e-mail sitemap strona główna
Bestseller: TOP-1


Gra o życie

Dariusz Skraskowski
Cena: 19.97 zł
stron: 84

obszerniejsze informacje o ebooku

Człowiek wygrywa życie, jeśli pragnie tego, czego może dokonać i dokonuje tego, czego pragnie - Dariusz Skraskowski


Poznaj największy w historii sekret motywacji!

Od: Dariusz Skraskowski

Drogi czytelniku!  

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek odkładać coś w nieskończoność, choć wiedziałeś że i tak będziesz musiał to zrobić?

A teraz wyobraź sobie, że łatwo i szybko motywujesz się do działania. Ze zdziwieniem zauważasz, że w biegu robisz rzeczy, które odkładałeś na później. Tak właśnie działa największy w historii sekret motywacji.

Słyszałeś może, że 90% procent zaplanowanych działań nie dochodzi do skutku właśnie z powodu odkładania na później?

Czytając tego e-booka dajesz sobie szansę na osiągnięcie rezultatów, o jakich niektórzy mogą tylko pomarzyć.

Kto jeszcze chce poznać największy w historii sekret motywacji?

Czytając tego e-booka dowiesz się: jak zamienić problemy w kuszące pragnienia; jak skojarzyć cierpienie z obecnymi problemami i przyjemność z osiąganiem pragnień; jak uwolnić się od balastu emocjonalnego i doświadczyć energii wdzięczności; jak zachować spokój i podejmować natchnione działania.

Dlaczego tak nieliczni potrafią skutecznie motywować się do działania?

Jeszcze kilka lat temu sam zadawałem sobie dokładnie takie pytanie. Efekty jakie wówczas osiągałem, były dalekie od zadowalających. Przyznam się szczerze -  doprowadzały mnie do wielkiego stresu i zmartwień.

Na szczęście czasy, gdy miałem wspaniałe pomysły, które odchodziły w zapomnienie  - minęły. Kilkaset przeczytanych książek, ciągłe zdobywanie wiedzy o skutecznej motywacji sprawiły, ze dzisiaj uczę w jaki sposób skutecznie motywować się do działania.

Chcę podzielić się z Tobą praktyczną wiedzą. Dlatego napisałem e-booka ”Gra o Życie. Największy w historii sekret motywacji.”

Tylko wyobraź sobie, jakby to było, gdybyś wiedział co zrobić, aby zmotywować się do zrobienia czegoś, co jest naprawdę ważne dla Ciebie.Jak by to było, gdybyś mógł w ciągu kilku minut zebrać siły i zrobić coś, co odkładasz od jakiegoś czasu. Tylko pomyśl ile oszczędziłoby to zmartwień, trosk i nerwów.

I gdy tak czytasz te słowa, możesz pomyśleć o czymś, co pragniesz zrobić dla siebie, rodziny, firmy lub przyjaciół. Być może zaczynasz uświadamiać sobie, że jest jedna taka rzecz, która jest dla Ciebie najważniejsza.

Gdy myślisz o tym, zaczynasz odczuwać, że jeśli tego nie zrobisz, będziesz bardzo cierpieć. Pomyśl tylko, ile będzie Cię kosztowało odkładanie tego na później. Zobacz ile stracisz, jeśli tego nie zrobisz. Uświadom sobie straty, jeśli chodzi o Twoje zdrowie, Twoje relacje z rodziną, Twoje osiągnięcia zawodowe, Twoje złe samopoczucie, Twoje finanse. Zaczynasz uświadamiać sobie, że odkładanie tego na później kosztowało Cię już zbyt wiele cierpienia. Czujesz, że sprawia to cierpienie teraz i będzie przysparzało wiele cierpienia w przyszłości.

A teraz pomyśl o tym, co dobrego wydarzy się w Twoim życiu, gdy już to zrobisz. Tylko wyobraź sobie, jak korzystnie wpłynie to na Twoje zdrowie, Twoje relacje z rodziną, Twoje sukcesy zawodowe, Twoje relacje z przyjaciółmi, Twoje finanse.

I gdy tak myślisz o tych dobrych rzeczach, zaczynasz odczuwać silną potrzebę, aby to zrobić.

Wiele osób podliczyło koszty odkładania ważnych rzeczy na później i korzyści wynikające z działania. Zaczęły grę i wygrały bezcenne nagrody: dobre zdrowie, spokój ducha, wielką radość i większe pensje.

Co zyskasz dzięki lekturze tego e-booka i poprzez wykonanie podanych w nim ćwiczeń?


Automotywacja stała się jedną z niezbędnych umiejętności pozwalających zdobywać to, czego pragniesz. Różne badania pokazują, ze tylko osoby potrafiące wciąż od nowa motywować się do działania, osiągają sukcesy, dobrze zarabiają i potrafią cieszyć się życiem.

Właściwie każda sprawa, którą załatwiasz, nie obędzie się bez motywacji. Każdego dnia załatwia się setki milionów spraw. Codziennie miliony osób starają się na różne sposoby motywować się do działania. To bardzo cenna umiejętność, która może  doprowadzić Twoje życie osobiste i zawodowe do rozkwitu lub do upadku. Ucząc się, jak szybko i skutecznie motywować się do działania, możesz żyć pełnią życia.

Zapewne chcesz poznać odpowiedzi na poniższe pytania...

 • Jak zamienić problemy w kuszące pragnienia?
 • Jak skojarzyć cierpienie z problemami i przyjemność z realizacją pragnień?
 • Jak uwolnić się od emocjonalnego balastu i  poczuć w sobie energię wdzięczności?
 • Jak akceptować rzeczy niezależne od nas i podejmować natchnione działania?
 • Jak tę wiedzę i umiejętności wykorzystać praktycznie?

W poradniku ”Gra o życie. Największy w historii sekret motywacji.” podsumowałem swoje ponad 12 letnie doświadczenie w odkrywaniu najskuteczniejszych technik motywacji. W swoim życiu codziennie korzystam z opisanych w e-booku 4 kroków do rozpalania w sobie i innych ognia motywacji.

E-book zawiera 4 lekcje mojego autorstwa, inspirowane twórczością Anthonego Robbinsa i Joe Vitale. Zawiera wiele cennych wskazówek, które są wzbogacone ćwiczeniami. Pokazują one praktyczne zastosowania danej myśli. Liczne pytania i instrukcje typu krok po kroku ułatwiają realizację zadań.

Poradnik jest podzielony na cztery części robocze.
 • Krok 1. Kuszące pragnienia. Ten krok nauczy Cię, jak zamienić problemy w kuszące pragnienia.
 • Krok 2. Silne motywy. Ten krok nauczy Cię, jak skojarzyć cierpienie z problemami i przyjemność z realizacją pragnień.
 • Krok 3. Genialne sposoby. Ten krok nauczy Cię, jak uwolnić się od emocjonalnego balastu i  poczuć w sobie energię wdzięczności.
 • Krok 4. Natchnione działania. Ten krok nauczy Cię, jak akceptować rzeczy niezależne od Ciebie i podejmować natchnione działania.

Czy te lekcje będą działać w Twoim przypadku?


To zależy od Ciebie. Ja daję narzędzia. Od Ciebie zależy, jak będziesz z nich korzystać. Jeśli chcesz jak najwięcej skorzystać z tego e-kursu, zastosuj jedną podstawową zasadę, ważniejszą od innych. Stosując ją zdziałasz cuda.

Jaka to zasada?

Jest bardzo prosta: rozwiń w sobie głębokie pragnienie, niezłomne postanowienie, że chcesz poznać największy w historii sekret motywacji.

Po prostu pamiętaj, jak ważne to jest dla Ciebie. Pomyśl tylko, że kiedy poznasz ten sekret, rozpalisz swój wewnętrzny ogień motywacji, jakże potrzebny do realizacji Twoich pragnień.

A teraz zapraszam do odkrywczej podróży po kluczowych obszarach motywacji ... Wybierz te elementy, które pasują do Twojej sytuacji życiowej. Rozwiń je! Opieraj się na zdobytych doświadczeniach – są one kopalnią wartościowych informacji. Przecież  najlepszym dowodem, że system 4 kroków działa, będzie Twoje życie.

Wraz z ebookiem "GRA O ŻYCIE. Największy w historii sekret motywacji" otrzymasz zupełnie GRATIS:
 • BONUS #1:
  Dodatkowe 4 lekcje e-kursu, stanowiące rozwinięcie zastosowań systemu 4 kroków w różnych sytuacjach życiowych. Te informacje pokażą jeszcze więcej praktycznych zastosowań systemu.
 • BONUS #2:
  Możliwość skorzystania z... 8 darmowych konsultacji mailowych z autorem, który stanie się Twoim osobistym "Trenerem".
 • BONUS #3:
  Możliwość skorzystania z... 12 minut darmowych konsultacji telefonicznych z autorem.
Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Psychologia sukcesu

Sztuka pisania perswazyjnych tekstów (37.00zł)
Nieśmiałość - jak się jej pozbyć? (19.97zł)
Tydzień z Milionerem (19.90zł)
8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla (0.00zł)
Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji (29.95zł)
Zabójcza koncentracja (19.97zł)
Duchowa rEwolucja (19.97zł)
Sztuka wzbogacania się (21.70zł)
Motywacja bez granic (21.70zł)
Klucz do skutecznej komunikacji (24.97zł)
Od złotówki do stówki (19.97zł)
Szkoła Sukcesu (0.00zł)
Sekrety samokształcenia (19.97zł)
Sekrety kreatywnego myślenia (21.70zł)
Pieniądze o jakich dotąd nie śniłeś (19.90zł)
Bądź swoim najlepszym przyjacielem (14.97zł)
Feng shui partnerstwa (19.97zł)
Manipulacja, perswazja czy magia? (27.97zł)
Umysł Lidera (21.90zł)
Techniki najskuteczniejszych negocjatorów (29.70zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej