e-mail sitemap strona główna


Idealny pracownik

Miłosz Młynarz
Cena: 29.95 zł
stron: 59

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak zatrudnić właściwego kandydata do pracy w Twojej firmie?


Poznaj sekrety rekrutacji. Idealny pracownik, który zwiększy Twoje zyski na Ciebie czeka.

Wyobraź sobie, co by było gdybyś miał podwładnych, którzy zapracują na zyski Twojej firmy? Nie trzeba ich wymieniać co trzy miesiące? Będą spełniać swoje obowiązki rzetelnie i z zaangażowaniem?

Chciałbyś wiedzieć, jak dzięki zwykłemu pozyskiwaniu pracowników osiągnąć te cele? A czy wiesz, że po prostu informując ludzi o wynikach ich starań o pracę zbudujesz pozytywny wizerunek Twojej firmy, bo Twoja konkurencja o tym nie pomyślała?

Ale jeśli wierzysz, że można z setki kandydatów pozyskać tego jednego, który przyniesie Twojej firmie prawdziwy pożytek - czytaj koniecznie dalej, bo w końcu znalazłeś coś dla siebie i Twojej firmy!

Jeśli uważasz, że nie da się tego zrobić bez kosztownej pomocy agencji doradztwa personalnego, drogich konsultantów, psychologów, specjalistów konsultingu, zarządzania i innych wymyślnych nazw, testów, wielogodzinnych rozmów, słowem straty czasu i pieniędzy - jesteś w błędzie! Przy minimalnym nakładzie sił i środków oraz prostych ludzkich umiejętnościach słuchania i rozumienia Twoja firma może samodzielnie pozyskać nowych pracowników, którzy będą dla niej pracować wydajnie i sumiennie.

Ile razy zdarzyło Ci się, że nowy pracownik wykorzystywał sprzęt firmy niezgodnie z przeznaczeniem - grał lub czatował na firmowym komputerze, prowadził prywatne rozmowy ze służbowego telefonu itd.? Ile razy zastanawiałeś się nad drogim systemem monitorującym poczynania pracowników? Ile razy traciłeś czas na rozmowę, podczas której okazywało się, że kandydat chce zarabiać dużo więcej, niż Ty chcesz dać? Ile razy musiałeś szukać nowego człowieka, bo stary musiał zostać zwolniony albo sam odszedł, bo gdzie indziej płacili lepiej?

Poznaj skuteczny system i sekrety skutecznej rekrutacji wzorowych pracowników, których będzie Ci zazdrościła konkurencja!


Ty także możesz znaleźć ludzi, którzy będą dla Ciebie NAPRAWDĘ PRACOWAĆ. To nie jest specjalnie skomplikowane ani drogie. Wystarczy trochę się postarać.


Więcej informacji
Cena: 29.95 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Rozwój Twojej firmy

Potrafię korzystać z internetu prowadząc własną firmę (0.00zł)
Rada pracowników w firmie (47.58zł)
Czas pracy w przykładach (36.60zł)
Moja firma (19.97zł)
Jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek? (22.62zł)
Marketing alternatywny (29.95zł)
Umysł sprzedawcy (29.95zł)
Dokumentacja pracownicza (30.50zł)
Umowa zlecenie i o dzieło (19.97zł)
Skuteczne poszukiwanie klientów (19.97zł)
Urlop wypoczynkowy pracownika (54.90zł)
Zostań Supersprzedawcą (21.70zł)
Hipnotyczny telemarketing (37.25zł)
Fundusze unijne (37.00zł)
Analiza FMEA procesu (37.00zł)
Pracownik niepełnoetatowy (30.50zł)
Upadłość nie jest klęską (24.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej