e-mail sitemap strona główna


Od złotówki do stówki

Tomasz Grzyb i Adam Sitkowski
Cena: 19.97 zł
stron: 65

obszerniejsze informacje o ebooku

Dowiedz się, jak zacząć zarabiać nie mając pieniędzy ani pracy - bez zakładania firmy!


Jak często zastanawiasz się, co zrobić, by mieć więcej pieniędzy?

Czy jesteś gotowy świadczyć proste usługi i zarabiać nie czekając aż ktoś da Ci pracę? Czy chcesz poznać przedsiębiorczy sposób myślenia i wchłonąć dużą ilość cennych porad na temat prowadzenia działalności usługowej na umowę zlecenie lub o dzieło (bez otwierania firmy)? Jeśli tak, czytaj dalej, a będziesz bardzo zadowolony :)

„Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.”

Norman Vincent Peale

Ebook „Od złotówki do stówki” jest szczególnie polecany dla osób, które nie mają pracy ani pieniędzy na założenie własnej firmy. Pokaże Ci, jak realizacja prostych pomysłów na świadczenie usług, pomysłów które nie wymajagą prawie żadnych nakładów finansowych może prowadzić do sukcesu.

Ta wypełniona przykładami z życia i praktycznymi poradami książka poprowadzi Cię krok po kroku aż do rozkręcenia własnej działanlości usługowej prowadzonej na umowę zlecenie lub umowę o dzieło. Dowiesz się po kolei, jak zdobyć potrzebne materiały, jak zadbać o marketing, jak podchodzić do klienta, jak zwiększać zakres działaności i wiele więcej... Dowiesz się również, jak wykorzystać swoją konkurencję do pomocy w sytuacjach, w których masz więcej zamówień, niż możesz przyjąć.

Ta książka fantastycznie udowadnia, że CHCIEĆ TO MÓC. Zaradność i optymizm autora, sposoby radzenia sobie z pojawiającymi się wyzwaniami, jakie stosuje są bardzo motywujące i inspirujące. Ebook ten jest też świetnym materiałem dla nastolatków, którzy chcą zarabiać, a nie mają jeszcze żadnego wykształcenia czy też doświadczenia zawodowego. Wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się, jak własną pomysłowością, przedsiębiorczością i pracą zamienić złotówkę na stówkę bardzo skorzystają z lektury tego (napisanego bardzo ciekawym stylem! ) ebooka.

Zanim jeszcze zaczniesz śledzić z wypiekami na twarzy historię sukcesu - "Od złotówki do stówki", zapoznaj się z głównymi korzyściami płynącymi z letkury ebooka...

Świadczenie jakich usług jest opisane ebooku?


Jak zacząć zarabiać na myciu okien i witryn.

Jak robić to sprzątając biura.

Jak z zyskiem wynajmować dzieła sztuki.

Jak zorganizować serwis komputerowy.

Jak zacząć świadczyć usługi remontowe.

„Udowodniłem swoją teorię, że będąc bez pracy i bez grosza przy duszy można osiągnąć wyznaczony cel. Silna motywacja i determinacja są tu niezbędnymi czynnikami. Potrzebny jest też czas i cierpliwość. W dzisiejszych czasach dobry pomysł to nie wszystko. Liczy się umiejętność wprowadzenia go w życie.To największa sztuka. Musimy pamiętać, aby na każdy z pomysłów przeznaczyć określony czas. Od nas samych będzie zależało, jakie usługi zechcemy zaoferować swoim klientom. Zapewniam, że jest ich cała gama, wystarczy poznać ludzkie potrzeby.” - kończy swojego ebooka autor.

Jakie wzory umów (z wyjaśnieniem) znajdę w dodatku do ebooka?


Umowę o dzieło.

Umowę zlecenie.

Umowę użyczenia.

BONUS SPECJALNY Ebook "Jak zarobić pieniądze (nawet kilkanaście tysięcy złotych) w ostatnią noc roku?" o objętości 25 stron.Autorzy:Tomasz Grzyb i Adam Sitkowski

Wykorzystaj dobrze czas i pieniądze - zainwestuj w ebooka „Od złotówki do stówki” i zacznij zarabiać jeszcze dzisiaj:


Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Psychologia sukcesu

Rutyna w związku (14.49zł)
Umysł Lidera (21.90zł)
Klucz do skutecznej komunikacji (24.97zł)
Świadome zakupy (19.97zł)
8 Sekretów Sukcesu Napoleona Hilla (0.00zł)
Zabójcza koncentracja (19.97zł)
Podążaj za marzeniami (0.00zł)
Nieśmiałość - jak się jej pozbyć? (19.97zł)
Duchowa rEwolucja (19.97zł)
Mowa Ciała a Sukces (27.00zł)
Sekrety kreatywnego myślenia (21.70zł)
Zmień swoje myśli (19.97zł)
Szkoła Sukcesu (0.00zł)
Sekrety samokształcenia (19.97zł)
Korepetycje z sukcesu (19.90zł)
Czynniki osiągania sukcesu (41.70zł)
Pieniądze o jakich dotąd nie śniłeś (19.90zł)
Optymizm (19.97zł)
Gut Impact (34.00zł)
Vademecum doradcy ubezpieczeniowego (21.70zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej