e-mail sitemap strona główna
Kategoria: Zdrowie i uroda


Nie rzucaj palenia od razu!

El Amigo
Cena: 9.97 zł
stron: 31

obszerniejsze informacje o ebooku

Nie rzucaj palenia od razu, czyli jak pozbyć się nałogu bez pozbawiania się satysfakcji.


Jak ograniczyć palenie... A może nawet rzucić? Bez tortur, cierpienia i wypowiadania wojny całemu światu, bez tycia, obgryzionych paznokci i bezsennych nocy.

Od : El Amigo

Jeśli jesteś osobą niepalącą, usiłującą przekonać do porzucenia nałogu partnera, kolegę, czy babcię – od razu przejdź do części drugiej tego tekstu. Jeśli się zastanawiasz nad przekonaniem teściowej – zastanów się czy tego na pewno chcesz – no chyba, że wciąż pali papierosy, które Ty kupujesz sobie.

Jeśli zaś sam chciałbyś odkryć sposób, który bez wyrzeczeń i męki pomoże Ci ograniczyć palenie (a nawet je rzucić), to zanim ją kupisz należy Ci się skrót tego o czym jest ta książka. Przedstawia prostą metodę. Tak prostą, że będziesz zaskoczony jej łatwością, logiką i skutecznością. Tak jak do wbicia gwoździa nie używa się obliczeń i symulacji komputerowych, to do ograniczenia palenia nie są konieczne skomplikowane techniki, plastry czy seanse u psychiatry. Wszystko co musisz zrobić, to wykorzystać swoją naturalną zdolność do niepalenia. Ta książka pomoże Ci ją odkryć na nowo.

  Bez wyrzeczeń. Ta książka jest o tym, że ograniczenie palenia nie powinno być dla Ciebie bardziej przykre niż powstrzymanie się od tego pod prysznicem, a także dlaczego i jak to osiągnąć. Co prawda do dziś nie wiem co odpowiedzieć czytelnikowi którego koledzy zamknęli bez papierosów w łaźni fitness clubu i wypuścili dopiero rankiem. Faktem jest, że nie palił przez całą noc... ale Tobie chyba nie o to chodzi. Ma być łatwo!

Część 2 – dla niepalących

Jeśli książką tą zamierzasz kogoś obdarować to: przestań ględzić, nie tłumacz, nie szantażuj i nie wyganiaj na balkon. Przekonanie zatwardziałego palacza do porzucenia nałogu, ma tyle sensu co tłumaczenie dziecku, że cukierki są niedobre bo psują zęby. Albo jak tłumaczenie policjantowi, że miałeś zapięte pasy. Owszem niektórym się udaje...

  Chcąc przekonać dziecko, by nie jadło cukierków – dajesz mu zabawkę, policjantowi pokazujesz legitymację poselską, a palaczowi kupujesz tę książkę. Proste? Opisana metoda taka właśnie jest – prosta. Dlatego jest taka skuteczna. Opiera się na naturalnych zachowaniach ograniczających chęć na papierosa, porządkuje je i czyni skutecznymi. Z czasem prowadzi do całkowitego zaprzestania palenia lub bardzo to ułatwia. Szczególnie polecana osobom, które już próbowały rzucać palenie, ale im nie wyszło...

El AmigoWięcej informacji
Cena: 9.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Zdrowie i uroda

Policyjne Ju-Jitsu (19.97zł)
Zadbaj o swój głos (0.00zł)
Jak pokochać siebie? (19.97zł)
Seksualny klucz do kobiecych emocji (37.00zł)
Arkana seksu - ekstaza i jedność (19.97zł)
Akupresura w praktyce (19.97zł)
Zwalcz stres (19.97zł)
Jak rozstawać się z papierosami? (0.00zł)
Jak 90 dni pokonałem raka? (19.97zł)
Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness (19.97zł)
Migrena stop! (9.97zł)
Już nie będę taki szybki (19.97zł)
Vipassana (0.00zł)
Choroby cywilizacyjne (19.97zł)
Kobieta piękną jest (14.97zł)
Zdrowie w zasięgu myśli (19.97zł)
Uzdrawiający sen (19.97zł)
Świadome śnienie (19.97zł)
Irydologia w praktyce (19.97zł)
Zbuduj dojrzałą i trwałą przyjaźń (14.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej