e-mail sitemap strona główna


Mowa Ciała a Sukces

Łukasz Milewski
Cena: 27.00 zł
stron: 161

obszerniejsze informacje o ebooku

Dowiedz się, jak za pomocą zmiany osobistej kształtować mowę ciała i stać się liderem!


Jak sprawić, by Twoja mowa ciała hipnotyzowała rozmówców?

Krzysiek był początkującym handlowcem. Miał dobrze opanowane techniki języka perswazji, jednak jego spotkania z klientami nie przynosiły w pełni zadowalających efektów. Krzysiek, który był zmotywowanym i nastawionym na samodoskonalenie człowiekiem szukał przyczyn tego stanu rzeczy. Kiedyś, gdy przegrzebywał półki w księgarni w poszukiwaniu kolejnej książki o języku perswazji, jego uwagę przyciągnęła sąsiednia pozycja.

Wystarczyło, że przejrzał spis treści aby podjąć decyzję o zakupie. Po powrocie do domu zaczął czytać swój pierwszy podręcznik mowy ciała. Nagle uświadomił sobie, że większość jego dotychczasowych niepowodzeń w kontaktach z klientami, spowodowana była nieprawidłową mimiką, gestykulacją oraz zachowaniem.

Zrozumiał, że aby być skutecznym musi poznać sekrety mowy ciała. Niezwłocznie zaczął trenować przed lustrem oraz eksperymentować przy spotkaniach z ludźmi. Jego skuteczność wzrosła w sposób radykalny. Nie mógł uwierzyć, że w kontaktach międzyludzkich tak naprawdę decydują nie tyle słowa, co ciało i sygnały które wysyła. To był przełom, od tej pory stał się najlepszym handlowcem w firmie. Jego starania docenili przełożeni i już po pół roku dostał awans.

Pomimo sukcesu nie zaprzestał zgłębiać tajników mowy ciała. Ciągle się doskonalił i pracował nad sobą. To zaowocowało nawiązaniem dobrych, długotrwałych relacji z jego klientami. Pewnego dnia jeden z nich zadzwonił do Krzyśka z propozycją współpracy. Dziś Krzysiek jest współwłaścicielem. Wszystko dlatego, że kiedyś w księgarni, całkiem przypadkiem, natrafił na podręcznik mowy ciała. 

Dlaczego mowa ciała jest kluczowym składnikiem komunikacji międzyludzkiej?


Przed tym jak człowiek wykształcił sposób porozumiewania się za pomocą języka, już ludzie pierwotni wytworzyli system  komunikowania się za pomocą gestów. Dziś wydawałoby się, że język i słowa są podstawą w przekazywaniu informacji. Często nie zdajemy sobie sprawy iż większość informacji czerpiemy z otoczenia nie za pomocą słów lecz wzroku. Mową ciała posługujemy się nieustannie, często bez udziału świadomości.

Posługiwanie się komunikacją niewerbalną podkreśla znaczenie przesyłanych informacji. Wzmacnia też stosunek tego co i o czym mówimy. Ludzie dobrze posługujący się językiem ciała postrzegani są jako pewniejsi siebie, wiarygodniejsi oraz są bardziej skuteczni w budowaniu relacji z innymi. Niewerbalne aspekty mowy dają nam również informacje o stanach emocjonalnych rozmówcy, jego intencjach, oczekiwaniach, pozycji społecznej, pochodzeniu, wykształceniu, samoocenie, cechach temperamentu i wielu innych. Dlatego właśnie warto znać techniki mowy ciała. 

Jak ważna dla dobrej komunikacji jest mowa ciała wiedzą ludzie biznesu, polityki, aktorzy. 7% - słowa (kontekst treści, jaką przekazujesz), 35% - ton, tempo, rytm i szybkość, z jaką mówisz i aż 55% to Mowa Ciała. To 93% skuteczności zależy od Mowy Twojego Ciała, ponieważ ton, rytm oraz szybkość, z jaką mówisz, powstaje w Twoim ciele (a więc jest ważnym elementem języka ciała).

Co zyskasz dzięki lekturze tego ebooka i wykonywaniu ćwiczeń w nim zawartych?Dowiesz się czym jest mowa ciała.

Staniesz się bardziej rozumiany i akceptowany.

Poradzisz sobie z emocjami tworzącymi dysonans pomiędzy tym, co mówisz, a tym, co wyraża Twoje ciało.

Zrozumiesz się jaki jest wpływ fizjonomii na mowę ciała.

Poznasz tajemniczy „kod sygnałów” przekazywany podczas komunikacji z drugim człowiekiem.

Zdobędziesz wiedzę jak poprzez odpowiednie ćwiczenia świadomie rozładować negatywne emocje.

Dowiesz się, w jaki sposób emocje kształtują język ciała.

Odkryjesz czy osoby z Tobą rozmawiające są prawdomówne czy kłamią.

Posiądziesz umiejętność odczytywania sygnałów wysyłanych przez twar.

Dowiesz się co to jest „rapport” i jak skutecznie go wykorzystać.

Poznasz ćwiczenia, które diametralnie poprawią Twoją mowę ciałą - również Twój głos oraz „mowę” oczu.

Poznasz 3 proste kroki do swobody wyrażania siebie za pomocą mowy ciała.

Poznasz sekrety budowania trwałych i długofalowych relacji z innym.

Dlaczego ten ebook jest inny niż większość książek, które ukazały się do tej pory?


Po pierwsze, napisany jest w sposób nasuwający skojarzenia z konwersatorium, w którym aktywny udział biorą uczestnicy – czyli w tym wypadku czytelnik ebooka. Aż ma się ochotę zadać pytanie prowadzącemu. To powoduje, że publikacja jest wyjątkowa i nie jest przeznaczona dla każdego. Kupić ją powinni tylko ci, którzy gotowi są poświęcić trochę czasu na przeprowadzenie ćwiczeń w niej zawartych. Jeżeli więc nie masz dość motywacji, nie kupuj tego ebooka. Szkoda Twoich pieniędzy. Jeżeli jednak jesteś gotów popracować nad sobą, ta książka może okazać się nieocenionym źródłem, które poprowadzi Cię ku lepszemu życiu.

Co mówi o ebooku jego autor?

Odkrywając kolejne karty tej książki pomyślisz z pewnością, że jest „inna”. Inne jest podeście do tematu, inny niż mogłoby się wydawać jest cel. Tak. Jest to bez wątpienia inna książka: inny klimat i inny „sposób” prezentacji. Inny też może być jej „odbiór”. Pracowałem nad nią w sposób pełny artyzmu i chaosu. „Biegałem” od rozdziału do rozdziału niczym artysta malujący swój obraz. Podczas czytania będziesz „zmuszany” do myślenia i analizy, a przede wszystkim odkrywania. Odkrywania tego, jak wiele dała mi znajomość języka ciała i ile może dać Tobie. Czytając tę publikację możesz mieć wrażenie, że piszę tak, jak mówię - i tak właśnie jest. Oprócz przekazania Ci wiedzy pozwalającej odkryć “zjawisko”, jakim jest mowa ludzkiego ciała, przekazuję Ci przede wszystkim kurs. Tylko poprzez codzienne praktykowanie ćwiczeń tutaj zawartych możesz w znacznej mierze poszerzyć swój horyzont znajomości tego języka.

Dlaczego miałbym wierzyć autorowi ebooka?Łukasz Milewski to znany w Polsce ekspert w dziedzinie doskonalenia umiejętności i osiągania sukcesu. Z dużym powodzeniem prowadzi seminaria, treningi i coaching w całym kraju dotyczące: mowy ciała, zmiany tożsamości, doskonalenia osobowości i skuteczności działania. Jego cykl treningów Czas na Zmiany pomógł zmienić życie setkom ludzi w całej Polsce, a po Mowie Ciała w Biznesie doszło do wielu fantastycznych kontraktów.

Dla większości jest mentorem, dla najbliższych przyjacielem. Najbardziej ceni sobie w człowieku człowieczeństwo. Autor wielu artykułów i publikacji. Jest przykładem tego, że silna wola, determinacja, pracowitość, konsekwencja i uczciwość są drogą do sukcesu. Jego najważniejsze zasady opierają się na prostej i przekonującej logice: Wierz bezgranicznie w to, co robisz; działaj z entuzjazmem, pasją i konsekwencją; postępuj etycznie. Kochaj zawsze i wszędzie.

Poznaj sekrety mowy ciała i odkryj w sobie moc stawania się tym kim chcesz.Wyobraź sobie, że zdobywasz wiedzę i umiejętności, które pomagają Ci zrozumieć język ciała. Zdobywasz potężne narzędzie, które możesz wykorzystać, aby osiągać swoje cele - zawodowe, biznesowe czy osobiste. Otwierają się przed Tobą drzwi, za którymi czekają Twoje realne osiągnięcia. Warto dać im szansę.
„Mowa Ciała a Sukces” to poradnik, który pokaże Ci, jak stać się atrakcyjnym rozmówcą. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że ich język ciała kształtują emocje. Dlatego właśnie tak trudno jest przejąć całkowitą kontrolę nad własnym ciałem. Autor ebooka wie o tym doskonale i dlatego sięga do samego źródła – Twoich emocji. Wyjaśnia i przekonuje, że także ciało może kształtować emocje. Co więcej, przedstawia praktyczne ćwiczenia, które pomagają osiągnąć autentyczną spójność i spokój wewnętrzny oraz przejąć całkowitą kontrolę nad samym sobą.
Możesz ściągnąć darmowy fragment ebooka, by pełniej uświadomić sobie korzyści płynące z posiadania wiedzy w nim zawartej lub od razu go zamówić używając prostego formularza. Spraw sobie prezent już teraz!


Więcej informacji
Cena: 27.00 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Psychologia sukcesu

Od złotówki do stówki (19.97zł)
Tydzień z Milionerem (19.90zł)
Vademecum doradcy ubezpieczeniowego (21.70zł)
Świadome zakupy (19.97zł)
8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla (0.00zł)
Zarządzanie sobą samym w czasie (21.70zł)
Motywacja bez granic (21.70zł)
Techniki najskuteczniejszych negocjatorów (29.70zł)
Odrodzenie Feniksa (27.25zł)
Umysł (31.70zł)
Sztuka pisania perswazyjnych tekstów (37.00zł)
Klucz do skutecznej komunikacji (24.97zł)
Feng shui partnerstwa (19.97zł)
Nieśmiałość - jak się jej pozbyć? (19.97zł)
Szkoła Sukcesu (0.00zł)
Zmień swoje myśli (19.97zł)
Dobry start (17.70zł)
Manipulacja, perswazja czy magia? (27.97zł)
Czynniki osiągania sukcesu (41.70zł)
Sekrety samokształcenia (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej