILD, CAT...)

Jak ustabilizować i kontrolować swój sen?

Jak latać w swoim śnie?

Jak rozwiązywać problemy we śnie?

Jak wykrywać fałszywe przebudzenia?

Jak pokonać koszmary?

Jak skutecznie się obudzić?

To tylko niektóre z tematów omówionych w ebooku. Koniecznie zobacz SPIS TREŚCI, by dowiedzieć się szczegółów.


Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Zdrowie i uroda

Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness (19.97zł)
Zbuduj dojrzałą i trwałą przyjaźń (14.97zł)
Kobieta piękną jest (14.97zł)
Choroby cywilizacyjne (19.97zł)
Jak wyleczyć nieuleczalne choroby (19.97zł)
Seksualny klucz do kobiecych emocji (37.00zł)
Irydologia w praktyce (19.97zł)
Akupresura w praktyce (19.97zł)
Nie rzucaj palenia od razu! (9.97zł)
Tai Chi Chuan (29.95zł)
Już nie będę taki szybki (19.97zł)
Zadbaj o swój głos (0.00zł)
Jak pokochać siebie? (19.97zł)
Jak rozstawać się z papierosami? (0.00zł)
Policyjne Ju-Jitsu (19.97zł)
Zdrowie w zasięgu myśli (19.97zł)
Vipassana (0.00zł)
Uzdrawiający sen (19.97zł)
Migrena stop! (9.97zł)
Zwalcz stres (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej