e-mail sitemap strona główna
Kategoria: Odżywianie


Przyprawy do każdej potrawy

Anna Popis-Witkowska
Cena: 9.97 zł
stron: 103

obszerniejsze informacje o ebooku

Wypróbuj nowe, oryginalne oraz tradycyjne i sprawdzone smaki w Twojej kuchni, aby zadziwić swoich gości


Jakie przyprawy dobierać do potraw, aby sprawić, aby ich smak sprawiał błogą roszkosz w ustach...

Tylko dla miłośników dobrej kuchni: Zanim dowiesz się, jak wykorzystać najróżniejsze przyprawy do przyrządzania smakowitych i niezwykle aromatycznych potraw, wyobraź sobie taką sytuację:

...w mieszkaniu roznosi się niesłychanie pobudzający apetyt zapach, a domownicy co chwila dopytują się Ciebie, co tak smakowicie pachnie? Ty z uśmiechem zadowolenia kończysz przygotowywać posiłek. Po chwili wszyscy domownicy siedzą przy stole, zajadają ze smakiem, a pochwałom nie ma końca... A wszystko to jedynie dzięki umiejętnemu dodaniu starannie dobranej przyprawy, która potrafi przekształcić zwykły obiad w iście orientalne danie...

Niewątpliwie na co dzień wykorzystujesz takie znane przyprawy jak pieprz, sól, majeranek, bazylia, curry, ale czy słyszałaś na przykład o alpinii, fenkule, kurkumie, kaparach i czy wiesz jak je wykorzystać do urozmaicenia przygotowywanych przez Ciebie potraw?

Już za chwilę będziesz mogła zapoznać się z opisem 40 ziół wraz z właściwościami, zastosowaniem, krótką historią i pochodzeniem. Przede wszystkim jednak możesz poznać sekrety niezwykle aromatycznej i taniej kuchni, oraz specjalne propozycje mieszanek przyprawowych wraz z przykładami przepisów na potrawy, przy których przyrządzaniu można wykorzystać proponowane przyprawy.

Publikacja, o której mowa, "Przyprawy do każdej potrawy", została przygotowana w postaci elektronicznej (PDF), dzięki której możesz bez problemu przeszukiwać jej treść w poszukiwaniu odpowiedniej przyprawy, wydrukować sobie interesujący Cię aktualnie przepis/opis przyprawy, powiesić go na lodówce i wygodnie z niego korzystać, nie denerwując się zamykającą się tradycyjną książką.

Przez żołądek do serca...?

To powiedzenie z pewnością nie jest Ci obce. A czy chciałabyś dowiedzieć się, jak je urzeczywistnić? Nie od dziś wiadomo, że niektóre przyprawy są silnymi afrodyzjakami. Teraz także i Ty możesz się dowiedzieć, jak wykorzystywać te przyprawy podczas przyrządzania dań, tak aby posiłek poza właściwościami odżywczymi miał także właściwości... miłosne!
Chcesz wzbudzić uczucie, albo rozbudzić na nowo pożądanie, które już trochę przygasło? Nic trudnego... wykorzystaj do tego przyprawy


Więcej informacji
Cena: 9.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Odżywianie

Gotowanie jest proste (19.97zł)
Zdrowe odżywianie i jego sekrety (19.97zł)
Kuchnia weganki (24.97zł)
Wegetarianizm w praktyce (19.97zł)
Przyjęcia okolicznościowe w praktyce (19.97zł)
Witaminy, minerały i suplementy (27.00zł)
Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera (19.70zł)
Dieta fizjologiczna Tomasza Reznera cz II (19.70zł)
Dieta surowa, która jest... smaczna! (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej