e-mail sitemap strona główna


Optymizm

Tomasz Stelmachowicz
Cena: 19.97 zł
stron: 195

obszerniejsze informacje o ebooku

Optymizm - Dlaczego poprzez pozytywne myślenie można osiągnąć więcej?


Każdy z nas przyszedł na świat z potencjałem twórczych możliwości, które drzemią w nim czekając jedynie na uaktywnienie i odkrycie.

Drogi Czytelniku!

Żyjemy po to aby poznawać siebie, odkrywać potencjał własnych możliwości, cieszyć się życiem, realizować swe marzenia, poszukiwać coraz to nowych dróg własnej satysfakcji i spełnienia... Żyjemy również po to aby realizować swoje pasje.

Zapewne każdy z nas chciałby nadać głębszy sens swojemu życiu, w pełni poczuć i doświadczyć to co nadaje mu swoistą niepowtarzalność i unikalność. Wszyscy przecież jesteśmy wyjątkowi i niepowtarzalni, jednakże jakże wielu z na o tym na co dzień zapomina. Każdy z nas przyszedł na świat z potencjałem twórczych możliwości, które drzemią w nim czekając jedynie na uaktywnienie i odkrycie. Każde z cudownych drzew, które wespół tworzą las, przez szereg lat uaktywniało swój potencjał by dziś móc udzielać cienia strudzonym wędrowcom.

Podobnie i my wszyscy wespół tworzymy społeczeństwo, w którym wzajemnie możemy dzielić się twórczą inspiracją. Ci z nas, którzy trafili na dogodną glebę, już dziś realizują się w pełni. Wielu z nas czeka jeszcze na odkrycie siebie i równie wielu kroczy ścieżką samopoznania odkrywając swoje twórcze możliwości. Samopoznanie jest jednym z wymiarów naszego życia.

Drugim z nich jest twórcza kreacja. Gdy samopoznanie połączymy z twórczą kreacją odkrywając i odnajdując siebie jako twórców naszej rzeczywistości wówczas nasze życie wkracza na ścieżkę spełnienia. Poczucie życiowego sukcesu jest wprost proporcjonalne do poczucia życiowego spełnienia. Toteż kroczmy ścieżkami samorealizacji, realizując zarazem swe marzenia. Kroczmy pełni optymizmu, pałający entuzjazmem, kroczmy pełni Radości, Szczęścia i Miłości. Bądźmy jako owe drzewa w towarzystwie których mogą odetchnąć strudzeni wędrowcy. Bądźmy jako Ci, którzy samym swoim nastawieniem przeistaczają otaczającą nas rzeczywistość. Mamy w sobie nieograniczony potencjał. Tym potencjałem jest moc Optymizmu, oraz twórczej, aktywnej Kreacji. Mam nadzieję Czytelniku, że książka „Sekrety Optymizmu – Poradnik szczęśliwego życia” przyniesie Ci równie wiele radości, ile mi przyniosła podczas pisania. Gdyż zarazem Ty Czytelniku jesteś jej współautorem. Stwarzasz ją bowiem na równi swoim aktywnym zaangażowaniem. Pozwól by ta książka Cię poprowadziła. Pozwól aby odkryła przed Tobą goszczący w Tobie potencjał. Zostań Optymistą i wiedź Szczęśliwe Życie.


Życząc Wiele Życiowego Szczęścia,
odkrycia, poznania oraz zrozumienia siebie
a zarazem uaktywnienia twórczego życiowego potencjału

Przesyłam Serdeczne Pozdrowienia
Tomasz Stelmachowicz

Kilka słów o autorze publikacji


Tomasz Stelmachowicz Autor książek i licznych artykułów osadzonych w tematyce samorealizacji, pozytywnego myślenia, ezoteryki oraz parapsychologii. Od wielu lat praktykujący różnorodne metody medytacji, poznawania i zgłębiania umysłu oraz twórczej pracy nad sobą. Posiada głębokie doświadczenie w zakresie metod i technik pracy z umysłem.

Szczególną dziedziną jego zainteresowań są odmienne stany świadomości doświadczane przez adeptów podczas medytacji, sesji autohipnotycznych oraz w trakcie świadomego śnienia. W swoich publikacjach dzieli się z czytelnikami własnym doświadczeniem oraz osobistą refleksją opartą na podstawie zarówno własnych doświadczeń jak i obserwacji, których podłożem są różnorodne teorie psychologiczne.
Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Psychologia sukcesu

Klucz do skutecznej komunikacji (24.97zł)
Nieśmiałość - jak się jej pozbyć? (19.97zł)
Rutyna w związku (14.49zł)
Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji (29.95zł)
Korepetycje z sukcesu (19.90zł)
Mowa Ciała a Sukces (27.00zł)
Zabójcza koncentracja (19.97zł)
Dobry start (17.70zł)
Zmień swoje myśli (19.97zł)
Ja i cele (37.00zł)
Sekrety kreatywnego myślenia (21.70zł)
Świadome zakupy (19.97zł)
Czynniki osiągania sukcesu (41.70zł)
Vademecum doradcy ubezpieczeniowego (21.70zł)
Tydzień z Milionerem (19.90zł)
Zarządzanie sobą samym w czasie (21.70zł)
Gut Impact (34.00zł)
Motywacja bez granic (21.70zł)
Stań się kobietą sukcesu (21.70zł)
Umysł Lidera (21.90zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej