e-mail sitemap strona główna
Kategoria: Ezoteryka


Runy - magia w Twoich rękach

Mariusz Staszewski
Cena: 19.97 zł
stron: 103

obszerniejsze informacje o ebooku

Pomyśl, jakby to było, gdybyś znał swoją przyszłość... Już za chwilę możesz odkryć runy i ich magiczną moc.


Runy w praktyce: wykorzystaj runy i ich tajemną moc, aby poznać przyszłość.

Czy wierzysz w przeznaczenie? Czy wierzysz w to, że właśnie w tym momencie gdy czytasz ten tekst, Twój Los tego chciał? Właśnie teraz miałeś zobaczyć te słowa. Teraz wreszcie chce On abyś czytał dalej. I będziesz to robił, bo wiedza, którą zaraz możesz poznać wpłynie na Twoje przyszłe decyzje.

Już za parę godzin możesz zacząć sterować swoim losem nie tak jak On tego chce, tylko jak Ty tego chcesz. Zacznij wreszcie korzystać z mocy, która czeka aż ją poznasz i zastosujesz w codziennym życiu.

Wyobraź sobie władzę, którą zyskasz znając przyszłość...

Chcesz odkryć czym naprawdę są runy i poznać moc wyroczni runicznej, która pozwala na rozwiązywanie wielu problemów współczesnego życia? Dostaniesz klucz do przeznaczenia, jaki zna niewielu.

"Znaki te posiadają ogromną magiczną moc, zarówno pozytywną, jak inegatywną. Ta moc ukazana jest na wielu poziomach..."

- Ewa Kulejewska, "Runy i Ty"


Runy i ich magia jest przeznaczona dla Ciebie. Tak, właśnie dla Ciebie, bo w życiu nie ma przypadków. Choć może Ci się to wydawać niewiarygodne, już niedługo problemy, z którymi nie możesz sobie poradzić będą "śmieszne" a droga do sukcesu stanie otworem.

Nawet, gdy powyższe zdania wydają Ci się dziwne, śmieszne lub niezrozumiałe i tak czytasz te słowa. Potwierdza się więc zdanie o przeznaczeniu. W tej chwili gdy zostawisz ten tekst nic nie zyskasz. A do zdobycia jest cała Twoja przyszłość.

Już za chwilę możesz dowiedzieć się czym naprawdę są runy – magiczne znaki, które posiadają moc przewidywania przyszłości i pokazywania drogi, jaką należy podążać. Runy znane są od tysiącleci. Na pewno spotkałeś się nie raz z takimi symbolami:

Pewnie też nie raz widziałeś różnego rodzaju reklamy wróżb i przepowiedni w gazetach lub TV. Niestety większość tego rodzaju porad to zabawa dobra dla tych, co chcą wydać mnóstwo pieniędzy i nic na tym nie zyskać. Pamiętaj! Takie wróżby to zabawa służąca wyciągnięciu pieniędzy od klienta. Bo przecież jak za pomocą sms-a można odpowiedzieć na ważne pytanie nie wiedząc nawet, z kim się rozmawia? Ty przecież chcesz się dowiedzieć czym naprawdę są runy, a nie tylko otrzymać zupełnie niewiarygodną wróżbę przez SMS!

Dlatego właśnie powstała niezwykle magiczna publikacja "Runy - magia w Twoich rękach", której autor postawił sobie za główny cel przekazanie Ci wiedzy, abyś świadomie i z jak największą pewnością, potrafił rozwiązywać problemy wykorzystując do tego celu runy i ich magię.

Dzieki niej możesz dowiedzieć się:
  • Jak wykorzystać runy do prognozowania przyszłości?
  • Jak uniknąć przykrych niespodzianek i pułapek losu?
  • Jak pozytywnie rozwijać i kształtować swój charakter?
  • Jak sprawdzić kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem?
  • Jak odniesć sukces zawodowy i finansowy?
  • Kiedy i jak podejmować trudne decyzje?
  • Jak wybrać odpowiednią drogę w trudnych chwilach życia?

"Rzeczy najmniejsze pociągają za sobą największe skutki. Jakże częstow krytycznych momentach życia wszystko zależy od pozornego drobiazgu."

- C.G. Jung, "Archetypy i symbole"


Znaki mantyczne (runy) od stuleci z powodzeniem służyły ludzkości. Pozwalały na wybranie odpowiedniej drogi. Runy przewidywały konflikty i pozwalały je niwelować. Wiedza zawarta w runach jest tak ogromna i głęboka, że tylko osoby, które poznają tajemnicę ich stosowania są w stanie korzystać z ich porad.

Pytanie, które zapewne sobie w tej chwili zadajesz to – Czy każdy może używać run?Czy się do tego nadaję? – odpowiedź jest prosta – Z wyroczni runicznej może korzystać każdy, kto naprawdę szczerze i świadomie wierzy w jej moc. A to, że runy mają moc pokazały stulecia ich stosowania. Z publikacji "Runy - magia w Twoich rękach" dowiesz się skąd ta moc się wzięła i jakie jest jej źródło.

Z praktyki autora wynika, że w ponad 80% sprawdzają się analizy robione z rozkładów run. W ponad 90% zostało potwierdzone pozytywne działanie talizmanów i ochronnych skryptów runicznych. Oczywiście biorąc pod uwagę tylko pozytywne oddziaływanie. Pamiętaj, że nie jest polecane zajmowanie się tematyką negatywnego oddziaływania run. W większości przypadków takie praktyki źle się kończą dla osób, która tym się zajmowały.

Mimo, iż publikacja "Runy - magia w Twoich rękach" jest tylko podstawową wiedzą dla początkującego adepta, jednak w pełni pozwala na rozpoczęcie własnej praktyki wróżenia z run. Pozwala na interpretację stawianego rozkładu. Poradnik "Runy - magia w Twoich rękach" zawiera najpopularniejsze rozkłady, dzięki którym będziesz w stanie rozwiązać wiele problemów.Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Ezoteryka

Tarot, Twój klucz do przyszłości (19.97zł)
Ezoteryka, czyli nie dajmy się zwariować! (0.00zł)
Wprowadzenie do magii (0.00zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej