e-mail sitemap strona główna


Psychologiczne przygotowanie do matury

Diana Baranowska
Cena: 19.97 zł
stron: 56

obszerniejsze informacje o ebooku

Poznaj sekrety, dzięki którym zdasz maturę zupełnie bezstresowo i przyjemnie.


Matura to tylko trochę większy sprawdzian. Psychologiczne przygotowanie do matury pozwoli Ci ją zdać bez najmniejszego stresu. Matura to pestka.

Jak osiągnąć doskonałe samopoczucie przed maturą i uwolnić się od skutków stresu w trakcie egzaminów? Jak uaktywnić posiadaną wiedzę i umiejętności?
Wiesz i potrafisz znacznie więcej, niż Ci się wydaje. Jesteś w stanie osiągnąć wyniki, które dla Ciebie samego będą zaskakujące. Takie są fakty. To nie magia decyduje o tym, ile możemy osiągnąć. My ludzie, sami tworzymy własną rzeczywistość. Gromadzimy ogromne zasoby wiedzy i umiejętności potrzebnych nam do życia i to my decydujemy o tym, jaki procent tego bogactwa jest dla nas dostępny.

Zacznij korzystać z tego co posiadasz.


Już dawno temu ludzie zauważyli, że matura nie jest tylko prostym sprawdzianem poziomu wiedzy. Matura to "Egzamin Dojrzałości" - zdający musi stawić czoła trudnej sytuacji i w niej się sprawdzić. Wiedzę potrzebną do zdania egzaminów nabywasz przez lata nauki, jednakże szkoła nie uczy, jak radzić sobie ze stresem, który paraliżuje myślenie i zaniża wyniki. Tę umiejętność musisz zdobyć sam.

Jak zdać Egzamin Dojrzałości - jak uniknąć negatywnego działania stresu? Tylko Ty możesz ocenić, co pomoże Ci w takiej sytuacji. Być może masz własną odpowiedź na to pytanie - każda metoda, która się sprawdza jest dobra.

Przygotowując się psychicznie do zdawania egzaminów, nie jesteś skazany wyłącznie na własne sposoby radzenia sobie ze stresem. Możesz czerpać z bogatej już wiedzy i doświadczenia innych ludzi. Istnieje nurt psychologii zajmujący się szukaniem odpowiedzi na pytanie, jak to zrobić. Neurolingwistyczne programowanie (NLP), bo o nim mowa, opierając się na analizie postępowania najbardziej efektywnie działających ludzi, wypracowało techniki osiągania sukcesu.

Matura nie będzie dla Ciebie straszna.


Na pewno chcesz zdać maturę. Czy w czasie egzaminów:
- Chciałbyś wierzyć w siebie, czuć pewność i spokój?
- Chciałbyś być doskonałej formie psychicznej i fizycznej?
- Chciałbyś czuć się wyspany i mieć jasny umysł?
- Chciałbyś uniknąć objawów stresu, lęku i zdenerwowania?
- Chciałbyś w pełni wykorzystać to, czego się nauczyłeś?
- Chciałbyś by nie zawiodła Cię pamięć?
- Chciałbyś zachować koncentrację i nie popełniać błędów?

Zaprogramowanie najlepszego dla Ciebie stanu w czasie zdawania egzaminów jest prostsze, niż Ci się wydaje. Posługując się technikami zawartymi w tym ebooku możesz skutecznie poprawić swoje samopoczucie i uzyskać dostęp do swojej wiedzy.

Wiem, jak mało masz czasu przed maturą i jak dużo wiadomości do nauczenia się. Publikacja, którą ci proponuję została napisana w oparciu o zasadę "minimum teorii, maksimum praktyki", by nie stanowić dla Ciebie dodatkowego obciążenia. Opisane techniki psychologiczne mogą być szybko przez ciebie użyte i przynieść ci natychmiastowe, trwałe korzyści.


Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Praktyczna edukacja

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową? (19.97zł)
Praktyczny Kurs Pisarstwa (19.97zł)
Szybka nauka dla wytrwałych (29.95zł)
Zwielokrotnianie Umysłu (21.70zł)
Dobre wypracowania (19.97zł)
Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia (19.97zł)
Sekrety czytania (0.00zł)
Statystyka po ludzku (29.90zł)
Techniki pamięciowe dla każdego (29.95zł)
Jak zdać egzamin? (19.97zł)
Maturalne repetytorium z matematyki. Liczby i zbiory (14.97zł)
Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia (19.97zł)
Szybkie czytanie dla wytrwałych (29.95zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej