e-mail sitemap strona główna


Bądź swoim najlepszym przyjacielem

Krzysztof Dalber
Cena: 14.97 zł
stron: 83

obszerniejsze informacje o ebooku

Odkryj w sobie tajemnicę osiągania sukcesu i powodzenia w każdej dziedzinie życia.


Wyłącznie dla osób, które chcą odkryć tajemnicę osiągania sukcesu i powodzenia w każdej dziedzinie życia.

UWAGA: Poniższy tekst, może zapoczątkować drastyczną zmianę Twego życia. Jeśli więc nie chcesz nic w swoim życiu zmienić na lepsze, lepiej go nie czytaj.

Czy myślałeś kiedyś o tym, żeby przestać dostosowywać się do otaczającego Cię świata, zerwać wszelkie ograniczenia, jakie powoduje otoczenie zewnętrzne i zacząć dostosowywać świat do Ciebie?

Co powiesz na to, aby od dzisiaj być naprawdę sobą i żyć pełnią życia? Uważasz, że to niemożliwe? Że świat jest bardziej skomplikowany? To nie takie proste? A może po prostu, już udało Ci się to osiągnąć i właśnie tak żyjesz? Jesteś panem swojego losu i Twoje życie to pasmo sukcesów? Jeśli tak, to pewnie niejedna osoba Ci zazdrości, a Ty możesz spokojnie zamknąć tą stronę, bo jesteś już w tym momencie swojego życia, w którym wiele osób chciałoby być. Jeśli patrząc na swoje życie uważasz, że jednak coś możnaby było poprawić i zmienić, a przede wszystkim chcesz to zrobić, to znalezłeś się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie.

Podstawą sukcesu w każdej dziedzinie życia jest życie w zgodzie z sobą i traktowanie siebie jak swojego najlepszego przyjaciela

Być może wydaje Ci się to dziwne, albo nie zrozumiałe. Jak można być "swoim przyjacielem"? O co tutaj chodzi? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że szczęście tak naprawdę nie zależy od pieniędzy, zdrowia, kariery, przyjaciół... to wszystko tylko pewne jego składniki, które każdy może i powinien dobierać sobie wedle potrzeb. Najpierw jednak trzeba stać się swoim najlepszym przyjacielem.

Bez odwoływania się do jakiejkolwiek kultury, religii, szkoły psychologii, ebook "Bądź swoim najlepszym przyjacielem" omawia precyzyjnie i klarownie proces zaprzyjaźniania się z sobą samym, co jest według autora nie tylko procesem psychologicznej eksploracji, ale też, procesem głęboko duchowym.

Co najważniejsze, każdy, Ty także możesz przejść przez ten proces, nie ważne, kim teraz jesteś i gdzie jesteś. To właśnie bowiem w sobie masz światło i mądrość, na których możesz polegać zawsze i wszędzie. Aby je odkryć nie musisz wspierać się na jakichkolwiek autorytetach, mistrzach, nauczycielach. Odkryjesz, że nie musisz z nikim walczyć ani niczego innym udowadniać aby być sobą i być szczęśliwym. W końcu nie będziesz musiał dostosowywać się do świata. Zaczniesz dostosowywać świat do siebie i Twoich potrzeb.

Dlaczego ludzie, którzy nieustannie starają się być najlepszymi w oczach innych nie są szczęśliwi?

Dzięki publikacji "Bądź swoim najlepszym przyjacielem" odkryjesz że nie musisz się do niczego dostosowywać, nie musisz się komukolwiek przypodobać. Aby żyć pełnią życia nie musisz nikogo udawać, ani odgrywać jakichkolwiek ról. Bycie swoim najlepszym przyjacielem jest niezwykłym doświadczaniem, wyzwalającym, otwierającym przez Tobą światy, o których nic dotąd nie wiedziałeś.


Więcej informacji
Cena: 14.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Psychologia sukcesu

Zarządzanie sobą samym w czasie (21.70zł)
Sztuka pisania perswazyjnych tekstów (37.00zł)
Podążaj za marzeniami (0.00zł)
Świadome zakupy (19.97zł)
Ja i cele (37.00zł)
Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji (29.95zł)
Tydzień z Milionerem (19.90zł)
8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla (0.00zł)
Techniki najskuteczniejszych negocjatorów (29.70zł)
Czynniki osiągania sukcesu (41.70zł)
Zabójcza koncentracja (19.97zł)
Zmień swoje myśli (19.97zł)
Tylko Ty Decydujesz (0.00zł)
Efekt Motyla (21.70zł)
Klucz do skutecznej komunikacji (24.97zł)
Pieniądze o jakich dotąd nie śniłeś (19.90zł)
Sztuka wzbogacania się (21.70zł)
Optymizm (19.97zł)
Gra o życie (19.97zł)
Motywacja bez granic (21.70zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej