e-mail sitemap strona główna


Marketing internetowy w praktyce

Angus Mcleod
Cena: 39.97 zł
stron: 250

obszerniejsze informacje o ebooku

Dowiedz się krok po kroku, jak rozkręcić dochodowy biznes w Internecie.


Wykorzystaj skuteczny marketing internetowy, czyli e-marketing, aby uruchomić dochodowy biznes internetowy.

"Internet to Klondike XXI wieku"
Tak twierdzi człowiek, który zdobył największy w historii majątek - Bill Gates. Jeśli istotnie tak jest, to ebooka "Marketing internetowy w praktyce" trzeba by porównać do mapki, na której precyzyjnie wyrysowano położenie wszystkich oczekujących na poszukiwaczy złotonośnych działek.
Ktoś, komu taka mapka wpada w ręce, może oczywiście z nią zrobić co zechce. Może przy jej użyć na rozpałkę, zmiąć i rzucić do zabawy kotu, oprawić w ramkę i podarować sąsiadce... Może też zdecydować się wykorzystać okazję i zdobyć bogactwa.

Skoro jesteśmy przy gorączce złota, pozwól że nieco rozwinę ten temat.
Nie wiem czy słyszałeś, ale najnowszebadania potwierdziły fakt, w który wielu wątpiło: wielkie "gorączki złota" XIX wieku naprawdę stworzyły znaczną ilość milionerów. Badania te ujawniły też jednak inną, mniej oczywistą rzecz. Otóż tylko 5% tych milionerów to poszukiwacze złota, którym się udało coś znaleźć. Całe pozostałe 95% stanowili ci, którzy dostarczali poszukiwaczom kilofów, spodni wzmacnianych na kolanach i siedzeniu, sucharów... i masy innych potrzebnych im produktów. A przecież na każdego takiego przedsiębiorcę musiało przypadać setki poszukiwaczy! Jak ogromny zatem odsetek spośród nich musiał dochodzić bogactw!

Wyobraź sobie całą tę sytuację. Podczas gdy poszukiwacze szarpali się po omacku, a większość z nich w końcu rezygnowała i wracała do normalnego życia, rozczarowana i biedniejsza niż kiedykolwiek, inteligentny i energiczny przedsiębiorca mógł być praktycznie pewny, że prędzej czy później mu się uda i zdobędzie bogactwo.

Była to niejako premia za to, że zamiast trzymać się "sprawdzonych i pewnych" metod zarabiania pieniędzy, czyli prowadzić sklep na rogu, albo pracować w na fermie, ruszył tam, gdzie tuż pod ziemią leżało złoto. A także i za to, że nie zwiedziony pozorną łatwością osiągnięcia go, nie spekulował, tylko włożył całą energię w rozwijanie swego biznesu. Biznesu z jednej strony zwyczajnego, bo spełniającego wszelkie wymagania dobrego biznesu, z drugiej jednak całkiem niezwykłego, bo dostosowanego niezwykłych warunków i dającego niezwykle wysokie zyski...

Minęło wiele lat i dzisiaj znowu jest tak samo. Teraz żyłą złota - bez porównania bogatszą i bez porównania bardziej dostępną od tamtych - jest Internet. Ale zdziwił byś się, jak wciąż niewielu ludzi zdaje sobie z tego sprawę! Ty już to wiesz, to dużo. Wiesz już na jakim terenie powinieneś prowadzić swój biznes. Pytanie, jesteś już wyposażony w bardzo skuteczne narzędzie jakim jest marketing internetowy?

Z publikacji "Marketing internetowy w praktyce", możesz dowiedzieć się jak to konkretnie zrobić. Czyli jak zaadoptować odwieczne zasady skutecznego prowadzenia biznesu do globalnej rzeczywistości internetu, aby wśród wygranych naszej dzisiejszej gorączki złota.

"Marketing internetowy w praktyce" - jeśli zainteresował Cię ten tytuł i jeśli doczytałeś do tego miejsca, to przecież oczywiste, że zadasz sobie odrobinę trudu, aby ściągnąć darmowy fragment, zapewne też poświęcisz nieco czasu na przestudiowanie go. A potem sam będziesz już wszystko wiedział, zgoda?Więcej informacji
Cena: 39.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Zarabianie w Internecie

Hipnotyczny Marketing (66.97zł)
Co jest naprawdę ważne w internetowym marketingu. (0.00zł)
Zostań SuperPartnerem! (29.95zł)
Google AdSense (39.97zł)
Wirtualne płatności: E-gold i MoneyBookers (29.95zł)
Prezentacja ZPP - Złotego Programu Partnerskiego (0.00zł)
Sekrety pozycjonerów (19.97zł)
Potrafie korzystac z Internetu - Infobrokering (0.00zł)
Programy partnerskie w praktyce (21.70zł)
Marketing impulsowy (37.00zł)
Podręcznik Partnera (0.00zł)
Blogi od A do... sławy i pieniędzy (29.95zł)
Google Analytics (29.69zł)
Google - AdSense (23.70zł)
Moje początki w Programie Partnerskim (0.00zł)
Poznaj sekret jak pisać ebooki (29.95zł)
Kurs Usability (0.00zł)
E-społeczność (19.97zł)
CzasNaE-Biznes (37.00zł)
Potęga jednego e-maila (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej