e-mail sitemap strona główna
Kategoria: Motoryzacja


Dekalog Myślącego Kierowcy

Ryszard Jakubowski
Cena: 19.97 zł
stron: 144

obszerniejsze informacje o ebooku

Kto jeszcze chce zaoszczędzić kilkaset złotych i uniknąć punktów karnych za wykroczenia drogowe?


Masz prawo jazdy ? Punkty karne za wykroczenia drogowe nie muszą być koszmarem. Dowiedz się jak jeździć, aby ich nie otrzymać i zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim.

Czy myślałeś kiedyś jakby to było przemierzać drogi swojego miasta, Polski, Europy i świata nie martwiąc się ani o mandaty, ani o punkty karne? Czy chciałbyś wiedzieć jak rozpoznać i nie dać się sprowokować nieuczciwym kierowcom i umieć sprostać trudnym drogowym sytuacjom? A może po prostu komplement typu "Ależ Ty jesteś dobrym kierowcą" jest dla Ciebie największą motywacją, aby jeszcze lepiej prowadzić?
Czy chciałbyś, aby zarówno stłuczki jak i mandaty były Tobie obce? Pomyśl sobie ile pieniędzy zaoszczędzisz. Oprócz wykroczeń, których wystrzeganie się jest dla Ciebie oczywiste, znałbyś metody nieuczciwych kierowców, próbujących sprowokować Cię do stłuczki, której straty musiałoby pokryć Twoje ubezpieczenie.

W jaki sposób korzystać z najwyższych ulg i zniżek w opłatach za ubezpieczenia komunikacyjne?


Najniższe składki OC płacą kierowcy, którzy prowadzą bezwypadkowo. Najmniejsza stłuczka powoduje, że ulgi się zmniejszają i składki kosztują więcej. Ty też możesz dowiedzieć się, czego się wystrzegać i jak prowadzić, aby nie mieć stłuczek, kolizji czy wypadków, aby zawsze płacić najniższe możliwe składki i mieć najwyższe ulgi!

Możesz już teraz zamówić publikację "Dekalog myślącego kierowcy" za jedyne 19,97 zł zł, z której dowiesz się, jakie są sposoby na bezwypadkową jazdę i jak rozpoznawać czy za kierownicą innego pojazdu siedzi kierowca zmęczony, nieskoncentrowany lub może taki, który chce sprowokować Cię do stłuczki.

Możesz też po prostu czytać dalej, aby dowiedzieć się więcej o bezpiecznej jeździe i przekonać się jak bardzo możesz skorzystać na tej wiedzy, zanim podejmiesz ostateczną decyzję.

Tak, wiem że jeśli ebook nie spełni moich oczekiwań, mogę go zwrócić, odzyskując 100% inwestycji poniesionej na jego zakup. (zobacz naszą wieczną gwarancję)

Tylko Ty możesz zdecydować jak bardzo skorzystasz z wiedzy doświadczonego kierowcy.


Nadawca: Ryszard Jakubowski
Odbiorca: Przyszły dobry kierowca

Wiedza, którą chcę Tobie przekazać, nie pochodzi ani z książek, ani z tras rajdowych. Zdobywałem ją latami, krok po kroku, pokonując dziesiątki tysięcy kilometrów w każdych warunkach: od pięknej, słonecznej pogody do zamieci śnieżnych i zasp na oblodzonej szosie, od jazdy szybkim, zrywnym autem z setkami koni mechanicznych w silniku do ciągnięcia w ślimaczym tempie ciężkiej przyczepy z wielkim pełnomorskim jachtem...

Za kółkiem spędziłem ćwierć wieku, przejeżdżając w tym czasie blisko milion kilometrów po drogach prawie wszystkich krajów europejskich. Analizowałem wnikliwie każdą przygodę na drodze, każdy zaobserwowany wypadek... A przede wszystkim uważnie słuchałem, co starsi, bardziej doświadczeni kierowcy mają do powiedzenia.

Zobacz co piszą o mnie Ci, którzy mieli przyjemność ze mną jeździć:

Jak bardzo chciałbyś zdobyć uznanie wśród innych oraz aby mówiono o Tobie dobry kierowca?


Czy także Twoi znajomi kierowcy dzielą się na takich, z którymi chętnie wsiadasz do samochodu i dajesz się wozić, oraz na takich, z którymi wolisz nie jeździć? Przyczyna tego podziału jest prosta. Kierowcy z grupy pierwszej sprawili, że jadąc z nimi samochodem czułeś się bezpiecznie a myśli mogłeś skupić na czymś innym.
Druga grupa kierowców, to Ci, z którymi nie wiążesz najlepszych wspomnień. Prawdopodobnie prowadzili w taki sposób, który przyprawiał Cię o niepokój czy nawet strach. Nie ma znaczenia czy prowadzili zbyt szybko, niepewnie czy nieuważnie. Wystarczy, że poczułeś jakiekolwiek zagrożenie i natychmiast zdyskwalifikowałeś ich z grupy pierwszej. Do której grupy Ty, jako kierowca, chciałbyś należeć?

Czy Ty także masz znajomych, z którymi boisz się wsiadać do samochodu? Może chciałbyś zrobić im niespodziankę i sprezentować im publikację, która otworzy im oczy i nauczy jak bezpiecznie jeździć?

Kto jeszcze chce zostać wtajemniczony w to, czego nie uczą na kursach na prawo jazdy?


Jeśli niedawno zdobyłeś prawo jazdy, to serdecznie Tobie gratuluję. Masz już przepustkę, która pozwala Ci na to, aby prowadzić. Czy Ty także masz jednak wrażenie, że na kursach uczy się jazdy ze sztuczną prędkością, w sztucznych warunkach i w nerwowej atmosferze?

  • Czy zapoznałeś się z bardziej zaawansowaną stroną prowadzenia samochodu?
  • Czy nauczono Cię jeździć w taki sposób, aby nie przeszkadzać innym?
  • Czy miałeś okazję poznać różnicę między jazdą na ulicach zatłoczonego miasta a na drogach poza miastem?
  • Czy na kursach jazdy nauczyli Ciebie jak zachowywać się w korkach ulicznych?
  • Czy była to nauka jazdy krętymi, górskimi drogami?
  • Czy była to nauka jazdy po śliskiej, zalodzonej lub zaśnieżonej nawierzchni?
  • A może nauczyli Cię jak jeździć podczas ulewy czy w czasie mgły i śnieżycy?
Zapewne Ciebie także tego nie uczyli... i właśnie dlatego powstał niesamowicie praktyczny poradnik "Dekalog Myślącego Kierowcy", w którym Autor, kierowca, który przejechał blisko milion kilometrów bez ani jednego wypadku zdradza tajemnice, które pozwolą Ci bezpiecznie przejechać przez życie.Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Motoryzacja

Samochodowe instalacje zasilania gazem (17.70zł)
Fiat 126p. Sportowe modyfikacje i tuning malucha (19.97zł)
Drewno zamiast benzyny (19.97zł)
Tania jazda samochodem (27.97zł)
Fiat 126p - Mały Wielki Samochód (14.99zł)
Jak działają magnetyzery i jak je wykonać? (9.77zł)
Jak ulepszyć swojego Fiacika? (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej