e-mail sitemap strona główna


Matura ustna z języka angielskiego

Karolina Halczuk
Cena: 19.97 zł
stron: 286

obszerniejsze informacje o ebooku

Egzaminator radzi, jak dzięki prostym technikom skutecznie zaprezentować swoją wiedzę.


Egzaminator poradzi Ci, jak sprawić, aby matura ustna z angielskiego, nie była dla Ciebie koszmarem.

Z roku na rok pojawia się coraz więcej książek, których tematem jest matura ustna z języka angielskiego. Trzeba przyznać, że nie brakuje wśród nich publikacji naprawdę wartościowych, które stanowią cenną pomoc dla maturzystów.

Po cóż zatem kolejna książka? Otóż autorzy wydawanych do tej pory pozycji przyjmują założenie, które dla wielu uczniów nie jest wcale takie oczywiste - że przyszły maturzysta ma dość czasu, by rzetelnie przygotować się do egzaminu. Rzeczywistość często jednak wygląda zupełnie inaczej i na pewno zgodzisz się z tym w 100% :-)

Nie musisz być orłem z angielskiego, aby zdać maturę.
Poznaj techniki, które w znacznym stopniu Ci to ułatwią.


Jak wszyscy wiemy, spora część uczniów zaczyna poważnie traktować maturę dopiero na miesiąc czy dwa przed egzaminem. Jest to oczywiście okres zbyt krótki, by w znaczący sposób poszerzyć swoje umiejętności językowe.

Stąd pomysł na prezentowanego tutaj ebooka. Różni się on od innych publikacji tym, że nie został napisany z myślą o ugruntowaniu czy poszerzeniu Twojej wiedzy, bo na to może już nie być zbyt wiele czasu, ale po to abyś niezależnie od stopnia posiadanej wiedzy potrafił tak ją wykorzystać na maturze, aby mieć szansę na jej zdanie.

Masz taką wiedzę, jaką masz i nie da się tego zmienić w krótkim okresie czasu.
Umiejętności językowe niektórych maturzystów są bardzo dobre, innych średnie, a jeszcze innych wręcz opłakane.

Celem tej książki jest pokazanie Ci, w jaki sposób ową wiedzę – bez względu na to, jaka by ona nie była – najlepiej wykorzystać w trakcie egzaminu.

Egzaminator radzi, jak zabłysnąć na maturze


Ebook "Matura ustna z języka angielskiego" napisany został przez egzaminatorkę, która co roku uczestniczy w ocenianiu uczniów podczas matury ustnej z języka angielskiego. Dlatego też dowiesz się co jest tak naprawdę ważne podczas egzaminatorów i na co zwracają oni największą uwagę.

Dla egzaminatora ważne jest, jak Twoja wiedza przekłada się na realizację poszczególnych zadań maturalnych. Co to oznacza w praktyce? Oznacza to, że ilość punktów zdobytych na egzaminie nie musi być odzwierciedleniem oceny końcowej uzyskanej na świadectwie.

Cóż z tego, że posiadasz bogaty zasób słów, jeśli nie potrafisz wykorzystać ich w trakcie egzaminu? Odwróćmy sytuację: cóż z tego, że posiadasz ubogi zasób słów, skoro w trakcie egzaminu potrafiłeś błysnąć kilkoma ciekawymi sformułowaniami?

Każdy egzamin ma swoją specyfikę i wymaga znajomości określonych technik. Nie trzeba dodawać, że osoby dobrze znające te techniki potrafią na egzaminie lepiej sprzedać swoją wiedzę. Ty już za chwilę będziesz mógł poznać te techniki i dowiedzieć się jak zrobić wrażenie na komisji egzaminacyjnej.

Razem z ebookiem otrzymasz BONUS:
Miesięczny abonament warty 10,98 zł! dostępu do serwisu internetowego www.slownictwo.pl, w którym utrwalisz słownictwo, dzięki specjalnemu systemowi nauki i powtórek.


Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Nauka języków obcych

Włoskie słówka (9.97zł)
Angielskie czasy (19.97zł)
Hiszpańskie słówka (19.97zł)
Okresy warunkowe są proste! (19.97zł)
Mowa zależna jest prosta! (19.97zł)
Język angielski (19.97zł)
Szybka nauka języków obcych (29.90zł)
Angielskie słówka (19.97zł)
Business English dla każdego (24.97zł)
SuperMemo 98 Skuteczna nauka angielskiego (0.00zł)
Strona bierna jest prosta! (19.97zł)
Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim (14.97zł)
Angielskie formuły konwersacyjne (9.97zł)
Angielskie formuły konwersacyjne i Angielskie przyimki (15.90zł)
Niemieckie słówka (9.97zł)
Angielskie przyimki (prepositions) (9.97zł)
Angielskie zwroty (14.97zł)
Pułapki i ciekawostki języka niemieckiego (14.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej