e-mail sitemap strona główna


Cover booker

Paweł Kata
Cena: 31.70 zł
stron: 45

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak skutecznie obstawiać u bukmachera i nie tracić przy tym czasu, nerwów oraz pieniędzy?


Poznaj nowatorską i skuteczną metodę gry na zakładach bukmacherskich!


Jeżeli metoda, którą aktualnie stosujesz grając u bukmachera, przynosi Ci stałe, częste zyski i nie jest przy tym czasochłonna, ryzykowna, nie wymaga dużych nakładów finansowych i nie spędza Ci snu z oczu, to nie czytaj dalej.


Jeżeli jednak masz dość:
 • ryzykownej gry „tasiemcem” i notorycznych przegranych przez zaledwie jedno zdarzenie,
 • monotonnego obstawiania progresją, która na dodatek często okazuje się zbyt kosztowna, a zyski są niewspółmierne do czasu poświęconego na ich uzyskanie,
 • szukania surebet'ów, które nie dość, że wbrew powszechnemu mniemaniu nie dają 100% wygranej, to jeszcze są mało dochodowe i za każde 100 złotych w grze oferują 1-6% zysku,
 • śledzenia statystyk sportowych i pracochłonnego porównywania kondycji obu drużyn, na które chcesz zagrać,
 • stresu towarzyszącego grze za większe pieniądze,
 • i wielu innych nieprzyjemności...

To ...zagraj metodą Cover, która została rzetelnie przedstawiona w ebooku „Cover booker”...


Dzięki Coverowi:
 • będziesz częściej wygrywać,
 • drastycznie zwiększysz bezpieczeństwo gry,
 • będziesz grać za niewielkie kwoty,
 • grasz kiedy chcesz i jak chcesz,
 • oszczędzisz czas, ponieważ większość zdarzeń z oferty kursowej nadaje się do gry Coverem,
 • od razu będziesz wiedzieć wszystko o wygranej (i osiągniesz ją dużo szybciej, niż przy grze progresją! ).

Każdy, kto chce wygrywać (i zarabiać) na zakładach bukmacherskich może osiągnąć sukces, jeżeli tylko będzie konsekwentnie stosował wybraną metodę gry.Ktoś obstawiający „tasiemce” na pewno za którymś razem trafi wszystkie zdarzenia i odbierze wygraną. Osoba poszukująca Surebet'ów z pewnością zarobi praktycznie bez ryzyka kilka procent wkładu. Podobnie będzie z graczem wytrwale obstawiającym kolejne kroki opracowanej przez siebie progresji.

Ale...


Czy chcesz czekać na to, aż kilkanaście meczy „wejdzie” na jednym kuponie i denerwować się, gdy jednak to jedno pechowe zdarzenie po raz kolejny zadecydowało o porażce?Czy masz czas i ochotę na poszukiwanie i porównywanie „każdy z każdym” kursów z różnych serwisów bukmacherskich, żeby znaleźć Surebeta i zarobić ~4% wkładu?Czy posiadasz tyle cierpliwości i, przede wszystkim, nerwy ze stali, aby stosując progresję przez kilka tygodni czekać, aż Twoja drużyna zremisuje, żebyś mógł w końcu odebrać wygraną nieproporcjonalną do czasu poświęconego na jej uzyskanie?Cover jest dla wszystkich, którzy na każde z tych pytań stanowczo odpowiedzieli „NIE”. Dlaczego? Bo grając Coverem można sukces osiągnąć szybciej i mniejszym nakładem środków! NIE grasz ryzykownym „tasiemcem” - grasz tylko na jedno zdarzenie, a w dodatku obstawiasz aż dwie możliwości! NIE marnujesz czasu na szukanie idealnego zestawu kursów - wiele zdarzeń z codziennej oferty z powodzeniem nadaje się do obstawienia Coverem.NIE musisz inwestować 100 złotych, żeby zarobić 4 złote! Inwestujesz połowę z tego i zarabiasz średnio 20 złotych (5 razy więcej, niż w Surebet'cie uznawanym za dochodowy! ).NIE musisz posiadać ogromnych pieniędzy, żeby przez nie wiadomo ile spotkań podwajać stawkę – grasz za tyle, ile jesteś w stanie wyłożyć w danej chwili.NIE czekasz tygodniami na odebranie wygranej – masz ją zaraz po zakończeniu spotkania.

"Metoda Cover jest wręcz wypakowana zaletami! To właśnie dzięki temu, że konsekwentnie stosowałem tą strategię, wielokrotnie podwajałem swoje pieniądze."- Paweł Kata, autor tej książki

Wszyscy wiedzą, że żadna metoda obstawiania nie daje 100% pewności wygranej. Dotyczy to również oferowanego tu Covera. Książka ta jednak zawiera coś, czego nikt inny Ci nie powie omawiając swoją metodę: informacje o nie jednym, ale o aż dwóch sposobach na to, jak odzyskać utracone pieniądze!

Dodatkowo zdobędziesz informacje o dwóch zaawansowanych metodach zarządzania środkami przeznaczonymi na grę, dzięki czemu zaczniesz grać mądrze i unikniesz utraty całych pieniędzy w krótkim czasie.

Jeszcze nie jesteś w pełni przekonany?

Zobacz w takim razie...

Do każdej zakupionej książki dodajemy jako BONUS program komputerowy BukCover 2.0 – niemożliwy do zdobycia w żaden inny sposób!


Dzięki niemu:

-maksymalnie skrócisz czas na wstępne analizy,-jednym kliknięciem dowiesz się ile wygrasz,-poznasz procentowe prawdopodobieństwo poszczególnych wariantów spotkania, jakie wyznaczył bukmacher (! ! ! ).

Dodatkowo, jeżeli chciałbyś Covera używać jako metody uzupełniającej, to dodatkowo program zawiera świetny kalkulator Surebetów! Wystarczy tylko wprowadzić kursy spotkań u różnych bukmacherów, kliknąć, a program sam wyliczy ewentualnego Surebeta. Już nigdy więcej nie będziesz siedzieć z kalkulatorem w ręku, bawić się w podstawianie do wzorów i tracić czasu na grę tą metodą!

Ale to jeszcze nie wszystko!

Program posiada wbudowany kalkulator progresji! Możesz dowolnie ustalić stawkę początkową oraz zysk, jaki chcesz osiągnąć (w PLN lub procentowo), a za jednym kliknięciem program wygeneruje dla Ciebie plan obstawiania na 15 najbliższych spotkań!

Wszystkie obliczenia program wykonuje zarówno dla bukmacherów internetowych jak i dla bukmacherów naziemnych, więc nie musisz przeprowadzać dodatkowych kalkulacji!

Książka + program - czy już w pełni zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele korzyści przyniesie Ci ten zestaw?


Wyobraź sobie... siadasz przed komputerem, szybko znajdujesz kilka spotkań wartych obstawienia, wpisujesz dane do programu, klikasz, wiesz jak obstawić, klikasz kilka razy, zatwierdzasz kupony i... to wszystko, co musisz zrobić! Najefektywniej wykorzystane 5 minut Twojego cennego czasu :-)

Jeszcze się zastanawiasz?

To na pewno Cię przekona! Wydawnictwo Złote Myśli daje Ci gwarancję satysfakcji z ebooka. Jeżeli stwierdzisz, że ebook jakimś cudem nie spełnił Twoich oczekiwań - zwrócimy Ci zainwestowane pieniądze! Program oczywiście będziesz mógł zatrzymać.

Tak więc, Twoja inwestycja jest w pełni bezpieczna.

UWAGA - BONUS! Kupując tego ebooka otrzymasz program komputerowy BukCover 2.0 o wartości 29,90 zł, który bardzo ułatwi Ci obstawianie. Oto zrzut z ekranu:

Dość tego zastanawiania się! Nie marnuj tych pięciu minut, w których mógłbyś ZARABIAĆ :-)

Kup teraz, przeczytaj i wygrywaj!
Więcej informacji
Cena: 31.70 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Hazard, zakłady bukmacherskie

Kasyna zawsze wygrywają? (39.97zł)
Systemy bukmacherskie 2006 (39.97zł)
Bukmacherski profesjonalizm (19.90zł)
Multilotek kontra zakłady sportowe i bukmacherskie (39.97zł)
Poker współczesny. Texas Hold'em i inne odmiany pokera. (39.97zł)
Stań się postrachem bukmacherów (39.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej