e-mail sitemap strona główna
Kategoria: Zdrowie i uroda


Irydologia w praktyce

Sergiusz Karpov i Wiera Chmielewska
Cena: 19.97 zł
stron: 124

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak samodzielnie, poprzez badanie oczu, skutecznie i niezwykle tanio diagnozować swoje zdrowie?


Czym jest irydologia i jak stosować ją w praktyce do badania swojego zdrowia?

Nowa publikacja autorów wysoko ocenianej książki
"Zdrowe odżywianie i jego sekrety"


Przeczytaj proszę poniższy tekst, aby dowiedzieć się w jaki sposób tanio i w naturalny sposób dowiedzieć się o stanie Twojego zdrowia wszystko to, czego nie powie Ci lekarz pierwszego kontaktu. Poznaj i wykorzystaj w praktyce alternatywną, skuteczną metodę diagnozowania, jaką jest irydologia.

"Irydologia to metoda całościowej oceny stanu zdrowia na podstawie badania tęczówki oka. Objawy irydologiczne widoczne podczas oglądania oka dzięki swojemu charakterowi i lokalizacji odkrywają skłonności chorobowe badanej osoby, a ponadto bardzo często pozwalają wskazać narządy, w których toczy się proces chorobowy."

- Polskie Towarzystwo Irydologii i Homeopatii

Może to wydać się kontrowersyjnym stwierdzeniem, ale zapewne zgodzisz się z tym, że lekarz pierwszego kontaktu w większości przypadków nie udziela Ci wiele informacji na temat Twojego zdrowia. Zazwyczaj wizyta ogranicza się do ogólnych informacji i wypisania recept na lekarstwa.

W sumie nie ma się co dziwić - lekarze zarabiają grosze, a prawdziwych ludzi z misją, przykładających się i dbających o pacjentów jest niestety niewielu. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale jakie są realia - każdy widzi.

Najgorsze jest to, że taka pobieżna diagnoza może być błędna, a wynik tego - sposób leczenia może okazać się szkodliwy dla Twojego zdrowia.

Alternatywą może okazać się irydologia


W żadnym wypadku nie chodzi o to, aby odrzucać fachowe badania lekarskie. Irydologia ma przede wszystkim zastosowanie w profilaktyce zdrowotnej. Za pomocą irydologii w sposób bezinwazyjny i bardzo szybki można określić ogólny stan całego organizmu, a nawet poszczególnych organów.

Na czym dokładnie polega irydologia?

Irydologia polega na zlokalizowaniu objawów widocznych w tęczówce oka i dopasowaniu ich do odpowiednich schorzeń. Oczywiście nie jest to aż tak proste, ale specjaliści irydologii potrafią diagnozować choroby bardzo szybko i z równie wysoką skutecznością jak specjalistyczne badania.

Z tego specjalnego poradnika opartego na wieloletnim doświadczeniu medycznym, dowiesz się między innymi:
  • Jak jest zbudowane Twoje oko i tęczówka?
  • Jak kolor oczu wpływa na odporność Twojego organizmu?
  • Jakie są rodzaje plamek występujących na tęczówce i w jaki sposób są powiązane z odpowiednimi schorzeniami?

"Czy wiesz, że irydologia pozwala zbadać stan poszczególnych oddziałów naszego mózgu i to praktycznie zerowym kosztem? Może być skutecznie stosowana jako alternatywa dla niezwykle drogiej tomografii komputerowej, lub specjalistyczny badań neurologicznych."

Ponadto irydologia może być bardzo pomocna w określaniu stanu zatrucia naszego organizmu różnego rodzaju toksynami, zarówno spożywczymi, jak i w przypadkach zatruć środkami chemicznymi. W trakcie przeprowadzenia kuracji oczyszczającej, opisanej w książce „Zdrowe odżywianie i jego sekrety”, irydologia pozwala śledzić proces oczyszczania organizmu i poszczególnych organów.

Kto najbardziej skorzysta z publikacji "Irydologia w praktyce" i dla kogo jest ona przeznaczona?


Przede wszystkim dla ludzi pragnących wiedzy o niekonwencjonalnych, alternatywnych metodach badania, dzięki których zwiększa się świadomość realnego stanu naszego organizmu i zdrowia.

Wiedza zawarta w książce "Irydologia w praktyce", jest godna uwagi dla ludzi zajmujących się problemami zdrowotnymi zawodowo: lekarzy, rehabilitantów, oraz zwolenników medycyny niekonwencjonalnej.

Od Autorów:

Razem z żoną od lat prowadzimy prywatny gabinet medycyny niekonwencjonalnej. Jako podstawę przy badaniach wykorzystujemy analizę tęczówki oka. Przez prawie 15 lat analizujemy statystycznie zależności pomiędzy patologiami w organach a występowaniem znamion na tęczówce. Na podstawie własnych doświadczeń i analizy wybitnych światowych irydologów opracowaliśmy topologie irydologiczną w postaci tablicy, pozwalającej określić organy, statystycznie powiązane z jednym z 360 pól projekcyjnych na tęczówce oka.

- Sergiusz Karpov, Wiera Chmielewska

Teraz już wiesz, że irydologia może bardzo skutecznie wspomóc wszelkie procesy leczenia, zapewnić odpowiednią profilaktykę. Wiesz, że warto się nią zainteresować dla własnego zdrowia.

Mając ten podręcznik możesz ruszyć się w podróż do poznania sekretów własnego organizmu. (Uwaga! W przypadku wykrycia poważnych schorzeń musisz zgłosić się do lekarza rodzinnego).

Jeżeli podejrzewasz u siebie problemy zdrowotne, a medycyna tradycyjna twierdzi, że jesteś zdrowy, jeśli odczuwasz jakiekolwiek dolegliwości i nikt nie chce Ci uwierzyć, poradnik "Irydologia w praktyce" jest dla Ciebie.


Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Zdrowie i uroda

Jak rozstawać się z papierosami? (0.00zł)
Tai Chi Chuan (29.95zł)
Perfekcyjny wygląd - kulturystyka i fitness (19.97zł)
Jak pokochać siebie? (19.97zł)
Kobieta piękną jest (14.97zł)
Nie rzucaj palenia od razu! (9.97zł)
Zbuduj dojrzałą i trwałą przyjaźń (14.97zł)
Uzdrawiający sen (19.97zł)
Zdrowie w zasięgu myśli (19.97zł)
Zadbaj o swój głos (0.00zł)
Arkana seksu - ekstaza i jedność (19.97zł)
Zwalcz stres (19.97zł)
Jak 90 dni pokonałem raka? (19.97zł)
Jak wyleczyć nieuleczalne choroby (19.97zł)
Seksualny klucz do kobiecych emocji (37.00zł)
Już nie będę taki szybki (19.97zł)
Migrena stop! (9.97zł)
Akupresura w praktyce (19.97zł)
Choroby cywilizacyjne (19.97zł)
Świadome śnienie (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej