e-mail sitemap strona główna


Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji

Andrzej Stefańczyk
Cena: 29.95 zł
stron: 194

obszerniejsze informacje o ebooku

W jaki sposób skutecznie wpływać na innych i bronić się przed negatywnym wpływem z ich strony?


Poznaj czym jest psychologia społeczna i jej mroczne oblicze. Odkryj na czym polega wywieranie wpływu, manipulacja, czy perswazja.

Nie da się ukryć, że psychologia manipulacji budzi coraz większe zainteresowanie wśród naszego społeczeństwa. Powstało wiele publikacji na ten temat, firmy szkoleniowe proponują kursy związane z tą tematyką ucząc jak profesjonalnie manipulować? Ten wzrost zainteresowania manipulacją budzi coraz większe obawy. Nie masz już pewności czy Twój kolega lub koleżanka z pracy zna manipulację? Nie wiesz kiedy możesz być poddany wyrafinowanej manipulacji, która może zaprowadzić Cię na manowce. Czy można temu zaradzić? Abyś bezpiecznie osiągał swoje cele i dążył do sukcesu? Z pewnością, możesz temu zaradzić.
Nie chodzi tu jednak tylko o to jak potężnym narzędziem oddziaływania jest ta wiedza, nie chodzi o skuteczny kontakt, ani o to, że ktoś zrobi to czego od niego oczekujemy. Tu chodzi o coś znacznie cenniejszego.

Ta wiedza pozwoli Ci powiedzieć sobie:
"Teraz nareszcie rozumiem. Rozumiem dlaczego niektórzy zachowywali się w taki sposób wobec mnie. Rozumiem dlaczego kupiłem to czego nie chciałem. Rozumiem dlaczego zgodziłem się z poglądem, który tak na prawdę nie miał sensu. Mam świadomość dlaczego dałem się oszukać. Rozumiem dlaczego pozwoliłem innym decydować o sobie".
Co jest najlepszą obroną? Niektórzy twierdzą, że Atak! I coś w tym jest, Twoim "atakiem" może być wiedza zawarta w tej książce. Sama świadomość jest potężną tarczą, która będzie chronić Ciebie i Twoje cele.

"Ostrzegam, że nabycie takiej wiedzy pociąga za sobą pewne konsekwencje. Znika bowiem błoga nieświadomość i naiwność. Prawda potrafi być okrutna. Lepiej jednak wiedzieć, że ktoś nami manipuluje niż nieświadomie podlegać jego woli."

- Andrzej Stefańczyk, autor publikacji


Nie daj sobą manipulować. Niech hasło wywieranie wpływu przestanie być Ci obce. Niech pracuje na Twoją korzyść (albo na Twój sukces)

Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że manipulacja jest obecna prawie wszędzie. Czy potrafisz jednak zachować się i reagować na nią odpowiednio? Wiesz jak wykorzystać perswazję i wywieranie wpływu tak aby pracowały dla Ciebie, a nie przeciwko Tobie?
Na początek wystarczy, że powiesz sobie: "Teraz moja kolej. Moja kolej na działanie. Nie pozwolę już nikomu na manipulowanie sobą."

Zobacz czego nauczysz się dzięki publikacji "Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji":
Będziesz śmiać się z nieudolnej manipulacji innych ludzi mając świadomość wiedzy i praktycznych porad zawartych w tej książce.
Zrozumiesz w jaki sposób można nakłonić innych do podjęcia lub zmianyjakiejś decyzji

Zrozumiesz w jaki sposób można wpływać na emocje innych ludzi skłaniająceich do określonego zachowania

Zrozumiesz istotę komunikacji międzyludzkiej i wpływ poszczególnych jej składników na proces wywierania wpływu na innych ludzi

Będziesz wiedział w jaki sposób skutecznie obronić się przed manipulacją tak aby czuć się bezpiecznie.Więcej informacji
Cena: 29.95 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Psychologia sukcesu

Umysł (31.70zł)
Optymizm (19.97zł)
Ja i cele (37.00zł)
Zmień swoje myśli (19.97zł)
Sztuka pisania perswazyjnych tekstów (37.00zł)
Zarządzanie sobą samym w czasie (21.70zł)
8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla (0.00zł)
Mowa Ciała a Sukces (27.00zł)
Dobry start (17.70zł)
Korepetycje z sukcesu (19.90zł)
Zabójcza koncentracja (19.97zł)
Vademecum doradcy ubezpieczeniowego (21.70zł)
Sztuka wzbogacania się (21.70zł)
Duchowa rEwolucja (19.97zł)
Tylko Ty Decydujesz (0.00zł)
Nieśmiałość - jak się jej pozbyć? (19.97zł)
Pieniądze o jakich dotąd nie śniłeś (19.90zł)
Odrodzenie Feniksa (27.25zł)
Umysł Lidera (21.90zł)
Efekt Motyla (21.70zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej