e-mail sitemap strona główna


Hiszpańskie słówka

Paweł Sygnowski
Cena: 19.97 zł
stron: 121

obszerniejsze informacje o ebooku

Jak zapamiętać 200 hiszpańskich słów, zwrotów i wyrażeń w 100 minut, i poznać ich prawidłową wymowę?


Język hiszpański jest prosty. Podstawa to słówka. Poznaj język hiszpański poprzez słówka. Techniki pamięciowe do zapamiętywania słówek.

Ujawniamy sekret skutecznej nauki języka hiszpańskiego
Zanim poznasz skuteczny sposób na naukę hiszpańskiego, zastanów się proszę przez moment, w jaki sposób nauczyłeś się języka polskiego, który jest przecież zaliczany do jednego z najtrudniejszych języków świata. Czy chodziłeś do jakieś szkoły językowej? Czy ktoś Ci mówił, jak masz się uczyć? A może ktoś wpajał Ci reguły gramatyki polskiej? Wcale nie...
Jako bardzo mały chłopiec, czy dziewczynka - brałeś na swój warsztat pojedyncze słowo zasłyszane u rodziców i powtarzałeś je w kółko, nie zważając na błędy i myląc się nieustannie, do czasu... Następnie brałeś się za kolejne słówko i kolejne. Potem były już całe, pełne zdania. I to wszystko. Pojedyncze słówko - w tym właśnie zawiera się cały sekret.

Odkryj gdzie leży tajemnica sprawnego porozumiewania się po hiszpańsku

Czy wiesz, że język hiszpański [a więc jeden z najpopularniejszych języków świata] zawiera kilkaset tysięcy słów? Jak myślisz, ile słów używa przeciętny Hiszpan? 100 tysięcy? 10 tysięcy? Tysiąc? Wcale nie. Przeciętny Hiszpan używa stale około 600 słów. To wszystko. Taka liczba jest mu w 100% wystarczająca do prowadzenia swobodnych i prostych rozmów.
Co byś w takim razie powiedział, gdybyś poznał metodę, dzięki której w jak najkrótszym czasie mógłbyś nauczyć się maksymalnej liczby słówek, wyrażeń i całych zdań języka hiszpańskiego?

Co byś powiedział, gdybyś w ciągu najbliższych 100 minut poznał, co najmniej 100 wcześniej zupełnie nie znanych Ci hiszpańskich słów i wyrażeń?
Mowa o zupełnie samodzielnej, bez stresowej nauce i to w dodatku bez śladu nudy, z wykorzystaniem wyobraźni i natychmiastowymi odczuwalnymi rezultatami.
Taka metoda istnieje. Jest ona stosowana i uznana przez tej skali ekspertów w temacie niekonwencjonalnych metod nauczania, jak choćby Tony Buzan, czy Harry Lorayne. Jej początki giną w mroku dziejów. Jednak przyjmuje się, ze pochodzi ze starożytnej Grecji. Nie wiadomo dokładnie, kiedy powstała oraz czy jej dzisiejsza wersja to oryginał, czy tylko któraś z jej wersji.

Co to za metoda?

Jest to metoda nauki obcego słownictwa wykorzystująca prawa ludzkiej pamięci oraz techniki jej działania, które zostały opisane szeroko w ebooku "Szybka nauka dla wytrwałych"

Na czym polega ta metoda?

Na wykorzystaniu naturalnych praw i technik działania ludzkiego umysłu. Dzięki temu poprzez zaangażowanie w znacznym stopniu twojej wyobraźni, metoda te eliminuje tym samym wszelką nudę z nauki, wykorzystuje w maksymalny sposób twój czas, dając ci poczucie pewności siebie, dzięki natychmiastowym, sprawdzalnym i odczuwalnym rezultatom.

Jak bardzo efektywna jest ta metoda?

Zupełnie początkujący, jest w stanie opanować 250 słówek angielskich w czasie krótszym niż 100 minut.

Gdybyś przez 5 dni w tygodniu poświęcił tylko ok. 1,5 godziny na naukę słówek, to przy założeniu, ze w 1,5 godziny nauczysz się 250 słówek, opanujesz w ciągu tygodnia 1250 słówek.

Udowodniono, ze przeciętny człowiek w 90% swoich rozmów używa do 2000 słów, które są ciągle powtarzane w różnych kontekstach i znaczeniach. Można, więc powiedzieć, ze w niecałe 2 tygodnie jesteś w stanie opanować zakres słów znanych i używanych przez przeciętnego Hiszpana.Więcej informacji
Cena: 19.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Nauka języków obcych

Angielskie słówka (19.97zł)
Pułapki i ciekawostki języka niemieckiego (14.97zł)
Strona bierna jest prosta! (19.97zł)
Angielskie formuły konwersacyjne (9.97zł)
Mowa zależna jest prosta! (19.97zł)
Business English dla każdego (24.97zł)
SuperMemo 98 Skuteczna nauka angielskiego (0.00zł)
Język angielski (19.97zł)
Angielskie czasy (19.97zł)
Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim (14.97zł)
Niemieckie słówka (9.97zł)
Angielskie formuły konwersacyjne i Angielskie przyimki (15.90zł)
Angielskie zwroty (14.97zł)
Angielskie przyimki (prepositions) (9.97zł)
Matura ustna z języka angielskiego (19.97zł)
Szybka nauka języków obcych (29.90zł)
Włoskie słówka (9.97zł)
Okresy warunkowe są proste! (19.97zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej