e-mail sitemap strona główna
Bestseller: TOP-7


Google AdSense

Andrzej Herzberg
Cena: 39.97 zł
stron: 235

obszerniejsze informacje o ebooku

Poznaj sekrety Google AdSense. Dowiedz się jak zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie, za pomocą własnej strony internetowej.


Google AdSense. Jak skutecznie zarabiać poprzez program partnerski AdSense firmy google? Dowiedz się, jak Twoja strona www, dzięki google adsense może generować dla Ciebie kilkadziesiąt dolarów DZIENNIE.

Czy wiesz, że niektóre strony internetowe generują kilkanaście tysięcy dolarów miesięcznego dochodu praktycznie bez większego nakładu pracy? Google AdSense to program partnerski, który umożliwia właścicielom stron zarabianie poważnych pieniędzy dzięki reklamom kontekstowym umieszczanym na ich stronach.

Czym jest program Google AdSense i jak można na nim zarobić?
Google AdSense to program partnerski dla wszystkich webmasterów, który umożliwia odpłatne wyświetlanie reklam. Właściciel witryny otrzymuje wynagrodzenie wówczas, gdy odwiedzający jego stronę kliknie w link reklamowy. Nie ma łatwiejszej metody na zarabianie pieniędzy w internecie, szczególnie że za jedno kliknięcie w reklamę programie Google Adsense możesz zarobić nawet kilkanaście dolarów!

Od października 2004 roku program Google AdSense jest dostępny jest dla właścicieli stron internetowych w Polsce. Wielu webmasterów już w nim uczestniczy, jednak nikt do tej pory nie zdecydował podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami. Teraz jednak i Ty masz szansę skorzystać z praktycznej wiedzy, przećwiczonej na polskim rynku i w polskich warunkach.
Jak zacząć zarabiać w najbardziej dochodowym programie partnerskim dla webmasterów - Google AdSense.

Zapoznaj się z tym bogato ilustrowanym poradnikiem, z którego dowiesz się jak rozpocząć współpracę z Google AdSense. Nauczysz się jak umieścić reklamę na swojej na stronie. Dowiesz się jak przygotować swój serwis aby został on zaakceptowany przez redaktorów z Google.Poznasz także wszystkie ważne pojęcia związane z programem Google AdSense i nauczysz się interpretować wyniki swoich raportów.

Część I ebooka to nie tylko elementarna wiedza niezbędna do rozpoczęcia współpracy, ale również, a może przede wszystkim, zbiór cennych wskazówek, które pozwolą każdemu czytelnikowi na zarabianie pieniędzy dzięki udziałowi w najbardziej dochodowym programie partnerskim dla webmasterów.
  • Co to jest CTR i czy można go kształtować tak aby osiągać większe zyski?
  • Dlaczego niektóre reklamy przynoszą większy dochód właścicielowi strony?
  • Dlaczego czasem reklamy nie wyświetlają się i jak temu zapobiec?

W darmowym fragmencie ebooka "Google AdSense" Autor bardzo dokładnie opisuje zasadę działania programu, więc każdy nawet początkujący webmaster będzie mógł bez większych problemów zacząć zarabiać pieniądze. A w darmowej części ebooka jest wiele wartościowych porad.


Więcej informacji
Cena: 39.97 zł

zamów
Powiadom znajomego

Pozostałe z kategorii: Zarabianie w Internecie

Co jest naprawdę ważne w internetowym marketingu. (0.00zł)
Zostań SuperPartnerem! (29.95zł)
Moje początki w Programie Partnerskim (0.00zł)
Google Analytics (29.69zł)
E-społeczność (19.97zł)
Potęga jednego e-maila (19.97zł)
Kurs Usability (0.00zł)
Google - AdSense (23.70zł)
Poznaj sekret jak pisać ebooki (29.95zł)
Sekrety pozycjonerów (19.97zł)
Marketing impulsowy (37.00zł)
Wykorzystaj potęgę artykułów! (0.00zł)
HYIP. Najszybsza droga do bogactwa, czy... (46.99zł)
Prezentacja ZPP - Złotego Programu Partnerskiego (0.00zł)
Blogi od A do... sławy i pieniędzy (29.95zł)
Podręcznik Partnera (0.00zł)
Marketing internetowy w praktyce (39.97zł)
CzasNaE-Biznes (37.00zł)
Hipnotyczny Marketing (66.97zł)
Zanox krok po kroku (0.00zł)

Promocja wydawnictwa Helion.pl

30% taniej


Promocja wydawnictwa Onepress.pl

20% taniej