e-mail sitemap strona główna


Manipulacja, perswazja czy magia?

Sergiusz Kizińczuk
Cena: 27.97 zł
stron: 177

obszerniejsze informacje o ebooku

Poznaj niesamowitą moc słowa, myśli i wiary i dowiedz się jak ją wykorzystać


Odkryj czym naprawdę jest manipulacja i perswazja. To żadna magia - każdy może się tego nauczyć.

"Poznaj potężną moc słowa, myśli i wiary"

Możliwe, że nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy dziennie jesteś poddawany różnego rodzaju manipulacjom. Niektóre są delikatne, prawie niewykrywalne, inne zaś wprost nachalne i zapewne od razu budzą Twoją niechęć.

Część z nich odbierasz świadomie, jednak wiele z nich pozostaje poza granicą Twojego postrzegania. Na czym polega różnica? Chcesz przeczytać o tym fascynującym, psychologicznym podejściu do wywierania wpływu?

Manipulacja, perswazja czy magia? A może po prostu "codzienność"?


Moc myśli i słów ma ogromny wpływ na Twoje życie, Twoje poglądy i zachowanie. Możesz się nie zgadzać z tym, co teraz powiem, ale jesteś sterowany niczym marionetka, ktoś pociąga za sznurki a Ty tańczysz, jak Ci zagrają. Kupujesz rzeczy, które nie są Ci do niczego potrzebne, dajesz się wmanewrować w kłopotliwe sytuacje towarzyskie, itd. I wielokrotnie uważasz, że to Twoje własne poglądy, Twoje własne zachowania!

Wiem, teraz właśnie się zdenerwowałeś, że ktoś Tobie, człowiekowi świadomemu usiłuje wmówić, że jest bezwolny. Ale możemy zrobić próbę, byś przekonał się, że mam rację. Twierdzisz, ze jesteś panem swoich myśli, prawda? No, to proszę, zrób coś dla mnie i nie myśl o czerwonym, sportowym samochodzie.

Teraz, skoro nie myślałes o czerwonym samochodzie, nie myśl o drzewach w lesie. A teraz, zrób jeszcze coś i przez chwilę nie myśl o tym, jak masz na imię.

Pewnie mimo Twoich najszczerszych chęci pomyślałeś i o czerwonym, sportowym samochodzie, i o tym, jak masz na imię, prawda? A w wyobrażni zobaczyłeś las i drzewa... I nie ma w tym nic dziwnego, to wynika z konstrukcji Twojego mózgu.

To oczywiście bardzo prymitywny przykład i pewnie już go znałeś, ale tak czy inaczej, pokazuje on jak łatwo wpłynąć podświadomie na czyjeś myśli.

Czy wiesz, że wielokrotnie byłeś w transie hipnotycznym, nawet o tym nie wiedząc?


Na pewno słyszałeś o hipnozie i kojarzy Ci się ona zapewne z monotonnym powtarzaniem słów, w rodzaju: jesteś spokojny, zupełnie spokojny... jesteś senny, bardzo senny, coraz bardziej senny. Twoje powieki stają się ciężkie , tak ciężkie jak ołów, oczy same się zamykają...Całe Twoje ciało się rozluźnia, rozluźnia...

Oczywiście masz rację, ale czy wiesz, że nie potrzeba wcale skomplikowanego, monotonnego, niekiedy długotrwałego powtarzania tych słów, by wprowadzić Cię w hipnozę?

Jeżeli przypadkiem jesteś osobą o niskiej samoocenie i czasem brak Ci wiary w siebie, to musisz wiedzieć, że zarówno psychomanipulacja, jak i hipnoza znacznie bardziej na Ciebie działają!

Stwierdzono bowiem, że na manipulacje wszelkiego rodzaju są znacznie bardziej podatni ludzie zakompleksieni, o niskiej samoocenie, tacy, którym brak wiary w siebie. Chciałbyś zatem wiedzieć jak z tym walczyć?

Odkryj wielką moc słowa, myśli i wiary w to, co robisz!


Słowa i myśli mają wręcz magiczną moc! Oprócz tego, że niosą informację, to jeszcze działają niczym katalizatory, wywołując stany emocjonalne, i obrazy w umyśle. Za pomocą słów można w znaczny sposób wpływać na zachowanie człowieka, manipulując nim w ten sposób, że nawet tego nie zauważy!

Poznając techniki manipulacji, nauczysz się bronić przed nimi. Poznaj je, zanim ktoś Cię „wrobi” w niekorzystną dla Ciebie sytuację, wyprzedź go!

Dzięki publikacji „Manipulacja, perswazja czy magia?”:
  • Dowiesz się, co to jest autohipnoza, sugestia, psychomanipulacja i nauczysz się nie tylko przed nimi bronić, ale także poznasz podstawowe techniki ich użycia.
  • Nauczysz się też manipulować innymi ludźmi i umiejętnie, niedostrzegalnie sprawiać, by działali według Twojego planu. W żadnym wypadku nie wykorzystuj tej wiedzy do niecnych celów. To zawsze obróci się przeciwko Tobie.
  • Dowiesz się także, jak z korzyścią dla siebie i innych wykorzystać tą wiedzę, aby Twoje życie uległo diametralnej zmianie.

Możliwe, że jeszcze nie uświadamiasz sobie tego, że to, co w tej chwili czytasz i to co przeczytasz w publikacji „Manipulacja, perswazja czy magia?” może zmienić Twoje życie i sprawić, że znacznie lepiej będziesz się komunikował z innymi ludźmi.

Pewnie czytałeś już wiele podobnych publikacji, ale warto, byś przeczytał i tę. Zresztą abyś był na 100% pewien, że warto – przeczytaj darmowy fragment i sam oceń czy ta wiedza Ci się przyda. Bo może już jesteś odporny na wszelkie manipulacje? Może perswazja to dla Ciebie chleb powszedni? A może po prostu tak tylko Ci się wydaje?

To wszystko jest naprawdę fascynujące, pomimo, ze pewnie już o tym gdzieś czytałeś. Nie myśl jednak o tym, co przed chwilą przeczytałeś. Po prostu sprawdź to i zamów poradnik „Manipulacja, perswazja czy magia?”:


Więcej informacji
Cena: 27.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Psychologia sukcesu

Sekrety samokształcenia (19.97zł)
Rutyna w związku (14.49zł)
Stań się kobietą sukcesu (21.70zł)
Vademecum doradcy ubezpieczeniowego (21.70zł)
Zarządzanie sobą samym w czasie (21.70zł)
Sekrety kreatywnego myślenia (21.70zł)
Korepetycje z sukcesu (19.90zł)
8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla (0.00zł)
Feng shui partnerstwa (19.97zł)
Zmień swoje myśli (19.97zł)
Techniki najskuteczniejszych negocjatorów (29.70zł)
Odrodzenie Feniksa (27.25zł)
Tylko Ty Decydujesz (0.00zł)
Czynniki osiągania sukcesu (41.70zł)
Zabójcza koncentracja (19.97zł)
Podążaj za marzeniami (0.00zł)
Sztuka wzbogacania się (21.70zł)
Świadome zakupy (19.97zł)
Dobry start (17.70zł)
Optymizm (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej