e-mail sitemap strona główna


Programy partnerskie w praktyce

Tomasz Urban
Cena: 21.70 zł
stron: 173

obszerniejsze informacje o ebooku

Odkryj, co jest naprawdę ważne, aby skutecznie zarabiać w programach partnerskich.


Poznaj tajniki i zacznij zarabiać konkretne pieniądze. Niezwykle praktyczny poradnik napisany przez osobę, która zarabia ponad 1000 zł miesięcznie poprzez programy partnerskie.

Tysiącom osób dano takie same lub podobne warunki do zarabiania pieniędzy w programch partnerskich. Każda z nich ma podobne warunki... a udaje się to jedynie niewielkiemu procentowi. Dlaczego tak się dzieje?

Autor na temat swojej publikacji "2 lata temu nie miałem o tym zielonego pojęcia... 2 miesiące później otrzymałem pierwszą prowizję, a dziś mogę się z tego utrzymywać. Dzięki temu ebookowi dojdziesz do tego samego kilka razy szybciej. Nie starałem się z tej publikacji zrobić jakiegoś uniwersalnego poradnika, bo jak zapewne wiesz poradników na ten temat opisujących co to jest program partnerski, czym są cookies itd jest duża ilość. Nie widziałem sensu tworzenia kolejnego. To są tylko moje przemyślenia na temat tego jak sobie radzę z tym by się motywować, inspirować i działać :-) Wszystko co Ci potrzebne do zarabiania w Programach Partnerskich już masz... - ja Ci tylko pomogę to zobaczyć."

Zobacz co możesz osiągnąć Zastanawiasz się teraz zapewne, czy faktycznie programy partnerskie mogą przynosić konkretne zyski. Zapoznaj się zatem z poniższą tabelką, a wszystko powinno być jasne:

Jak widzisz autor osiągnął pierwsze miejsce w programie partnerskim Złotych Myśli. "Świetnie! " - pomyślisz sobie - "Ale to na pewno był jedyny taki miesiąc, gdzie komuś się poszczęściło." Otóż widzisz... nie do końca tak jest. Tomasz Urban osiąga takie rezultaty cały czas - miesiąc w miesiąc.

Czego jeszcze dowiesz się z ebooka?
Jak tworzyć ministrony, które zwiększą Twoją sprzedaż nawet o kilkaset procent!
Jak wybrać dobrą domenę, która przyciągnie i zatrzyma na Twojej stronie klienta oraz da Ci tym samym czas na przekonanie go do zakupu.
Jak się skutecznie wypozycjonować, aby klienci trafiali właśnie do Ciebie.
Jak przy użyciu kilku kluczowych słów i technik przekonać do zakupu i zapewnić przy tym komfort i gwarancję satysfakcji z zakupionego towaru.Tak, wiem że jeśli ebook nie spełni moich oczekiwań, mogę go zwrócić, odzyskując 100% inwestycji poniesionej na jego zakup.

Jak pisać artykuły, które będą pracować dla Ciebie 24 godziny na dobę.
Jak i dlaczego warto stosować w programach partnerskich marketing partyzancki.
Jak się skutecznie motywować i inspirować do działania, aby praca z PP była dla Ciebie przyjemnością.Te, oraz inne zagadnienia są poruszone w ebooku Tomasza Urbana.

Czy wiesz, że w programie partnerskim Złotych Myśli Partnerzy zarobili już dokładnie 355 668,49 zł?! Możesz do nich dołączyć bardzo szybko i wypracować sobie pasywny dochód w ciągu kilku miesięcy Ile on będzie wynosił? 100 zł? 1000 zł? A może jeszcze więcej? Decyzja należy do Ciebie. Możesz po prostu zamknąć tą stronę albo... zainwestować w tą niezwykle użyteczną i praktyczną wiedzę, a potem budować swoje Imperium PP.

Pamiętaj o tym, że najwięcej zarabiają Partnerzy, którzy inwestują w wiedzę i uczą się z doświadczeń innych. Ktoś przetarł już Tobie szlak - wystarczy, że teraz za nim podążysz.


Więcej informacji
Cena: 21.70 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Zarabianie w Internecie

Moje początki w Programie Partnerskim (0.00zł)
Zanox krok po kroku (0.00zł)
Potęga jednego e-maila (19.97zł)
Kurs Usability (0.00zł)
HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy... (46.99zł)
Poznaj sekret jak pisać ebooki (29.95zł)
Wykorzystaj potęgę artykułów! (0.00zł)
Google AdSense (39.97zł)
Podręcznik Partnera (0.00zł)
Wirtualne płatności: E-gold i MoneyBookers (29.95zł)
Potrafie korzystac z Internetu - Infobrokering (0.00zł)
Google Analytics (29.69zł)
Hipnotyczny Marketing (66.97zł)
E-społeczność (19.97zł)
Co jest naprawdę ważne w internetowym marketingu. (0.00zł)
Google - AdSense (23.70zł)
Zostań SuperPartnerem! (29.95zł)
CzasNaE-Biznes (37.00zł)
Blogi od A do... sławy i pieniędzy (29.95zł)
Prezentacja ZPP - Złotego Programu Partnerskiego (0.00zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej