e-mail sitemap strona główna
Kategoria: Rodzina i dzieci


Chłopiec czy dziewczynka

Karol Wójcik
Cena: 29.95 zł
stron: 94

obszerniejsze informacje o ebooku

Poznaj najnowsze, sprawdzone, naukowe sposoby planowania płci, które znają tylko nieliczni.


Chłopiec czy dziewczynka, czyli jak zaplanować płeć dziecka. Poznaj najnowsze, sprawdzone, naukowe sposoby planowania płci, które znają tylko nieliczni. Planowanie płci jest możliwe! Zaplanuj plec dziecka.

Co byś powiedziała, na zebrane w jednym miejscu wszystkie dostępne aktualnie informacje naukowe, dotyczące wszelkich metod planowania płci dziecka przed poczęciem?
Szczegółowo, a właściwie nawet "krok po kroku" opisuję jedyną, najbardziej pewną, wolną od opłat licencyjnych metodę dr Shettlesa, poszerzoną o moje własne doświadczenia polegające na wzbogaceniu jej o metodę tablic chińskich oraz elementy dietetyczne.
Wiedza podawana tutaj, chociaż pobieżna, umożliwia w jednym opracowaniu spojrzeć na całokształt spraw związanych z macierzyństwem.
Jaka będzie Twoja reakcja na następujące moje stwierdzenia?:
Czy gdybym powiedział Tobie, że istnieją od całkiem niedawna naukowe metody planowania płci, z których każdy może skorzystać, bez wychodzenia z własnej sypialni, uwierzyłabyś?

A gdybym dodał jeszcze, że aby skutecznie zaplanować płeć swojego dziecka, nie jest konieczna specjalistyczna wiedza, ani osobista wizyta w poradniach, czy uwierzyłabyś?

A jeżeli oświadczę, że możesz zacząć od przeczytania tego ebooka, i bez żadnej dodatkowej szczególnej wiedzy, umożliwi to Tobie skuteczne, zaplanowanie syna lub córki, to uwierzysz?

Oraz dodatkowo, co najważniejsze, dowiesz się jak stworzyć własnym dzieciom, najlepsze warunki startu do życia w zdrowiu, jeszcze przed ich narodzeniem.

Ebook "Chłopiec czy dziewczynka" umożliwi Tobie zdobycie kompletnej, najnowszej, naukowej wiedzy. Dowiedz się na czym polega planowanie płci.


Większości wiadomości tutaj zawartych nie zna 95% młodych ludzi. Jeśli chcesz realizować świadome macierzyństwo, zamów ebooka "Chłopiec czy dziewczynka. Czyli jak zaplanować płeć dziecka"

Wiedza, którą chcę Tobie przekazać, jest nie po to abyś koniecznie planowała płeć dzieci, ale abyś była świadoma tego, co robisz. Jak powiedział Abraham Lincoln "Gdybyśmy mogli najpierw wiedzieć,... moglibyśmy lepiej ocenić, co robić i jak to robić".

Posiadając tę elektroniczną publikację i korzystając z zawartej w niej wiedzy możesz dołączyć do tych uświadomionych. Wybór należy do Ciebie.


Od Autora:
"Pierwsze wydanie poradnika oceniał pod względem merytorycznym i fachowym, lekarz medycyny Włodzimierz Kuźniak. Osobiście kontaktował się on z autorem metody dr Shettlesem przy planowaniu własnych dzieci. Jego przypadek opisany jest na 58 stronie najnowszego wydania książki dr Shettlesa.
Dr Kuźniak uważał, że jedyną wadą mego poradnika było jedynie zbyt skrótowe potraktowanie tematu. Utrzymywał, że chociaż on po przeczytaniu poradnika, doskonale rozumie sens metody, to jednak przeciętny człowiek, może potrzebować dodatkowych konsultacji. Sądził również, że w tak krótkim opracowaniu sam nie potrafiłby tego tematu przedstawić lepiej.
Mam nadzieję, że obecne poszerzone, trzecie już wydanie poradnika w formie ebooka poprawiło ten mankament. Oczywiście w razie potrzeby w dalszym ciągu służę pomocą tak w osobistym kontakcie jak również anonimowo poprzez Internet".

- Karol Wójcik - autorWięcej informacji
Cena: 29.95 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Rodzina i dzieci

Inteligencja Twojego dziecka (24.97zł)
Oswoić atopowe zapalenie skóry (19.97zł)
ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu (19.97zł)
Szczęśliwe macierzyństwo i jego sekrety (14.75zł)
Naturalne planowanie rodziny (14.97zł)
Inteligencja Twojego Dziecka! (19.97zł)
ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej