e-mail sitemap strona główna


Zostań Supersprzedawcą

Brian Tracy
Cena: 21.70 zł
stron: 161

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak dołączyć do grona 10% najlepszych sprzedawców i zarabiać krocie?


Poznaj 21 świetnych sposobów, aby sprzedawać więcej, szybciej i łatwiej.

Brian Tracy, światowy ekspert w dziedzinie sprzedaży, poświęcił wiele lat, by znaleźć odpowiedź na to pytanie. Jak bardzo się ucieszysz, kiedy powiem Ci, że bezcenne odkrycia, których dokonał w tej dziedzinie mogą za chwile być Twoją własnością - spisane w formie ebooka i dostępne po polsku?

Brian Tracy ur. w Kanadzie, żyjący w USA ekspert w dziedzinie samorozwoju, motywacji i skutecznej sprzedaży. Autor wielu książek, materiałów audio i wideo. Po polsku ukazały się takie jego książki jak: "Zostań Supersprzedawcą", "Sposób na sukces" , "Turbostrategia", "Zjedz tę żabę", "Maksimum osiągnięć" i "Sztuka zatrudniania najlepszych". W ciągu swojego życia Tracy odwiedził ponad 80 krajów.

Pisze Brian Tracy:


Rozpoczynałem moje życie dysponując bardzo niewielomaudogodnieniami czy atutami. Pracowałem jako robotnik i musiałemnieustannie martwić się o pieniądze. Błogosławię dzień,w którym zająłem się sprzedażą. Dziedzina, jaką jest sprzedaż,oferuje mi – i oferuje tobie – wszelkie radości, korzyści i możliwości,jakie ma do zaoferowania życie. Im lepszy jesteś w sprzedaży,tym bardziej szanowany i tym ważniejszy jesteś w swojejfirmie, społeczności i swoim świecie.

Sprzedawcy są jedną z najważniejszych grup ludzi w Ameryce.Przetrwanie każdej firmy zależy od sukcesu jej sprzedawców.Wysoka sprzedaż stanowi powód numer jeden, dla któregofirma odnosi sukces. Niska sprzedaż stanowi powód numer jeden,dla którego firma ponosi porażkę. A ty możesz zająć miejsceza sterem.

W ciągu ostatnich trzydziestu lat przeszkoliłem przeszło 50 000sprzedawców w dwudziestu trzech krajach. Szkoliłem ludzi, którzyprzyjechali do USA bez pieniędzy, przyjaciół, kontaktów i równieżbardzo często nie umieli mówić po angielsku. Przyswajali jednakte pomysły, ćwiczyli je nieustannie i zostawali później lideramisprzedaży w najważniejszych instytucjach w kraju.

Prawo przyczyny i skutku to żelazne prawo decydujące o ludzkimprzeznaczeniu. Faktycznie mówi ono, że czegokolwiek dokonałktoś inny, możesz również dokonać i ty. Wszystko, co musiszzrobić, to dowiedzieć się, jak zrobiła to ta osoba i później powtarzaćto wielokrotnie samemu, aż będziesz w tym mistrzem.

Pamiętaj, nikt nie jest od ciebie ani lepszy, ani mądrzejszy. Osoby,które radzą sobie lepiej od ciebie, po prostu wcześniej niż tyopanowały i zaczęły stosować zasady sukcesu. Poznały dwadzieściajeden wspaniałych sposobów zostania supersprzedawcą i stosująje codziennie. Gdy sam zaczniesz stosować te pomysły, niemalnatychmiast zobaczysz rezultaty.

Jakie korzyści przyniesie Ci posiadanie wiedzy zawartej w tym ebooku?

Wymienię pierwsze 10 z 21 złotych zasad dokładnie opisanych w ebooku:


Poświęć się osiągnięciu doskonałości: Dziś podejmijdecyzję, że zostaniesz jednym z najlepszych sprzedawców w swojej branży. Zacznij działać i pracuj nad tym, aż osiągniesz swój cel.

Działaj tak, jakby porażka była niemożliwa: Zrób to,czego się boisz, a strach umrze pewną śmiercią. Dziś podejmijpostanowienie, że stawisz czoło wszelkim lękom przed porażką i odmową, które mogą cię powstrzymywać,i zrób to, czego się boisz!

Włóż w swoją sprzedaż całe serce: Oddaj się w 100procentach swojemu zawodowi sprzedawcy, swojej firmie,swoim produktom, usługom i swoim klientom. Włóżw swoją pracę całe serce.

Stawiaj się w roli prawdziwego profesjonalisty: Uważajsię za konsultanta, doradcę i cenne źródło informacji dlaswoich klientów. W każdej interakcji z klientem zachowujsię tak, jak zachowywałby się konsultant.

Na każde spotkanie z klientem bądź bardzo dokładnieprzygotowany: Odrób zadanie domowe za każdym razem,gdy po raz pierwszy masz spotkać się z klientem. Dowiedzsię wszystkiego, co tylko możliwe na temat klienta i jego firmy,tak byś mógł zapewnić mu jak najwyższą jakość usług.

Poświęć się ustawicznemu kształceniu: Każdego dnianaucz się czegoś nowego, co pomoże ci rozwinąć umiejętnościi efektywność sprzedaży. Czytaj, słuchaj kursów nakasetach audio i bierz udział w dodatkowych szkoleniach.

Przyjmij całkowitą odpowiedzialność za wyniki: Uważajsię za prezesa swojej własnej korporacji zajmującej sięsprzedażą, całkowicie odpowiedzialnego za swoje własneżycie i działania w zakresie sprzedaży. Zamiast szukać wymówek,skoncentruj się na postępach swojej sprzedaży.

Opanuj podstawy do perfekcji: Naucz się podstaw procesusprzedaży i je stosuj. Za każdym razem w odpowiedniejkolejności. Nigdy nie pozwalaj sobie na brak koncentracjilub podejmowanie działań na skróty.

Buduj długoterminowe relacje: Im bardziej klient darzycię sympatią jako osobę, tym łatwiej jest ci sprzedawać. Zadawajwłaściwe pytania, uważnie słuchaj odpowiedzi i jeszczeprzed sprzedażą przede wszystkim koncentruj się na osobie.

Zostań specjalistą do spraw finansów: Szukaj sposobówna pokazanie swojemu potencjalnemu klientowi, żetwój produkt bądź usługa jest inwestycją o określonymzwrocie i że jego sytuacja finansowa poprawi się poprzezdokonanie zakupu i korzystanie z niego.


Uwaga! Możesz otrzymać tego ebooka ZA DARMO - jeśli weźmiesz udział w szkoleniu "Maksimum Osiągnięć", które przeprowadzi sam Brian Tracy 27 kwietnia w hotelu Mariott w Warszawie. Jak tylko opłacisz swój udział w szkoleniu - prześlij nam dowód wpłaty, a wyślemy Ci ebooka! Przeczytaj więcej o szkoleniu

Zainwestuj w tę wiedzę już teraz, by znacznie wzmocnić Twoje umiejętności sprzedażowe. Wiemy, że będziesz BARDZO zadowolony z lektury tego ebooka. Jesteśmy tego tak pewni, że udzielamy Ci wiecznej gwarancji satysfakcji - gdybyś kiedykolwiek stwierdził, że ebook jakimś cudem nie spełnił Twoich oczekiwań - zwrócimy Ci pieniądze. A teraz przestań na chwilę zastanawiać się, jak dużo zyskasz studiując już za moment sekrety skutecznej sprzedaży przedstawione przez Briana Tracy i po prostu skorzystaj z prostego formularza poniżej:
Więcej informacji
Cena: 21.70 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Rozwój Twojej firmy

Skuteczne poszukiwanie klientów (19.97zł)
Jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek? (22.62zł)
Pracownik niepełnoetatowy (30.50zł)
Rada pracowników w firmie (47.58zł)
Fundusze unijne (37.00zł)
Umowa zlecenie i o dzieło (19.97zł)
Potrafię korzystać z internetu prowadząc własną firmę (0.00zł)
Marketing alternatywny (29.95zł)
Upadłość nie jest klęską (24.97zł)
Urlop wypoczynkowy pracownika (54.90zł)
Umysł sprzedawcy (29.95zł)
Moja firma (19.97zł)
Dokumentacja pracownicza (30.50zł)
Idealny pracownik (29.95zł)
Hipnotyczny telemarketing (37.25zł)
Analiza FMEA procesu (37.00zł)
Czas pracy w przykładach (36.60zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej