e-mail sitemap strona główna
Kategoria: Rodzina i dzieci


Szczęśliwe macierzyństwo i jego sekrety

Katarzyna Krzan
Cena: 14.75 zł
stron: 58

obszerniejsze informacje o ebooku

Macierzyństwo to piękne, ale i trudne wyzwanie. Warto się do niego przygotować, korzystając z doświadczeń innych, by na własną rękę nie wyważać niepotrzebnie otwartych już drzwi.


Macierzyństwo to najpiękniejszy okres w życiu kobiety... Dowiedz się jak zostać mamą i nie zwariować w ciągu pierwszych kilku miesięcy.

POLECAMY:
- Dla wszystkich świeżo upieczonych mam, oraz tych, które dopiero spodziewają się ukochanego dziecka, które chcą wychowywać dzieci bez powielania mitów i stereotypów wychowawczych!
- Dla kobiet planujących macierzyństwo lub robiących karierę zawodową, które chcą pogodzić obowiązki zawodowe z macierzyństwem.

Czy wiesz, że jeszcze w XIX wieku dzieci były traktowane jak mali dorośli i nie przywiązywano specjalnej wagi do tego jak są wychowywane, karmione, ani często co się z nimi dzieje po narodzinach? Modne było pozostawianie dzieci na wychowanie u mamek - biednych wiejskich kobiet, które oprócz gromadki własnych dzieci miały pod opieką cudze potomstwo.Rodzice odbierali swe pociechy dopiero, gdy mogły pójść do szkoły (najlepiej z internatem, by nadal nie przeszkadzały dorosłym).
Od tego czasu wiele się zmieniło. Obecnie promuje się karmienie piersią i ideał zadbanej matki, która realizuje się zawodowo, a w dodatku fotografuje się ze swoim dzieckiem, szczycąc się swoim macierzyństwem, jak robią to często gwiazdy.
Dla niektórych kobiet niestety nadal dziecko jest zbędnym balastem na drodze do kariery, choć w głębi serca bardzo chciałyby je mieć, a gdy już zachodzą w ciążę, są przerażone tym "co teraz będzie".

Jak połączyć szczęśliwe macierzyństwo z samorealizacją i swoją karierą zawodową?


Katarzyna Krzan, autorka ebooka pisze:
Sama jestem doskonałym przykładem, że jest to możliwe. Odkładałam zajście w ciążę na tzw. przyszłość, mając na uwadze pracę, studia i tysiąc innych planów. Jednak stało się. Pojawiła się ONA. Wzięłam się w garść, dokończyłam pisanie doktoratu, zdałam egzaminy, ucząc się do nich podczas spacerów z wózkiem, drzemek córeczki. Teraz mała ma już roczek, a mnie została tylko obrona. W dodatku zaczęłam realizować dawno odkładane marzenia, bo okazało się, że mam teraz więcej czasu, niż kiedykolwiek, mimo zupełnie nowych i bardzo zajmujących obowiązków.

Powodzenie misji pod hasłem Bycie Mamą zależy wyłącznie od Twojego pozytywnego nastawienia i miłości, którą obdarzysz Dzieło Swojego Życia.

Będąc w ciąży czytałam całe tony publikacji na temat rozwoju dziecka w moim ciele oraz tego, co będzie się z nami działo, gdy Małe już się pojawi na świecie. Czytając i czytając dochodziłam coraz częściej do wniosku, że wiele książek i czasopism albo powtarza ślepo stare mity i nieaktualne porady, albo poleca coś, co trudno jest wykonać w praktyce.

Po narodzinach Maleństwa nadal czytałam, zbierając coraz więcej informacji. Często okazywało się, że porady zawarte nawet w jednej i tej samej książce są ze sobą sprzeczne. W jednym miejscu pisano, by zawsze reagować na płacz dziecka, w innym - by dać mu się wypłakać. Podczas karmienia piersią odradzano dopajanie butelką, by gdzie indziej polecać podawanie właśnie w butelce herbatki.

Dlatego też postanowiłam napisać coś naprawdę przydatnego i praktycznego. Specjalny poradnik dla młodych matek, który został oparty na moich własnych doświadczeniach, na sprawdzonej w praktyce wiedzy.


Zobacz czego możesz dowiedzieć się z poradnika "Szczęśliwe macierzyństwo i jego sekrety":
  • Jak radzić sobie w nowej roli?
  • Jak nie dać się zwariować nowymi obowiązkami?
  • Jak i czym karmić dziecko w kolejnych miesiącach życia?
  • Jak zachować dość czasu i energii tylko dla siebie?
  • Jak być szczęśliwą matką szczęśliwego dziecka?
  • Jak powinien się rozwijać maluch?
  • Jakie postępy powinien robić w ciągu pierwszych 12 miesięcy?
  • Jaką dietę stosować podczas karmienia piersią?

Poza tym dowiesz się także:
  • Kiedy i jak rozpocząć współżycie po porodzie?
  • Jak schudnąć po ciąży?Więcej informacji
Cena: 14.75 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Rodzina i dzieci

ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii (19.97zł)
Oswoić atopowe zapalenie skóry (19.97zł)
Chłopiec czy dziewczynka (29.95zł)
Inteligencja Twojego Dziecka! (19.97zł)
Naturalne planowanie rodziny (14.97zł)
Inteligencja Twojego dziecka (24.97zł)
ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej