e-mail sitemap strona główna


Tydzień z Milionerem

Tomasz Woźny
Cena: 19.90 zł
stron: 72

obszerniejsze informacje o ebooku

Poznaj mentalność milionera i sekret udanych inwestycji


Jak przez tydzień spędzony z Milionerem można nauczyć się więcej niż przez 16 lat nauki w szkołach...

"Jeśli masz już milionowy dochód pasywny, to niewiele od nas możesz się dowiedzieć. Jeśli nie, to do stracenia masz tylko 20 złotych. Do zyskania... znacznie więcej."

Książka, którą Ci przedstawiam nie jest klasycznym podręcznikiem. Autor z braku odpowiedniej nomenklatury, nazywa ją mini-powieścią biznesową. Jest to opowieść o tym, jak w przeciągu tygodnia czasu można zmienić swój światopogląd, podjąć życiowe decyzje, zrozumieć jak najłatwiej zostać bogatym człowiekiem i zaprogramować swój umysł na auto-pilota: "Jestem Milionerem".

Teraz oprócz wersji elektronicznejjest jeszcze wersja audio! Korzyści z zainwestowania w wersję MP3 ebooka "Tydzień z Milionerem": możesz słuchać książki gdziekolwiek jesteś
nie potrzebujesz ani odpowiedniego oświetlenia, ani użycia rąk - możesz np. jechać samochodem i słuchać, ćwiczyć na siłowni i słuchać... dzięki wielokrotnemu przesłuchaniu materiału świetnie sobie utrwalisz motywacyjne treści książki i łatwiej wprowadzisz je w życie jeśli jesteś słuchowcem - będziesz zaskoczony tym, jak łatwo i przyjemnie przyswaja się wiedzę dzięki audiobookowiEXTRA: Posłuchaj fragmentu "Tydzień z Milionerem" w postaci audiobooka, zanim zdecydujesz się skorzystać z pełnej wersji.

Już za chwilę wyruszysz razem ze mną na fascynujące spotkanie z naprawdę zamożnym człowiekiem. Człowiekiem, który postanowił podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Pozwól że Ci przedstawię... Hugh - mój osobisty Milioner.

"Tydzień z Milionerem" jest subiektywnym zapisem kilku dni, jakie spędziłem w Irlandii na zaproszenie Milionera Hugh. Przez ten majowy tydzień przyglądałem się jak żyją milionerzy, uczyłem się sposobów zdobywania milionów oraz nawyków, które pomagają milionerem zostać.

"Tydzień z Milionerem" nie jest podręcznikiem, raczej opowiadaniem biznesowym. Nie jest to książka do nauki, raczej do poczytania i przemyślenia. Nie każdy ją polubi i nie do wszystkich jest adresowana. Kupisz ją, jeśli już wkrótce chcesz mówić o sobie "Milioner".


Tomasz Woźny, autor

Autorem e-książki "Tydzień z Milionerem" jest tak naprawdę Hugh - irlandzki Milioner, inwestor, właściciel kilku dużych film developerskich, hoteli, restauracji. Człowiek, który do swoich milionów doszedł drogą na skróty, bo szybko poznał odpowiednie sposoby; Sposoby, którymi podzielił się najpierw ze mną, a teraz daje szanse poznania ich Tobie!

Książka ta była już sprzedawana przez Tomasza Woźnego i zyskała sporą sławę. Dzięki temu możemy skorzystać z opinii, które wyraziły osoby czytające w przeszłości tą książkę. Oto jedna z nich:"Nie spodziewałem się, że można zamieścić tak wiele cennych informacji w tak niewielkiej publikacji. Serdecznie polecam wszystkim zaczynającym swoją drogę ku niezależności finansowej! "

Krzysztof Rogala, Poznań

To Hugh nauczy Cię swoich strategii inwestycyjnych, pokaże sposoby na łatwy i szybki zysk, poradzi jak szukać i znaleźć dobre inwestycje, wskaże potęgę, jaką mają dobrze ulokowane pieniądze. Ja jestem tylko skromnym narzędziem w rękach mistrza.
Więcej informacji
Cena: 19.90 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Psychologia sukcesu

Sekrety kreatywnego myślenia (21.70zł)
Sekrety samokształcenia (19.97zł)
Optymizm (19.97zł)
Zabójcza koncentracja (19.97zł)
Zmień swoje myśli (19.97zł)
Bądź swoim najlepszym przyjacielem (14.97zł)
Umysł Lidera (21.90zł)
Ja i cele (37.00zł)
Rutyna w związku (14.49zł)
Vademecum doradcy ubezpieczeniowego (21.70zł)
Tylko Ty Decydujesz (0.00zł)
Motywacja bez granic (21.70zł)
Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji (29.95zł)
Techniki najskuteczniejszych negocjatorów (29.70zł)
Pieniądze o jakich dotąd nie śniłeś (19.90zł)
Sztuka wzbogacania się (21.70zł)
Stań się kobietą sukcesu (21.70zł)
Gra o życie (19.97zł)
Umysł (31.70zł)
Podążaj za marzeniami (0.00zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej