e-mail sitemap strona główna


Hipnotyczny Marketing

Joe Vitale
Cena: 66.97 zł
stron: 225

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak Można Zwiększyć Zyski Swojej Firmy od Kilkudziesięciu do Kilkuset Procent?


W jaki sposób dojść do fortuny prowadząc jednoosobową firmę w Internecie.

Dr Joe Vitale i jego kolekcja ewidentnie najskuteczniejszych marketingowych technik świata


Legendarny amerykański marketer Joe Vitale po raz pierwszy będzie wydany po Polsku. Mam zaszczyt Ci go przedstawić. A Ty właśnie teraz dowiesz się więcej o całej sprawie.

Gdy podjąłem się przedstawienia Ci Joe’a Vitale i wypromowania strony, którą czytasz, wiedziałem: Dr Joe Vitale zajmuje się marketingiem już od ponad 30 lat. Napisał kilkanaście książek – ile dokładnie? – aż ciężko mi się doliczyć.

Wiele z nich stało się bestsellerami: Trafiły na pierwsze miejsca nawet Amazon.com (!) oraz innych mega-księgarni internetowych. Jedna z jego książek, „The Attractor Factor”, pobiła w pewnym momencie nawet Harryego Pottera. Wyobrażasz to sobie?

Jego książki o marketingu sprzedają się lepiej niż chleb krojony! Łącznie jego majątek to co najmniej kilkanaście lub kilkadziesiąt milionów dolarów.

Jeśli Możesz Odbierać i Wysyłać Maile, Możesz Zarabiać Krocie Stosując Te Sposoby


Dr Joe Vitale sprzedałby wodę studni. W dodatku, ludzie go kochają. Ten facet z kolei kocha pomagać innym – przedsiębiorcom, małym firmom, specjalistom. On działa tak jak my i odnosi sukcesy. Lubi pomagać takim jak my.

Dokładnie teraz mam wyjątkową okazję i zaszczyt przedstawić Ci: Legendarną książkę mistrza marketingu… …prawdopodobnie największego speca od publicity w USA… …Dr Joe Vitale… …i książkę, która na zawsze zapisała się w historii marketingu: „Hipnotyczny Marketing”

Jedna z najbardziej praktycznych książek o marketingu, jakie kiedykolwiek zostały napisane – „Hipnotyczny Marketing”.
  • Dowiesz się z książki o tym, jak wypromować siebie/swoją firmę/swój produkt/swoją stronę wykorzystując media, rozgłos i famę.
  • Dowiesz się z książki jak wykorzystać email do generowania dużych zysków.
  • Dowiesz się, jak budować strony internetowe, które faktycznie przynoszą zysk.
  • Dowiesz się wreszcie, jak połączyć te 3 taktyki w jedną super-spójną strategię marketingową.

Do tego daję Ci 7 Bonusów – praktycznych artykułów Joe’a o marketingu.

Jakby tego było mało, dorzucam raport Joe’a o J.C. Penney i jego historię, jak z biednego mieszkańca miasta górniczego w 1903 roku stał się multimilionerem. – Wartość 97$, dla Ciebie gratis.

Do tego, jako jedna z pierwszych 500 osób kupujących ebooka, otrzymasz kompletnego ebooka „Impulsowy Marketing”, w którym Joe zdradza jak amerykańskie kasyna manipulują klientami by osiągać jak największe zyski. (Przerażające jest, że te metody można zastosować w praktycznie każdym biznesie!)

Do tego otrzymasz zniżkę 15% na wszystkie programy biznesowe Polpress.pl.

Do tego rabaty 5-15% na usługi i produkty BBsoft.pl. Jakby tego było mało, dorzucam swój autorski, 9-częściowy kurs o marketingu „Uwolnij Swoją Firmę”, o wartości 87zł.

Uff… To wszystko!
Oferuję Ci książkę za 47zł (oferta limitowana do końca września), wraz z dodatkami wartymi co najmniej 700zł...


Bonus #1: Jak stworzyć kampanię marketingu wirusowego? -- Odkryj taktyki, które wykorzystano by wypromować produkt w Internecie w ciągu 24 godzin. Użyj tego samego pomysłu by wypromować swoją stronę, bez wydawania żadnych pieniędzy. (Wartość 17$)

Bonus #2: 10 najgroźniejszych książek marketingowych wszech czasów -- Dowiedz się które 10 książek o marketingu jest tak potężnych, że powinny zostać zakazane. Niektóre z nich zostały wydane prywatnie, albo są rozpowszechniane tylko w tak zwanym podziemiu - ale muszą stać się częścią Twojej biblioteki marketingowej. (Wartość 17$)

Bonus #3: Jak stworzyć własne, hipnotyczne wizytówki - WprowadĄ w życie siedmiostopniowy plan, który powie Ci jak tworzyć hipnotyzujące kontrahentów wizytówki - I odkryj, dlaczego każdy musi mieć to często zaniedbywane marketingowe narzędzie. (Wartość 17$)

Bonus #4: Niebezpieczne sprzedawanie - nowy sposób zwiększenia zysków - Dowiedz się jak właściciel małego biznesu dociera do swoich docelowych klientów i sprawia, że czują się zobligowani, by kupować jego produkty. Ta metoda może zostać wykorzystana zarówno w biznesach internetowych, jak i w realu. (Wartość 17$)

Bonus #5: Czego Bernice nauczyła mnie na temat reklamy -- Joe daje Ci siedem najpotężniejszych sekretów pisania ofert pani Bernice Fitz-Gibbon, które pomogły wystrzelić sprzedaż jej klientów na orbitę. Kiedy je zobaczysz, będziesz wiedział dlaczego ten geniusz reklamy zrewolucjonizował dziedzinę reklamy w sklepach lat 40' i 50' w USA. (Wartość 17$)

Bonus #6: Jak generować sprzedaż po zbudowaniu relacji z klientami - Zobacz list, który pokazuje bezpieczny, delikatny sposób na przeprowadzenie w sieci Hipnotycznego Marketingu, który poprowadzi do sprzedaży. Dowiesz się, co tak naprawdę oznacza marketing relacji i dlaczego jest to mądra strategia w dzisiejszym świecie. (Wartość 17$)

Bonus #7: Trzy prawdziwe sekrety do odniesienia sukcesu - Poznaj te trzy klucze do sukcesu, które musisz wykorzystać w swoim życiu już dziś. To są zasady, według których Joe żył by osiągnąć swój sukces, I mogą poprowadzić Cię do rezultatów w ciągu paru miesięcy. (Wartość 17$)

Bonus #8: "Droga Jamesa Cash Penney do Bogactwa: Historia Pierwszego Duchowego Marketera na Świecie "Inspirujący, wręcz wzruszający raport biograficzny, który zmienił moje spojrzenie na biznes… - dop. P.Michalak (Wartość: 97$)

Bonus #9: "Impulsywny Marketing: Sekrety Największych Kasyn w Las Vegas" Kompletna książka o tym, jak możesz zastosować metody marketingowe największych kasyn świata, by zarabiać jeszcze więcej praktycznie bez dodatkowych inwestycji.(Wartość: 97$)

Bonus #10: Kurs o reklamie i marketingu -- "Sztuka Pisania Ofert" autora oferty, którą czytasz. (Wartość: 97zł)

Bonus #11: Zniżki na programy Polpress.pl, hosting BBhost.pl oraz zlecenia wykonania stron i systemów CMS w BBsoft.pl (Kolejno: 15%, 15%, 5%, 10%)

Bonus #12: 323 zł zniżki na pełne szkolenie "Hipnotyczny Marketing - Podstawy" firmy Yans Cron Sp. z o.o.


Więcej informacji
Cena: 66.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Zarabianie w Internecie

Google AdSense (39.97zł)
Marketing impulsowy (37.00zł)
Sekrety pozycjonerów (19.97zł)
Potęga jednego e-maila (19.97zł)
HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy... (46.99zł)
Google - AdSense (23.70zł)
Google Analytics (29.69zł)
Wykorzystaj potęgę artykułów! (0.00zł)
Podręcznik Partnera (0.00zł)
CzasNaE-Biznes (37.00zł)
Moje początki w Programie Partnerskim (0.00zł)
Potrafie korzystac z Internetu - Infobrokering (0.00zł)
Blogi od A do... sławy i pieniędzy (29.95zł)
Prezentacja ZPP - Złotego Programu Partnerskiego (0.00zł)
Programy partnerskie w praktyce (21.70zł)
Zanox krok po kroku (0.00zł)
Kurs Usability (0.00zł)
Marketing internetowy w praktyce (39.97zł)
Zostań SuperPartnerem! (29.95zł)
E-społeczność (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej