e-mail sitemap strona główna


Klucz do skutecznej komunikacji

Przemysław Pufal
Cena: 24.97 zł
stron: 90

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak rozmawiać, by uniknąć niepotrzebnych błędów i osiągnąć zamierzony efekt?


Odkryj sekrety skutecznego komunikowania się z innymi ludźmi.


"Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem, jak cukier czy kawa i zapłacę za tę umiejętność więcej, niż za jakąkolwiek inną pod słońcem."


(John D. Rockefeller)

Prawie wszyscy twierdzą, że umieją rozmawiać, alez doświadczeń i obserwacji wynika, że kłopoty w tej dziedzinie życia mają... prawiewszyscy. Nie potrafimy słuchać, panować nad tym co i jak mówimy, wreszcie - nieprzykładamy się do tego, aby porozumiewać się skutecznie i nie krzywdzić przy tym innych. Niejest to łatwe, ale da się tej sztuki NAUCZYĆ...

Jak często komunikujesz się z innymi? Wyobraź sobie więc, jak wielką, pozytywną różnicę spowoduje w Twoim życiu opanowanie sztuki skutecznego komunikowania się z innymi ludźmi! Znany amerykański mówca motywacyjny - Tony Robbins powiedział, że jakość naszego życia sprowadza się do jakości naszch związków z innymi ludźmi. Jednym z najważniejszych czynników wpływających na jakość tych związków jest właśnie KOMUNIKACJA.

Książka „Klucz do skutecznej komunikacji”, która już za chwilę może być na Twoim dysku, powie Ci, czego należy unikać rozmawiając z innymi. Zawiera ona między innymi omówienie błędów, które popełniamy, a które skutkują brakiem porozumienia nawet w bardzo prostych sprawach. Dzięki zawartym w ebooku opisom i przykładom można je skutecznie wyeliminować i zmienić schemat porozumiewania się.

E-book „Klucz do skutecznej komunikacji” daje konkretne odpowiedzi na pytania zadawane przez osoby mające trudności wporozumiewaniu się i porozumieniu z osobami najbliższymi, współpracownikami iosobami, z którymi stykają się na co dzień.

Dlaczego warto zdobyć wiedzę na temat skutecznego komunikowania się akurat z tego ebooka?


Wreszcie dowiesz się od czego tak naprawdę zależą reakcje ludzi na Twoje słowa i jak nad tym panować. Jeśli widzisz, że Twoje słowa nie przynoszą oczekiwanych rezultatów - przeczytaj.

Wiedza z ebooka pozwoli Ci odkryć skuteczniejsze sposoby komunikowania się. Nawet jeśli wydaje Ci się, że dobrze się komunikujesz - zawsze możesz coś ulepszyć...

Poznasz, jak być asertywnym. Nie musisz się na wszystko zgadzać, ani też rezygnować ze swoich pragnień - dowiedz się , jak wyrażać swoje zdanie w sposób nie raniący innych i przynoszący odpowiednie skutki.

Napisana lekkim językiem książka zawiera całe mnóstwo bezcennych porad. Jestem przekonany, że zwróci Twoją uwagę na bardzo istotne szczegóły komunikacji, o których być może dotąd nie myślałeś.

Kazania, moralizowanie

To również częsty grzech popełniany przez rodziców, ale również pracodawców. Dzieciaki muszą czasami znosić długie tyrady swoich rodziców, którzy sądzą, że jeśli walną kazanie to z pewnością syn czy córka będą grzeczniejsi.

Z pewnością będą znudzeni.

Autorytetem dla dzieci, a również dla osób dorosłych zostaje się z uwagi na nasze czyny, dokonania, a nie mądrowanie się, jacy to my jesteśmy... i tu wstaw najczęściej używane określenia, np. mądry, zaradny itd. Itp. Dzieciaki nie będą rozróżniały dobra od zła dlatego, że tylko powiesz im, co to jest. Przede wszystkim będą patrzyły na Twoje czyny i to, czy są one zgodne z tym, co mówisz. A jeśli tak nie będzie, to Twoje gadanie po próżnicy...

Uwaga:


Aby odnieść korzyści z tego e-booka nie wystarczy go raz przeczytać. Utrwaleniewszelkich nawyków, także tych związanych z porozumiewaniem się, polega na ichwielokrotnym i poprawnym powtarzaniu. Opisy technik opisano w przystępny i zwartysposób, więc powracanie do poszczególnych treści jest ułatwione. A teraz skorzystaj z prostego formularza zamówienia, by zacząć się lepiej komunikować już dziś:
Więcej informacji
Cena: 24.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Psychologia sukcesu

Ja i cele (37.00zł)
Sekrety kreatywnego myślenia (21.70zł)
Podążaj za marzeniami (0.00zł)
Sztuka pisania perswazyjnych tekstów (37.00zł)
8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla (0.00zł)
Świadome zakupy (19.97zł)
Motywacja bez granic (21.70zł)
Umysł Lidera (21.90zł)
Mowa Ciała a Sukces (27.00zł)
Pieniądze o jakich dotąd nie śniłeś (19.90zł)
Rutyna w związku (14.49zł)
Dobry start (17.70zł)
Feng shui partnerstwa (19.97zł)
Stań się kobietą sukcesu (21.70zł)
Zabójcza koncentracja (19.97zł)
Odrodzenie Feniksa (27.25zł)
Czynniki osiągania sukcesu (41.70zł)
Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji (29.95zł)
Sztuka wzbogacania się (21.70zł)
Efekt Motyla (21.70zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej