e-mail sitemap strona główna
Kategoria: Inne


Praktyczny pomocnik procesowy

Genowefa Grześkowiak
Cena: 19.97 zł
stron: 138

obszerniejsze informacje o ebooku

Nie tylko dla niesłusznie oskarżonych i bezpodstawnie pozwanych przez sąd.


Jak wyjść cało z rozprawy, obalić niesłuszne oskarżenia i sprawić, aby ciągnące się procesy nie zniszczyły dorobku życia.

W idealnym świecie, nikt nie powinien trafić do sądu oskarżony za coś, czego nie zrobił, a już w żadnym wypadku nie powinien zostać za to skazany. Niestety realia są o wiele brutalniejsze i zapewne nie raz słyszałeś o niesłusznie oskarżonych i skazanych. I mowa tutaj o ludziach naprawdę niesłusznie oskarżonych, a nie o takich, którzy tylko tak mówia.

Przypadki takie niestety się zdarzają i wynikają m.in. z błędów urzędników, fałszywych donosów, złośliwości ludzkiej. Gdy już znajdziemy się w takiej sytuacji, często nie wiemy jak się zachować, a swoją spontaniczną,nieprzemyślaną reakcją, działamy na własną szkodę. Pod wpływem silnego zdenerwowania i lęku wypowiadamy słowa i podejmujemy działania, które pogrążają nas jeszcze bardziej!
Zostałeś posądzony o dokonanie czynu karalnego, lub przestępstwa, którego nie popełniłeś? Policja lub Prokuratura wszczęła wobec Ciebie postępowanie karne?

Przypadkowy znajomy pozwał Cię do sądu o wypłacenie rzekomo należnych zaległości płatniczych, lub domaga się spełnienia innego świadczenia, do uiszczenia, którego się nie poczuwasz?

Podejmowane próby zaangażowania adwokata, w obrębie właściwej prokuratury, lub sądu, przed, którym dochodzenie i proces będzie się toczyć, (lub już się toczy) nie udają się? Każdy prawnik grzecznie, ale stanowczo Cię zbywa. A może nawet nie próbujesz angażować pełnomocnika, bo zwyczajnie Cię na to nie stać? Jesteś załamany i czujesz się całkowicie bezradny? Takich sytuacji może być naprawdę wiele...

Na szczęście Ty możesz zdobyć nieocenioną wiedzę praktyczną, która ochroni Cię przed popełnieniem nieodwracalnych błędów...

... więdzę, opartą na autentycznych doświadczeniach z sal sądowych, która pozwoli Tobie samemu, we własnym imieniu, stawać przed sądami i reprezentować skutecznie swoje interesy, oraz uniezależnić się od prawników i uchronić przed wysokimi kosztami adwokackimi.
Każdy, kto ma, lub będzie mieć proces sądowy powinien znać realne możliwości swojej obrony. Ty będziesz miał okazję dowiedzieć się jakie masz prawa i przede wszystkim, jak z nich skorzytać w sądzie, aby uniknąć niesprawiedliwego wyroku.

"Praktyczny pomocnik procesowy", z którego będziesz mógł skorzystać, został napisany językiem zrozumiałym, bez niepotrzebnego tzw. "prawniczego bełkotu", co gwarantuje, że bez problemu będziesz wiedział jak wykorzystać tą wiedzę w praktyce, a co najważniejsze, poprowadzi Cię "za rękę" przez całe postępowanie przeciwko Tobie wszczęte, zarówno karne jak i cywilne, i pozwoli wyjść z niego zwycięsko!Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Inne

Sekty - co warto wiedzieć? (0.00zł)
Remont w praktyce: malowanie (19.97zł)
Jak pisać i tworzyć prezentacje (0.00zł)
Europa Europa (10.00zł)
W stronę ojca (24.75zł)
Sztuka uwodzenia kobiet na parkiecie tanecznym (0.00zł)
Fenomen grozy w muzyce (29.95zł)
Skuteczne metody podrywania (0.00zł)
Prawo spadkowe (31.70zł)
Zaplątani w czat (9.97zł)
Udane wesele (19.97zł)
Oblicza zdrady (29.95zł)
Oskar i reszta (9.97zł)
W otchłani śmierci (19.97zł)
Jak powiedziec NIE - chłopakowi? (0.00zł)
Jak wychować psa (7.70zł)
Wspólnota mieszkaniowa w praktyce (19.97zł)
Rozwód i alimenty (19.70zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej