e-mail sitemap strona główna


Skuteczne poszukiwanie klientów

Artur Wojciechowski
Cena: 19.97 zł
stron: 100

obszerniejsze informacje o ebooku

Dlaczego tylko nieliczni wiedzą, jak zdobywać nowych klientów i odnosić sukcesy w sprzedaży bezpośredniej?


Dowiedz się, dlaczego tylko nieliczni wiedzą, jak zdobywać nowych klientów i odnosić sukcesy w sprzedaży bezpośredniej.

Co jest najbardziej palącym problemem ludzi pracujących w sprzedaży bezpośredniej? Badając to zagadnienie stwierdzono, że jest nim właśnie poszukiwanie nowych klientów . Nawet, jeśli wszystkie inne umiejętności opanujesz do perfekcji, a zabraknie Ci nowych klientów - nie będziesz się rozwijać w tym biznesie.

Nieważne, czy pracujesz w ubezpieczeniach, MLM, czy robisz jeszcze coś innego związanego ze sprzedażą bezpośrednią. Tak czy inaczej musisz poznać sposoby codziennego zwiększania bazy swoich klientów, kwalifikowania potencjalnych klientów do odpowiednich kategorii, utrzymywania z nimi relacji i pozyskiwania nowych kontkatów dzięki tym, którymi już dysponujesz. Mało tego, te umiejętności muszą wejść Ci w nawyk i stać się Twoją drugą nautrą, jeśli chcesz odnieść sukces w sprzedaży bezpośredniej.

Z pewnością już zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest utrzymanie stałego dopływu nowych klientów. Aby maksymalnie ułatwić Ci to zadanie powstał unikalny poradnik: „Skuteczne poszukiwanie klientów”. Zawiera on 100 stron z wiedzą, która znaczy być albo nie być w zawodzie samodzielnego sprzedawcy.

Tak, wiem że jeśli ebook nie spełni moich oczekiwań, mogę go zwrócić, odzyskując 100% inwestycji poniesionej na jego zakup.
(zobacz naszą wieczną gwarancję)

Korzystaj z obserwacji osobistych


Potraktuj przypadkowe kontakty jako możliwość wyrażenia szczerego zainteresowania sprawami innej osoby. Odnoś uprzejmości słowne bardziej bezpośrednio do zadania kwalifikowania potencjalnych klientów.Pytania typu:- "Dzień dobry. Jak się masz?"- "Co słychać w pracy?"- "Jak się ma Twoja rodzina?"- "Masz dzisiaj dzienną zmianę czy nocną?"- "Jak idzie w nowej pracy?", to faktycznie poszukiwane informacje typu:- Czy dana osoba nadaje się na potencjalnego klienta?- Czy potencjalny klient jest w stanie zapłacić?- Jakie potrzeby można odkryć?- Kiedy potencjalny klient jest osiągalny?- Czy uległy poprawie warunki materialne potencjalnego klienta?Powyższa lista jest oczywiście fragmentaryczna. Nasunie się tu wiele pytań dodatkowych. Szczególnie w przypadku, kiedy przyjaciel bądź znajomy doświadczył niedawno jakiegoś ważnego wydarzenia, takiego jak np. ślub, narodziny dziecka, awans w pracy, reorganizacja w zakładzie pracy itp.Podstawową rzeczą jest wykształcić w sobie nawyk bycia szczerym, wymieniając zwykłe grzeczności oraz pamiętać i następnie zanotować odpowiedzi na zadawane pytania. Odpowiedzi te mogą pomóc w kwalifikowaniu potencjalnych klientów również na podstawie osobistych obserwacji. - pisze w swoim poradniku Artur Wojciechowski.

Niektórzy sprzedawcy mają problem z poproszeniem zadowolonego klienta o rekomendację czy polecenie ich usług znajomym . Jeśli poznasz właściwe sposoby proszenia - nie tylko unikniesz marnowania potencjału Twoich istniejących klientów, ale przyrost liczby nazwisk w Twojej bazie będzie nieporównywalnie szybszy niż dotychczas. A to tylko jeden z "detali" omówionych szczegółowo w tym ebooku.

A oto, czego jeszcze (między innymi) dowiesz się z ebooka:
 • Jak stworzyć profil klienta?
 • Jak znaleźć nowych klientów?
 • Jak wykorzystać istniejących klientów do pozyskania nowych?
 • Jak skutecznie prosić o rekomendację i polecenie Cię znajomym?
 • Jak kwalifikować potencjalnych klientów?
 • Jak najlepiej wykorzystać e-mail w poszukiwaniu klientów?
 • Jak stosować czteropunktową metodę kwalifikacji nazwisk?
 • Jak identyfikować i eliminować "chińskie jaja"?
DODATEK:
 • DODATEK – CRM
 • CRM - co to jest?
 • CRM - Korzyści
 • CeReM Personal
 • Dla kogo jest przeznaczony program CeReM Personal?
 • Co zawiera program CeReM Personal?Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Rozwój Twojej firmy

Dokumentacja pracownicza (30.50zł)
Zostań Supersprzedawcą (21.70zł)
Analiza FMEA procesu (37.00zł)
Umysł sprzedawcy (29.95zł)
Idealny pracownik (29.95zł)
Upadłość nie jest klęską (24.97zł)
Rada pracowników w firmie (47.58zł)
Jak zrobić karierę w MLM i uniknąć pułapek? (22.62zł)
Umowa zlecenie i o dzieło (19.97zł)
Moja firma (19.97zł)
Urlop wypoczynkowy pracownika (54.90zł)
Potrafię korzystać z internetu prowadząc własną firmę (0.00zł)
Marketing alternatywny (29.95zł)
Czas pracy w przykładach (36.60zł)
Pracownik niepełnoetatowy (30.50zł)
Hipnotyczny telemarketing (37.25zł)
Fundusze unijne (37.00zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej