e-mail sitemap strona główna
Kategoria: Inne


Udane wesele

Jolanta Valentin
Cena: 19.97 zł
stron: 189

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak profesjonalnie i tanio przygotować wesele, które zachwyci Waszych gości?


W jaki sposób przygotować przyjęcie weselne tak, aby wszyscy goście byli zachwyceni, a Ty będziesz je wspominać bardzo miło przez całe życie?

W jaki sposób przygotować przyjęcie weselne tak, aby wszyscy goście byli zachwyceni, a Ty będziesz je wspominać bardzo miło przez całe życie?

Wesele, ślub.


Marzysz o pięknym, niepowtarzalnym dniu.

Czas odliczany do wesela powoli mija, a rzeczy do zrobienia jest całe mnóstwo. Jaki jest przebieg wesela, kiedy i co organizować? O co pytać w restauracji? Jakie menu przygotować? Co zrobić z dziećmi w czasie przyjęcia?

Jest tak wiele pytań związanych z organizacją tego jedynego dnia. Odpowiedzi na nie znajdziesz w tym ebooku.

Całe weselne przygotowania rób w myśl zasady:

To, co masz zrobić jutro, zrób już dziś.


Przed weselem prawie zawsze wypada coś nieoczekiwanego, warto mieć więc rezerwę czasu.

Planowanie wesela musisz zacząć od zastanowienia się nad kilkoma bardzo ważnymi kwestiami. Ich spis znajduje się poniżej:

✔ Ślub konkordatowy czy tylko cywilny?

✔ Na ile osób ma być przyjęcie?

✔ Czy ma być tradycyjnie, czy nowocześnie?

✔ Dla jakiego wiekowo grona ma być przeznaczone?

✔ Skąd są goście i jak są majętni? – ważne przy wyborze miejsca, zorganizowaniu dojazdu i noclegu.
W tej publikacji poznasz odpowiedź na każde z powyższych pytań. Ślub to szczególny czas w życiu każdego człowieka. Jest to dzień w którym dwie osoby powiedziały przed ołtarzem "TAK! " i postanowiły na zawsze być razem - w szczęściu i smutku, w dni pogodne i pochmurne...

Wszyscy podchodzą do tego bardzo starannie, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Szukanie sukni ślubnej po całej Polsce, wybór odpowiedniej obrączki, wybór samochodu, kościoła oraz miejsca. Tak jest zawsze. Niestety z weselem bywa już bardzo różnie. Ludzie często się kłócą jak ma ono wyglądać i często zdarzają się pewne niedociągnięcia.

Publikacja zatytułowana "Udane wesele" ma za zadanie to zmienić. Każdy aspekt ślubny został bardzo dokładnie opisany - o tym jednak za momencik. Musisz wiedzieć, że intencją autorki było to, aby Twoje wesele złapało gości za serca! Aby to był najpiękniejszy dzień Twojego życia. Każdy będzie pamiętał to na zawsze - a dla Ciebie stanie się dumą to, że miałaś/miałeś wyjątkowe wesele!

Co takiego szczególnego
znajduje się w tym poradniku?Najważniejsze rzeczy do zorganizowania - kamerzysta, fotograf, zespół muzyczny, lokalizacja oraz świadkowie.Ustalenie szczegółów dotyczących menu, muzyki oraz sesji zdjęciowej.Weselne zakupy, dekoracja, zaproszenia - dowiedz się jak nad wszystkim zapanować.Zdrowie i uroda, przećwiczenie tańca oraz... stres przedweselny - cenne wskazówki.W jaki sposób powinno wyglądać przyjęcie weselne? Fajerwerki oraz inne wspaniałości weselne - prawdziwa magia! Weselna strona internetowa, etykietki na alkohol i inne gadżety - to także jest ważne.

To oczywiście tylko część materiałów, które zawiera ten ebook. Po prawej stronie znajdziesz odnośnik do spisu treści. Przejrzyj go, a będziesz w szoku jak wiele informacji zostało tutaj zawartych. Tak, w szoku! Dlatego, że publikacja ta zawiera aż 192 strony praktycznej wiedzy!

Ale to jeszcze nie wszystko!
Teraz przygotuj się na coś ekstra!


BONUS:

Po złożeniu zamówienia na tego ebooka otrzymasz także odnośnik to ściągnięcia pliku, gdzie znajdziesz aż 15 różnych materiałów, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią Twoje wesele! A są to między innymi:
Wzory zaproszeńWzory winietWzory podziękowańEtykietki na butelkiZabawne zawieszki na butelkiKalkulator weselny

Już sama wartość tych bonusów znacząco przekracza 20 zł! A co dopiero 192 strony po brzegi wypełnione cennymi wskazówkami... Jeśli planujesz wesele albo chcesz sprawić komuś wyjątkowy prezent, to nie wolno Ci przejść obojętnie obok tej publikacji. Oczywiście jak zawsze decyzja należy do Ciebie, ale pamiętaj o tym, że tak naprawdę nie kupujesz tutaj stron wypełnionych tekstem. Kupujesz swój wyjątkowy dzień w życiu. Nie pozwól na to, aby był on przeciętny, bo zasługujesz na coś pięknego! Wypełnij już teraz poniższy formularz, a już za kilka minut przekonasz się, że naprawdę było warto.
Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Inne

W stronę ojca (24.75zł)
Wspólnota mieszkaniowa w praktyce (19.97zł)
Europa Europa (10.00zł)
Oblicza zdrady (29.95zł)
Prawo spadkowe (31.70zł)
Zaplątani w czat (9.97zł)
Jak pisać i tworzyć prezentacje (0.00zł)
Rozwód i alimenty (19.70zł)
Remont w praktyce: malowanie (19.97zł)
Jak powiedziec NIE - chłopakowi? (0.00zł)
W otchłani śmierci (19.97zł)
Skuteczne metody podrywania (0.00zł)
Oskar i reszta (9.97zł)
Fenomen grozy w muzyce (29.95zł)
Sekty - co warto wiedzieć? (0.00zł)
Jak wychować psa (7.70zł)
Sztuka uwodzenia kobiet na parkiecie tanecznym (0.00zł)
Praktyczny pomocnik procesowy (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej