e-mail sitemap strona główna


HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy...

Piotr Obmiński
Cena: 46.99 zł
stron: 143

obszerniejsze informacje o ebooku

...wirtualna ruletka, czyli dlaczego warto oraz jak MĄDRZE i maksymalnie bezpiecznie inwestować w HYIP


Co to jest Program Inwestycyjny o Wysokiej Stopie Zysku (HYIP) i jak wiele możesz na nim zarobić?

"...najlepszy internetowy HYIP, o jakim wiem, dawał 90% zysku (czyli zwracał 190% wkładu w 30 dni) co miesiąc, i czynił to bez żadnych zakłóceń przez dwanaście miesięcy."Co to jest HYIP? HYIP to Program Inwestycyjny o Wysokiej Stopie Zysku, po angielsku High Yield Investment Program, którego to terminu słowo HYIP jest oczywiście anagramem.

Są to inwestycje o naprawdę wysokiej stopie zysku , powinno się raczej powiedzieć „o ogromnej” stopie zysku, jeśli porównać ją z czymkolwiek innym, co jest dostępne dla normalnego Kowalskiego.

Programy Inwestycyjne o Wysokiej Stopie Zysku istnieją od wielu dziesięcioleci, jeśli nie dłużej, w każdym razie istniały na długo przed powstaniem Internetu. Były one jednak dostępne jedynie finansowej elicie, minimalne wkłady wynosiły miliony dolarów, a poza tym trzeba było mieć znakomite „dojścia”.

Obecnie każdy może inwestować w HYIPy, jeśli tylko zna w podstawowym stopniu język angielski i dysponuje dostępem do internetu...

Jak szybko do miliona?Oto, na podstawie ścisłych matematycznych wyliczeń, jak długi czas zajęła by Ci droga od 500 do miliona dolarów, przy różnych stopach zwrotu. Chodzi nam o zyski kumulowane, re-inwestowane co miesiąc w stu procentach.

Po lewej widoczna jest miesięczna stopa zysku, po zaś prawej czas, w jakim od początkowego kapitału w wysokości 500 dolarów doszedłbyś do miliona dolarów.

5% -- 13 lat
10% -- 6 lat i 8 miesięcy
15% -- 5 lat i 6 miesięcy
20% -- 3 lata i 6 miesięcy
30% -- 2 lata i 5 miesięcy
40% -- 1 rok i 11 miesięcy
50% -- 1 rok i 7 miesięcy
60% -- 1 rok i 5 miesięcy
70% -- 1 rok i 3 miesiące
80% -- 1 rok i 1 miesiąc
90% -- 1 rok
100% -- 11 miesięcy
110% -- 11 miesięcy
120% -- 10 miesięcy
130% -- 10 miesięcy i 2 tygodnie
140% -- 9 miesięcy
150% -- 9 miesięcy

Jak grać, żeby wygrać?


Przede wszystkim musisz zdobyć podstawową wiedzę, na temat znajdowania jak najbezpieczniejszych HYIP-ów i rozpoznawania wszelkich podejrzanych symptomów. Akceptując szansę na duże zarobki akceptujesz jednocześnie duże ryzyko inwestycyjne. Dlatego właśnie wiedza, która pozwala Ci je zminimalizować jest tak cenna.

Czego potrzebujesz, by odnieść sukces w inwestowaniu w HYIPy? 1. Potrzebujesz nieco pieniędzy, które mógłbyś bez wielkiej szkody utracić2. Potrzebujesz upodobania do ryzyka i nerwów ze stali3. Potrzebujesz też pewnej znajomości angielskiego4. Potrzebujesz także chęci i umiejętności uczenia się

Dla wszystkich, którzy chcą maksymalnie bezpiecznie i pewnie wejść w świat HYIPów, powstał specjalny poradnik - „HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy...” autorstwa Piotra Obmińskiego. Krok po kroku prowadzi on czytelnika, pokazując mu, co warto robić, czego unikać, na co zwracać uwagę.

Już za chwilę dowiesz się:


Czego potrzeba, by zarabiać na HYIPach - również nieco o psychologii inwestowania, a nawet o tym, jak szybko można zarobić milion dolarów, przy określonej stopie zwrotu

Jak inwestować - gdzie szukać HYIP-ów, jak korzystać z systemów wirtualnych płatności

Jakie strategie i taktyki możesz stosować - przekonasz się, jakie znaczenie ma wybór właściwej taktyki inwestowania

Jak maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo - od bezpiecznych przeglądarek internetowych, przez rozpoznawanie najbardziej godnych zaufania HYIP-ów, aż do kluczowego pytania - jak poznać, że program może wkrótce przestać płacić?

Na 143 stronach tej skarbincy wiedzy jest jeszcze wiele ważnych informacji, o których nie wspomniałem powyżej. Sprawdź w spisie treści.

"Największy żyjący inwestor giełdowy i jeden z najbogatszych ludzi na świecie, Warren Buffet, stwierdził kiedyś, że:Sukces w inwestowaniu nie jest skorelowany z IQ, jeśli tylko masz je powyżej 25. Kiedy posiadasz normalną inteligencję, tym czego potrzebujesz jest usposobienie pozwalające kontrolować skłonności wpędzające innych ludzi w kłopoty przy inwestowaniu." - pisze w swoim ebooku „HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy...” Piotr Obmiński.Więcej informacji
Cena: 46.99 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Zarabianie w Internecie

Wykorzystaj potęgę artykułów! (0.00zł)
Moje początki w Programie Partnerskim (0.00zł)
Potrafie korzystac z Internetu - Infobrokering (0.00zł)
Wirtualne płatności: E-gold i MoneyBookers (29.95zł)
E-społeczność (19.97zł)
Google - AdSense (23.70zł)
CzasNaE-Biznes (37.00zł)
Google Analytics (29.69zł)
Marketing internetowy w praktyce (39.97zł)
Kurs Usability (0.00zł)
Co jest naprawdę ważne w internetowym marketingu. (0.00zł)
Marketing impulsowy (37.00zł)
Podręcznik Partnera (0.00zł)
Zostań SuperPartnerem! (29.95zł)
Blogi od A do... sławy i pieniędzy (29.95zł)
Hipnotyczny Marketing (66.97zł)
Prezentacja ZPP - Złotego Programu Partnerskiego (0.00zł)
Poznaj sekret jak pisać ebooki (29.95zł)
Google AdSense (39.97zł)
Programy partnerskie w praktyce (21.70zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej