e-mail sitemap strona główna


Niemieckie słówka

Paweł Sygnowski
Cena: 9.97 zł
stron: 50

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak zapamiętać 200 niemieckich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut?


Jezyk niemiecki jest łatwy. Niemiecki staje się coraz popularniejszy wśród Polaków. Wykorzystaj techniki pamieciowe do nauki słówek i wyrażeń. Poznaj jezyk niemiecki.

UWAGA: Ujawniamy sekret skutecznej nauki niemieckich słówek!

Zanim poznasz skuteczny sposób na naukę niemieckiego, zastanów się proszę przez moment, w jaki sposób nauczyłeś się języka polskiego, który jest przecież zaliczany do jednego z najtrudniejszych języków świata. Czy chodziłeś do jakieś szkoły językowej? Czy ktoś Ci mówił, jak masz się uczyć? A może ktoś wpajał Ci reguły gramatyki polskiej? Wcale nie...

Jako bardzo mały chłopiec, czy dziewczynka - brałeś na swój warsztat pojedyncze słowo zasłyszane u rodziców i powtarzałeś je w kółko, nie zważając na błędy i myląc się nieustannie, do czasu... Następnie brałeś się za kolejne słówko i kolejne. Potem były już całe, pełne zdania. I to wszystko. Pojedyncze słówko - w tym właśnie zawiera się cały sekret.

Odkryj gdzie leży tajemnica sprawnego porozumiewania się po niemiecku

Czy wiesz, że język niemiecki zawiera kilkaset tysięcy słów? Jak myślisz, ile słów używa przeciętny Niemiec? 100 tysięcy? 10 tysięcy? Wcale nie. Przeciętny Niemiec używa stale około 2000 słów. To wszystko. Taka liczba jest mu w 100% wystarczająca do prowadzenia swobodnych i prostych rozmów.
Co byś w takim razie powiedział, gdybyś poznał metodę, dzięki której w jak najkrótszym czasie mógłbyś nauczyć się maksymalnej liczby słówek, wyrażeń i całych zdań języka niemieckiego?

Co byś powiedział, gdybyś w ciągu najbliższych 100 minut poznał, co najmniej 100 wcześniej zupełnie nieznanych Ci niemieckich słów i wyrażeń?

Mowa o zupełnie samodzielnej, bez stresowej nauce i to w dodatku bez śladu nudy, z wykorzystaniem wyobraźni i natychmiastowymi odczuwalnymi rezultatami.

Taka metoda istnieje. Jest ona stosowana i uznana przez tej skali ekspertów w temacie niekonwencjonalnych metod nauczania, jak choćby Tony Buzan, czy Harry Lorayne. Jej początki giną w mroku dziejów. Jednak przyjmuje się, ze pochodzi ze starożytnej Grecji. Nie wiadomo dokładnie, kiedy powstała oraz czy jej dzisiejsza wersja to oryginał, czy tylko któraś z jej wersji.

"Ten kurs, to koniec kłopotów z nauką obcego słownictwa."
- Anna Szczypunek, ekonomista


Co to za metoda?

Jest to metoda nauki obcego słownictwa wykorzystująca prawa ludzkiej pamięci oraz techniki jej działania, które zostały opisane szeroko na http://szybka-nauka.zlotemysli.pl

Na czym polega ta metoda?

Na wykorzystaniu naturalnych praw i technik działania ludzkiego umysłu. Dzięki temu poprzez zaangażowanie w znacznym stopniu twojej wyobraźni, metoda te eliminuje tym samym wszelką nudę z nauki, wykorzystuje w maksymalny sposób twój czas, dając ci poczucie pewności siebie, dzięki natychmiastowym, sprawdzalnym i odczuwalnym rezultatom.

Jak bardzo efektywna jest ta metoda?

Zupełnie początkujący, jest w stanie opanować 200 słówek niemieckich w czasie krótszym niż 100 minut.

Gdybyś przez 5 dni w tygodniu poświęcił tylko ok. 1 godziny na naukę słówek, to przy założeniu, że w 1 godzinę nauczysz się ok 200 słówek, opanujesz w ciągu tygodnia 1000 słówek.

Udowodniono, ze przeciętny człowiek w 90% swoich rozmów używa do 2000 słów, które są ciągle powtarzane w różnych kontekstach i znaczeniach. Można, więc powiedzieć, ze w 2 tygodnie jesteś w stanie opanować zakres słów znanych i używanych przez przeciętnego Niemca.

BONUS #1: Dodatkowe słówka
Do każdego zakupu, dołączamy za darmo dodatkowe 450 niemieckich słówek wraz z przykładami do skutecznej i szybkiej nauki języka niemieckiego.

BONUS #2: Bezpłatne konsultacje
Otrzymasz także możliwość bezpłatnych konsultacji z autorem tej publikacji. Dzięki czemu, w jakimkolwiek miejscu utkniesz, zawsze będziesz mieć do pomocy swojego osobistego trenera.


Więcej informacji
Cena: 9.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Nauka języków obcych

Matura ustna z języka angielskiego (19.97zł)
Język angielski (19.97zł)
Angielskie czasy (19.97zł)
Angielskie formuły konwersacyjne (9.97zł)
SuperMemo 98 Skuteczna nauka angielskiego (0.00zł)
Mowa zależna jest prosta! (19.97zł)
Angielskie zwroty (14.97zł)
Włoskie słówka (9.97zł)
Hiszpańskie słówka (19.97zł)
Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim (14.97zł)
Szybka nauka języków obcych (29.90zł)
Strona bierna jest prosta! (19.97zł)
Okresy warunkowe są proste! (19.97zł)
Angielskie formuły konwersacyjne i Angielskie przyimki (15.90zł)
Angielskie przyimki (prepositions) (9.97zł)
Business English dla każdego (24.97zł)
Pułapki i ciekawostki języka niemieckiego (14.97zł)
Angielskie słówka (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej