e-mail sitemap strona główna


Stań się kobietą sukcesu

Katarzyna Gajkowska
Cena: 21.70 zł
stron: 102

obszerniejsze informacje o ebooku

Co powinnaś zrobić, aby wykorzystać swój ukryty potencjał i pokazać wszystkim na co Cię stać?! Ten poradnik da Ci impuls do tego, aby ruszyć z miejsca i zacząć walczyć o siebie i o swoje dalsze życie!


Ten poradnik da Ci impuls do tego, aby ruszyć z miejsca i zacząć walczyć o siebie i o swoje dalsze życie!

Wiara w siebie, w swoją wartość i swoje możliwości jest w życiu podstawą każdego sukcesu. "Chcieć to móc". Jeżeli wstajesz rano, myśląc z niechęcią o czekającym Cię dniu i najchętniej w ogóle byś nie wychodziła z domu, to powinnaś się nad sobą poważnie zastanowić. Samo narzekanie na swój los nikomu jeszcze nie pomogło. Musisz uwierzyć, że jesteś warta więcej niż Ci się wydaje. Ta wiara w siebie jest punktem, z którego startujesz, by potem coraz szybciej pokonywać drogę ku lepszemu życiu.

O AUTORCE

Jestem kobietą, która w pewnym momencie swojego życia podjęła ogromne wyzwanie losu. Postanowiłam zawalczyć o siebie i swoją rodzinę, zrobić wszystko co w mojej mocy, aby poprawić nasze zycie i zrealizować nasze marzenia. Wiem, z całą pewnością, że takie zmiany są możliwe i realne, bo kiedy gorąco czegoś pragniemy i determinacją do tego dążymy to nam się udaje osiągnąć to, czego się spodziewaliśmy.

Przede mną jeszcze wiele do zrobienia ale też bardzo wiele już zrobiłam. Jestem matką, która bardzo kocha swoje dzieci. Walczę o to, aby wychować je na wartościowych ludzi. Staram się pokazać im, że w życiu wszystko jest możliwe i wpoić im jak najwięcej wiary w siebie i energii do realizowania celów. Staram się zrozumieć przyczynę i skutek ludzkiego działania. Poznać to co nie poznane, pomóc innym w trudnych chwilach i dzielić z nimi ich radości.

Przeczytaj opowieść o zmaganiu się z losem rozwiedzionej, samotnej, bezrobotnej matki, bez pomysłu na dalsze życie, mającej pod opieką dwoje małych dzieci, która zmienia się w pracującą, spełniającą się na wielu polach kobietę.

Przeczytaj też o innych kobietach oraz mężczyznach mających jedną wspólną cechę: dążenie do lepszego życia, sprawienie, aby nasze samospełniające się przepowiednie ziszczały się wg naszego planu, dokładnie tak jak tego sobie życzymy!

Czasami wystarczy dobre słowo, żeby człowieka uratować, wyciągnąć z przygnębienia i bezradności!

Przekonaj się, że zmiana Twojego życia jest do zrealizowania, a Ty jesteś silniejsza niż myślałaś! Bo tak właśnie jest. Widzisz, ludzie bardzo często nie doceniają samych siebie. Dzieje się tak w momentach kryzysu - wydaje nam się, że to już koniec, że nie wiemy cóż dalej począć. A gdy nagle pojawi się jedna mała iskierka nadziei, natychmiast w naszym umyśle następuje radykalna zmiana myślenia. Wystarczy zatem, abyś postawiła sobie poprzeczkę nieco wyżej, a sukces jest w zasięgu Twoich możliwości.

Dowiedz się jak podjąć być może najważniejsze wyzwanie swojego życia i zacząć kształtować je wg własnych potrzeb i marzeń

Kiedy należy walczyć o siebie z całą bezwzględnością

Co możesz zrobić aby Twoje życie nabrało barw

Co możesz zrobić kiedy cały Twój świat wali Ci się na głowę a życie daje Ci "popalić"

Dowiedz się jak pięknie może być kiedy „rozwiniesz skrzydła i zaczniesz latać”

Dowiedz się co zrobić aby nasze samospełniające się przepowiednie ziszczały się wg naszego planu, dokładnie tak jak tego sobie życzymy

Uwierz w siebie i swoje możliwości, w to że jesteś warta wiecej niż Ci się wydaje

Dowiedz się jak rozpocząć konieczne zmiany w swoim życiu

Ten poradnik da Ci impuls do tego, aby ruszyć z miejsca i zacząć walczyć o siebie i o swoje dalsze życie

Życie na ogół nie jest całkiem idealne. Proponuję spojrzeć na siebie oczami kogoś z boku i zastanowić się dlaczego jest właśnie takie a nie inne, co można byłoby zrobić, żeby było lepsze, jakie są te niezrealizowane marzenia, o których prawie zapomnieliśmy. Odszukaj w sobie ogromne pokłady mocy i zacznij działać. Ta publikacja wskaże Ci właściwe drzwi, ale Ty sama musisz przez nie przejść. Warto jednak, abyś już teraz zrobiła ten malutki kroczek i zainwestowała w bezcenną wiedzę. A już za moment, wraz z lekturą tego ebooka, Twoje życie zacznie się odmieniać na lepsze i WŁAŚNIE TY SAMA zauważysz tą zmianę od razu!
Więcej informacji
Cena: 21.70 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Psychologia sukcesu

Czynniki osiągania sukcesu (41.70zł)
Klucz do skutecznej komunikacji (24.97zł)
Od złotówki do stówki (19.97zł)
Świadome zakupy (19.97zł)
Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji (29.95zł)
Odrodzenie Feniksa (27.25zł)
Umysł (31.70zł)
Zarządzanie sobą samym w czasie (21.70zł)
Szkoła Sukcesu (0.00zł)
Mowa Ciała a Sukces (27.00zł)
Ja i cele (37.00zł)
Zabójcza koncentracja (19.97zł)
Feng shui partnerstwa (19.97zł)
Techniki najskuteczniejszych negocjatorów (29.70zł)
Bądź swoim najlepszym przyjacielem (14.97zł)
Sekrety samokształcenia (19.97zł)
Sztuka pisania perswazyjnych tekstów (37.00zł)
Sztuka wzbogacania się (21.70zł)
Efekt Motyla (21.70zł)
Manipulacja, perswazja czy magia? (27.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej