e-mail sitemap strona główna
Kategoria: Zdrowie i uroda


Arkana seksu - ekstaza i jedność

Rafał Seremet
Cena: 19.97 zł
stron: 114

obszerniejsze informacje o ebooku

Poznaj arkana seksu, dzięki którym wzmocnisz swój związek i doznasz wielu przyjemności.


Sekret szczęśliwego partnerstwa i satysfakcjonującego Cię bycia z drugą osobą w związku. Możesz podnieść jakość swojego życia seksualnego i przekształcić je w narzędzie swojego spełnienia!


Jeżeli
Poszukujesz bardziej satysfakcjonujących cię form seksualności
Pragniesz doświadczać bardziej intensywnych doznań intymnych

i jednocześnie
Chciałbyś, by twoje kontakty z partnerem bardziej was do siebie zbliżały
Stworzyły nowe możliwości seksualnej komunikacji i pełniejsze zadowolenie

"Poradnik napisany bardzo przystępnie, przejrzyście i ciepło.Wciąga, otwierając przed czytelnikiem coraz bardziej pasjonującezagadnienia erotyki. Pomaga zrozumieć w szerszej perspektywie własnąseksualność oraz reakcje i zachowania naszego partnera. Ten Ebook możebardzo istotnie wzbogacić naszą intymność, pomagając zarówno wbudowaniu odpowiedniej atmosfery, jak i wskazując na bardzo istotneszczegóły niezbędne dla osiągania seksualnej pełni."

- Aleksandra Piątek, pracownik firmy farmaceutycznej

Dzięki niemu nowa jakość związku z bliską Ci osobą będzie w zasięgu twojej ręki. Umiejętne zastosowanie zawartych w nim wskazówek spowoduje, że bycie z drugą płcią stanie się dla ciebie znacznie bardziej zrozumiałe i łatwe i przyniesie ci więcej radości.

Poradnik ten wyróżnia się spośród innych książek o zbliżonej tematyce bardzo jasnym przekazaniem szczegółowych instrukcji sztuki miłosneji zasad budowania porozumienia i szczęśliwości w kontakcie z płcią przeciwną.Jest syntezą głębokiej wiedzy dotyczącej osiągania seksualnej pełni wydobytą z wszystkich wielkich kultur świata.

Ebook ten instruuje zarówno w najbardziej podstawowych kwestiach dotyczących dobrego kontaktu intymnego i seksualnego, jak i wyjaśnia wiele zaawansowanych umiejętności z obszaru sztuki intymnej.

"Sztuka kreatywnego wykorzystanie swojej seksualności, jako istotnego narzędzia osiągania życiowej pełni, znana była nie tylko w Chinach, ale także w wielu innych państwach i kulturach.Seksualność nie powinna być tematem tabu. Jednocześnie jednak nie powinna być obdarta z wszelkiego piękna i poezji. Świadome podejście do seksualności jest właśnie takim wypośrodkowaniem. Umożliwia ono przekroczenie wielu problemów seksualnych i jak i problemów ogólnie życiowych/emocjonalnych, a także uduchowienie tej sfery. Nie jest to jakieś abstrakcyjne, teoretyczne "uduchowienie", ale bardzo konkretne poczucie kontaktu ze swoim partnerem i całą rzeczywistością."

Poznaj proste i bardzo skuteczne metody
rozwijania swojej erotycznej dojrzałości i pogłębiania umiejętności seksualnych

oraz skorzystaj z porad, które umożliwią Ci
zbudowanie harmonii i pełnego radości dialogu w związku

podniesienie ogólnego poziomu Twojej sprawności i wydolności psychofizycznej, zadowolenia i kreatywności życiowej.

Poza tym, ebook "Arkana seksu - ekstaza i jedność" zawiera:

Omówienie teoretyczne podstawowych zasad osiągania seksualnej pełni

Porady dotyczące seksualnego menu i zastosowania naturalnych afrodyzjaków

Omówienie metod zwiększających intensywność odczuwanych doznań

Omawia efektywne metody współpracy z energią seksualną, zwiększające doznawanie jej błogiego obiegu

Podaje ćwiczenia polepszające ogólne samopoczucie i zwiększające nasze predyspozycje seksualne

Podaje sposoby poszerzania naszych doznań erotycznych poprzez pogłębienie więzi z naszym partnerem

Doradza jak używać zmysłów, gestów, głosu i dotyku podczas wzajemnej bliskości, aby wprowadzić partnera w stan głębokiego zadowolenia

Czy myślałeś o tym, że:

Chociaż seks i seksualność należą do najbardziej oczywistych, często bardzo istotnych elementów ludzkiego życia, to zazwyczaj sfera ta należy do najbardziej zaniedbanych ze wszystkich ludzkich aktywności.

Seksualność ma tak duży wpływ na całą osobowość, że zakłócenia w tym obszarze mogą doprowadzać nie tylko do lekkich nerwic i problemów emocjonalnych, ale nawet do cięższych psychoz.

Zaniedbanie sfery seksualnej może wpływać istotnie na (uświadamiane lub nieuświadomione sobie) kryzysy związku.

Wiele wybitnych postaci w historii potrafiło czerpać życiową energię i moc ze swojej sfery seksualnej. Wrodzona siła seksualna jest bliska instynktowi przetrwania, wpływa zatem istotnie na życiową zaradność, siłę wyrażania się i intensywność doznawania piękna świata.

"We współczesnym świecie, kiedy to lata 70-te na Zachodzie przyniosły rewolucję i tzw. wyzwolenie seksualne, spotykamy się teraz z większym dowartościowaniem obszaru seksualności i sporym zainteresowaniem tym tematem. Jednak, po tych wszystkich latach tabu, panuje obecnie powszechny brak umiejętności twórczego wykorzystywania swojej seksualności. Tymczasem wiedza taka może stanowić ogromną pomoc i wartość dla par małżeńskich i związków partnerskich."

Pomiędzy dwoma skrajnymi postawami wobec seksu - lękiem przed nim i odrzuceniem go z jednej strony, a popadnięciem w całkowite uzależnienie i obsesje na jego punkcie (nadmierne uzależnienie od czegokolwiek zawsze ogranicza naszą kreatywność i życiową radość) z drugiej - istnieje ścieżka świadomego użycia seksu jako narzędzia wewnętrznego rozwoju.

Wydaje się ona najbardziej bezpieczna i optymalna, ponieważ stabilizuje naszą psychikę i uczy nas twórczego i wyważonego podejścia do wszystkich życiowych okoliczności. Zyskujemy wtedy wiele wewnętrznej mocy, nie tracąc jednocześnie naszej wrażliwości i zdolności rozumienia. Osadzamy się w sobie, emanując pozytywną energią.

Czy wiesz, że: Zahamowania seksualne i odcięcie się od energii seksualnej mogą wywoływać szereg lęków, osłabienie żywotności i życiowego potencjału, trudności w tworzeniu ciepła i budowaniu więzi z partnerem.

Z kolei bierne, mało świadome, podejście do seksualności (np. samo tylko rozładowywanie napięcia seksualnego) niejednokrotnie wywołuje frustrację oraz znudzenie sferą seksualną i partnerem.
W pełni satysfakcjonującym podejściem jest podejście świadome, które łączy w sobie wiele różnych aspektów (pogłębienie odczuć ciała, akceptację emocji, kontakt z wyobraźnią itd.) i daje możliwość osiągania wielostronnego zadowolenia. Sztuka użycia seksualności jako narzędzia wewnętrznego rozwoju otwiera przed nami nowe możliwości.

Poradnik "Arkana seksu - ekstaza i jedność" poprowadzi Cię krok po kroku abyś mógł:

Dokonać pozytywnych zmian w Twoich partnerskich kontaktach
Odkryć nowe możliwości w Twoich kontaktach intymnych/seksualnych
Zwiększyć bogactwo i głębię wzajemnych doznań erotycznych
Odkrywać zakamarki Waszych dusz - emocjonalności i wzajemnej niepowtarzalności
Odkrywać nowe, pełniejsze przeżywania świata

"Ten poradnik w formie Ebooka sposobał mi się jako bardzowartościowy i użyteczny. Zawiera sporą ilość praktycznych wskazówekinstruujących jak wzbogacić intymna sferę związku kobiety i mężczyzny.Może stać się on bardzo istotną pomocą zarówno w przekraczaniu swoichograniczeń, jak i w osiąganiu większej pełni, zadowolenia i zdrowia -tak w sferze intymnej, jak i w całym życiu. Treść Ebooka jest wyzwaniemdla stereotypów, gdyż łączy to, co pozornie wydaje się być sprzeczne -ciało i psyche, seksualność i duchowość, orgazm i panowanie nadodruchami seksualnymi."

- Joanna Jezierska; położna

Skorzystaj z ebooka "Arkana seksu - ekstaza i jedność" i odkryj na nowo jak wspaniały jest seks!
Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Zdrowie i uroda

Uzdrawiający sen (19.97zł)
Zwalcz stres (19.97zł)
Jak wyleczyć nieuleczalne choroby (19.97zł)
Irydologia w praktyce (19.97zł)
Zbuduj dojrzałą i trwałą przyjaźń (14.97zł)
Migrena stop! (9.97zł)
Zadbaj o swój głos (0.00zł)
Zdrowie w zasięgu myśli (19.97zł)
Jak rozstawać się z papierosami? (0.00zł)
Policyjne Ju-Jitsu (19.97zł)
Już nie będę taki szybki (19.97zł)
Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness (19.97zł)
Choroby cywilizacyjne (19.97zł)
Vipassana (0.00zł)
Seksualny klucz do kobiecych emocji (37.00zł)
Nie rzucaj palenia od razu! (9.97zł)
Kobieta piękną jest (14.97zł)
Jak pokochać siebie? (19.97zł)
Świadome śnienie (19.97zł)
Jak 90 dni pokonałem raka? (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej