e-mail sitemap strona główna


Zostań Supersprzedawcą

Brian Tracy
Cena: 21.70 zł
stron: 161

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak dołączyć do grona 10% najlepszych sprzedawców i zarabiać krocie?


Poznaj 21 świetnych sposobów, aby sprzedawać więcej, szybciej i łatwiej.

Brian Tracy, światowy ekspert w dziedzinie sprzedaży, poświęcił wiele lat, by znaleźć odpowiedź na to pytanie. Jak bardzo się ucieszysz, kiedy powiem Ci, że bezcenne odkrycia, których dokonał w tej dziedzinie mogą za chwile być Twoją własnością - spisane w formie ebooka i dostępne po polsku?

Brian Tracy ur. w Kanadzie, żyjący w USA ekspert w dziedzinie samorozwoju, motywacji i skutecznej sprzedaży. Autor wielu książek, materiałów audio i wideo. Po polsku ukazały się takie jego książki jak: "Zostań Supersprzedawcą", "Sposób na sukces" , "Turbostrategia", "Zjedz tę żabę", "Maksimum osiągnięć" i "Sztuka zatrudniania najlepszych". W ciągu swojego życia Tracy odwiedził ponad 80 krajów.

Pisze Brian Tracy:


Rozpoczynałem moje życie dysponując bardzo niewielomaudogodnieniami czy atutami. Pracowałem jako robotnik i musiałemnieustannie martwić się o pieniądze. Błogosławię dzień,w którym zająłem się sprzedażą. Dziedzina, jaką jest sprzedaż,oferuje mi – i oferuje tobie – wszelkie radości, korzyści i możliwości,jakie ma do zaoferowania życie. Im lepszy jesteś w sprzedaży,tym bardziej szanowany i tym ważniejszy jesteś w swojejfirmie, społeczności i swoim świecie.

Sprzedawcy są jedną z najważniejszych grup ludzi w Ameryce.Przetrwanie każdej firmy zależy od sukcesu jej sprzedawców.Wysoka sprzedaż stanowi powód numer jeden, dla któregofirma odnosi sukces. Niska sprzedaż stanowi powód numer jeden,dla którego firma ponosi porażkę. A ty możesz zająć miejsceza sterem.

W ciągu ostatnich trzydziestu lat przeszkoliłem przeszło 50 000sprzedawców w dwudziestu trzech krajach. Szkoliłem ludzi, którzyprzyjechali do USA bez pieniędzy, przyjaciół, kontaktów i równieżbardzo często nie umieli mówić po angielsku. Przyswajali jednakte pomysły, ćwiczyli je nieustannie i zostawali później lideramisprzedaży w najważniejszych instytucjach w kraju.

Prawo przyczyny i skutku to żelazne prawo decydujące o ludzkimprzeznaczeniu. Faktycznie mówi ono, że czegokolwiek dokonałktoś inny, możesz również dokonać i ty. Wszystko, co musiszzrobić, to dowiedzieć się, jak zrobiła to ta osoba i później powtarzaćto wielokrotnie samemu, aż będziesz w tym mistrzem.

Pamiętaj, nikt nie jest od ciebie ani lepszy, ani mądrzejszy. Osoby,które radzą sobie lepiej od ciebie, po prostu wcześniej niż tyopanowały i zaczęły stosować zasady sukcesu. Poznały dwadzieściajeden wspaniałych sposobów zostania supersprzedawcą i stosująje codziennie. Gdy sam zaczniesz stosować te pomysły, niemalnatychmiast zobaczysz rezultaty.

Jakie korzyści przyniesie Ci posiadanie wiedzy zawartej w tym ebooku?

Wymienię pierwsze 10 z 21 złotych zasad dokładnie opisanych w ebooku:


Poświęć się osiągnięciu doskonałości: Dziś podejmijdecyzję, że zostaniesz jednym z najlepszych sprzedawców w swojej branży. Zacznij działać i pracuj nad tym, aż osiągniesz swój cel.

Działaj tak, jakby porażka była niemożliwa: Zrób to,czego się boisz, a strach umrze pewną śmiercią. Dziś podejmijpostanowienie, że stawisz czoło wszelkim lękom przed porażką i odmową, które mogą cię powstrzymywać,i zrób to, czego się boisz!

Włóż w swoją sprzedaż całe serce: Oddaj się w 100procentach swojemu zawodowi sprzedawcy, swojej firmie,swoim produktom, usługom i swoim klientom. Włóżw swoją pracę całe serce.

Stawiaj się w roli prawdziwego profesjonalisty: Uważajsię za konsultanta, doradcę i cenne źródło informacji dlaswoich klientów. W każdej interakcji z klientem zachowujsię tak, jak zachowywałby się konsultant.

Na każde spotkanie z klientem bądź bardzo dokładnieprzygotowany: Odrób zadanie domowe za każdym razem,gdy po raz pierwszy masz spotkać się z klientem. Dowiedzsię wszystkiego, co tylko możliwe na temat klienta i jego firmy,tak byś mógł zapewnić mu jak najwyższą jakość usług.

Poświęć się ustawicznemu kształceniu: Każdego dnianaucz się czegoś nowego, co pomoże ci rozwinąć umiejętnościi efektywność sprzedaży. Czytaj, słuchaj kursów nakasetach audio i bierz udział w dodatkowych szkoleniach.

Przyjmij całkowitą odpowiedzialność za wyniki: Uważajsię za prezesa swojej własnej korporacji zajmującej sięsprzedażą, całkowicie odpowiedzialnego za swoje własneżycie i działania w zakresie sprzedaży. Zamiast szukać wymówek,skoncentruj się na postępach swojej sprzedaży.

Opanuj podstawy do perfekcji: Naucz się podstaw procesusprzedaży i je stosuj. Za każdym razem w odpowiedniejkolejności. Nigdy nie pozwalaj sobie na brak koncentracjilub podejmowanie działań na skróty.

Buduj długoterminowe relacje: Im bardziej klient darzycię sympatią jako osobę, tym łatwiej jest ci sprzedawać. Zadawajwłaściwe pytania, uważnie słuchaj odpowiedzi i jeszczeprzed sprzedażą przede wszystkim koncentruj się na osobie.

Zostań specjalistą do spraw finansów: Szukaj sposobówna pokazanie swojemu potencjalnemu klientowi, żetwój produkt bądź usługa jest inwestycją o określonymzwrocie i że jego sytuacja finansowa poprawi się poprzezdokonanie zakupu i korzystanie z niego.


Uwaga! Możesz otrzymać tego ebooka ZA DARMO - jeśli weźmiesz udział w szkoleniu "Maksimum Osiągnięć", które przeprowadzi sam Brian Tracy 27 kwietnia w hotelu Mariott w Warszawie. Jak tylko opłacisz swój udział w szkoleniu - prześlij nam dowód wpłaty, a wyślemy Ci ebooka! Przeczytaj więcej o szkoleniu

Zainwestuj w tę wiedzę już teraz, by znacznie wzmocnić Twoje umiejętności sprzedażowe. Wiemy, że będziesz BARDZO zadowolony z lektury tego ebooka. Jesteśmy tego tak pewni, że udzielamy Ci wiecznej gwarancji satysfakcji - gdybyś kiedykolwiek stwierdził, że ebook jakimś cudem nie spełnił Twoich oczekiwań - zwrócimy Ci pieniądze. A teraz przestań na chwilę zastanawiać się, jak dużo zyskasz studiując już za moment sekrety skutecznej sprzedaży przedstawione przez Briana Tracy i po prostu skorzystaj z prostego formularza poniżej:
Więcej informacji
Cena: 21.70 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Rozwój Twojej firmy

Umowa zlecenie i o dzieło (19.97zł)
Skuteczne poszukiwanie klientów (19.97zł)
Jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek? (22.62zł)
Marketing alternatywny (29.95zł)
Umysł sprzedawcy (29.95zł)
Moja firma (19.97zł)
Potrafię korzystać z internetu prowadząc własną firmę (0.00zł)
Urlop wypoczynkowy pracownika (54.90zł)
Czas pracy w przykładach (36.60zł)
Analiza FMEA procesu (37.00zł)
Rada pracowników w firmie (47.58zł)
Fundusze unijne (37.00zł)
Dokumentacja pracownicza (30.50zł)
Pracownik niepełnoetatowy (30.50zł)
Upadłość nie jest klęską (24.97zł)
Hipnotyczny telemarketing (37.25zł)
Idealny pracownik (29.95zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej