e-mail sitemap strona główna


Praktyczny Kurs Pisarstwa

Katarzyna Siba
Cena: 19.97 zł
stron: 67

obszerniejsze informacje o ebooku

Ty także możesz napisać fascynującą książkę z intrygującą fabułą i odnieść sukces.


Dowiedz się jak pisać książki, powieści, opowiadania, wypracowania tak aby wzbudzały one zachwyt u czytelników. Poznaj sekrety mistrzów pisarstwa. Jedyny w Polsce Praktyczny Kurs Pisarstwa w postaci ebooka.

Jak myślisz - dlaczego jedne książki osiągają wielki sukces w sprzedaży, a inne, mimo że często znacznie wyżej oceniane przez krytyków, nie sprzedają się prawie wcale? Autorzy bestsellerów od lat wykorzystują podstawowe, niezwykle skuteczne techniki, dzięki którym ich książki po prostu pochłaniają czytelnika. Umiejętne konstruowanie fabuły, struktury książki, zabiegów językowych to więcej niż połowa sukcesu.

Zobacz, co możesz zyskać, jeśli jesteś (wybierz odpowiednią opcję):

Pisarzem amatorem, który chciałby rozwinąć skrzydła i poznać sekrety znanych autorów.


Uczniem, studentem, który chce pozbyć się problemów z pisaniem wypracowań, prac.


Pomyśl, jakby to było, gdybyś napisał jakąś Wielką Powieść i stał się sławnym pisarzem. A może nie interesuje Cię sława? Może wolisz po prostu dobrze zarabiać pisząc dużo i szybko? Nie wiesz tylko, jak zacząć, co zrobić, jak ubrać w odpowiednie słowa historie, o których wciąż myślisz, które być może Ci się śnią. Wiem dobrze, co to znaczy...
Pewnie wydaje Ci się, że wystarczy przecież usiąść i zacząć pisać. Jeśli masz talent to pomysły same przyjdą do głowy. Proszę bardzo - pisz! To, że w ogóle coś piszesz jest pierwszym krokiem do sukcesu. Ale czy nie lepiej zapoznać się najpierw z paroma regułami warsztatu pisarza, opracowanymi przez praktykujących mistrzów pióra?


"Kurs ten powstał jako efekt wieloletnich studiów nad literaturą, doświadczeń z kursówpisania, które prowadziłam z ludźmi kochającymi literaturę i pragnącymi ją tworzyć. Na Zachodzie tego typu kursy są bardzo popularne, u nas traktuje się je z przymrużeniem oka. Sama spotkałam się ze złośliwymi komentarzami typu: "jak można kogoś nauczyć pisać?". Komentarze ucichły, gdymoi podopieczni zaczęli pisać swoje teksty, które zaczynają się właśnie ukazywać tu i tam. Jedno jest pewne, dzięki tym lekcjom otworzyli się, uwierzyli w siebie i myślę, że za jakiś czaso niektórych z nich będzie głośno."

- Katarzyna Siba, autorka ebooka


Ty też możesz poznać i szybko opanować chwyty, sztuczki, tricki stosowane przez najlepszych pisarzy.
Czasem sam talent to zbyt mało, by podołać wyzwaniom literatury. Każdy artysta powinien poznać warsztat i techniki obowiązujące w jego zawodzie, a także pewne chwyty, wypracowane przez innych, a doskonale sprawdzające się w praktyce. Warto poznać tajniki warsztatu pisarza, choćby po to, by korzystając z reguł móc je świadomie łamać, wprowadzając własne, oryginalne rozwiązania.Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Praktyczna edukacja

Psychologiczne przygotowanie do matury (19.97zł)
Dobre wypracowania (19.97zł)
Sekrety czytania (0.00zł)
Szybka nauka dla wytrwałych (29.95zł)
Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia (19.97zł)
Maturalne repetytorium z matematyki. Liczby i zbiory (14.97zł)
Szybka nauka - praktyczne ćwiczenia (19.97zł)
Szybkie czytanie dla wytrwałych (29.95zł)
Techniki pamięciowe dla każdego (29.95zł)
Statystyka po ludzku (29.90zł)
Zwielokrotnianie Umysłu (21.70zł)
Jak zdać egzamin? (19.97zł)
Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową? (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej